Як зробити репост в Инстаграме на комп’ютері: покрокова інструкція

Як зробити репост в инстаграме на комп’ютері — питання, що цікавить користувачів цієї соціальної мережі. На більшості платформ зробити репост нескладно —достатньо скористатися спеціальною функцією. Але в Instagram такої функції немає, оскільки кожна запис вважається унікальним авторським контентом, які підпадають під закон про захист авторських прав. Незважаючи на це, розповісти про записи іншої людини можна кількома способами.

Як зробити репост в Инстаграме на компютері: покрокова інструкція

Щоб поділитися постом на ноутбуці з операційною системою windows достатньо скористатися спеціальними програмами. Розглянемо доступні способи репоста в Instagram на ПК.

Як зробити репост в инстаграме через комп’ютер

На думку авторів соціальної мережі, кожен користувач останній повинен створювати унікальний контент, розміщуючи власні фотографії і відео. Але деяким учасникам платформи часто потрібно поширити інформацію про автора. Це доступно за допомогою комп’ютера, але без мобільного пристрою не обійтися.

 1. Щоб додати пост від іншого автора у власну стрічку, скопіюйте його вміст.
 2. Перенесіть інформацію на мобільний телефон будь-яким доступним способом.
 3. Створіть пост з мобільного додатку і опублікуйте його. Не забудьте вказати автора оригіналу.

Є також можливість оформити посаду безпосередньо з ноутбука, використовуючи спеціальний емулятор.

Як зробити репост в Инстаграме на компютері: покрокова інструкція

З допомогою програм

Знайдіть в інтернеті симулятор мобільної операційної системи для ПК та встановіть його. Перед установкою потрібно вказати місце, в якому буде розміщуватися папка з додатком, сам процес виконується автоматично.

Прийміть ліцензійну угоду, щоб приступити до роботи. Запустіть програму і дочекайтеся закінчення процесу синхронізації з операційною системою. При першому завантаженні буде потрібно до 10 хвилин, в залежності від потужності пристрою.

Тепер з ноутбука можна використовувати функції ОС андроїд. Запустіть Play Market та встановіть instagram. У більшості випадків Google зажадає авторизацію. Введіть дані облікового запису, яка активна на мобільному пристрої. Після авторизації необхідно:

 1. Перейдіть до додатків і введіть пошуковий запит instagram.
 2. Встановіть програму через емулятор. Дочекайтеся закінчення процесу. Якщо система запитає дозвіл — дайте його.
 3. Поверніться на початковий екран і запустіть instagram за допомогою іконки.
 4. Авторизуйтесь, ввівши дані свого облікового запису. Тепер можна користуватися додатком Instagram з комп’ютера. У ньому доступні всі стандартні функції.
 5. Відкрийте стрічку і створіть нову запис. Додайте необхідні фото або відео і вкажіть автора. Опублікуйте її.

Один з найкращих емуляторів для ПК — BlueStacks. З його допомогою користувач може запускати будь-які програми для ОС андроїд. Всередині емулятора рекомендується Repost for Instagram.

Як зробити репост в Инстаграме на компютері: покрокова інструкція

Без програм

Щоб виконати репост в инстаграме на ПК, не використовуючи сторонні програми, знадобиться скористатися функцією скріншотів. Це можна зробити наступним способом:

 1. Знайдіть у стрічці в браузері зацікавив пост.
 2. Натисніть на клавіатурі клавішу print screen.
 3. Отройте графічний редактор і вставити зображення.
 4. Збережіть картинку на ПК.
 5. З допомогою будь-якого доступного інструменту, наприклад, instaposting, додайте отриманий скріншот на своїй сторінці в соціальній мережі. В якості альтернативи можна переслати фото на мобільний пристрій і опублікувати запис з нього.

Представлений спосіб дозволяє репостнуть будь-який запис без вказівки авторства. Автора можна вказати вручну, додавши відповідну відмітку в пост.

Моя довідка - Корисні поради