Як зробити репост в Инстаграме на Андроїд на свою сторінку з текстом

Як зробити репост в инстаграме на андроїд — часте запитання користувачів соціальної мережі. Поділитися історіями з допомогою внутрішньої функціональності инстаграма нелегко, тому розглянемо найбільш прості способи.

Як зробити репост сторіс в инстаграме до себе в сторіс на андроїд

Розглянемо два способи репоста історій на пристроях з операційною системою android.

Як зробити репост в Инстаграме на Андроїд на свою сторінку з текстом

З текстом

Перший варіант збереження stories на своїй сторінці передбачає збереження тексту користувача. У цьому випадку використовується програма Repost for Instagram. Це просте додаток з зручним інтерфейсом, хоч і англійською мовою. Програма пропонує пересилку вибраних записів, але для роботи потрібно авторизуватися в ньому. Для входу використовуються дані облікового запису соціальної мережі. При перенесенні поста зберігається авторський текст і посилання на автора оригіналу.

З активним посиланням

Для збереження активного посилання достатньо використовувати репост з кодом вставки. Для його виконання:

 1. Перейдіть на сторінку користувача, з якої здійснюється пересилання.
 2. Виберіть історію.
 3. Відкрийте додаткове меню, натиснувши на кнопку з трьома крапками.
 4. Скопіюйте посилання, вибравши відповідну опцію.
 5. Відкрийте стрічку, створіть нову історію і вставте скопійоване посилання.Як зробити репост в Инстаграме на Андроїд на свою сторінку з текстом

В якості альтернативи скористайтеся будь-яким додатком для репоста. Підійде будь-популярний сервіс, представлений в Google Play Market. В якості прикладу розглянемо Regrann:

 1. Скачайте та встановіть програму на мобільний пристрій.
 2. При першому запуску програма пропонує ознайомитися з інструкцією користувача.
 3. Відкрийте соціальну мережу Instagram і виберіть потрібний запис.
 4. Викличте додаткове меню, натиснувши на іконку трьох точок.
 5. Скопіюйте посилання в цьому віконці.
 6. Автоматично запустити вибраний додаток.
 7. Опублікуйте фото на своїй сторінці, натиснувши на іконку инстаграма у вікні програми.
 8. Попередньо система запропонує обрізати фото, застосувати до нього фільтри, додати розташування і вибрати інші стандартні дії.
Читайте також:
Як придумати нік в Instagram - генератор нікнеймів з прізвища та імені

Картинка з’явиться у вашій стрічці відразу після завантаження. В її нижній частині буде представлена посилання на автора. У деяких програмах можна відключити цю функцію.

Як зробити репост в инстаграме в сторіс на андроїд на свою сторінку

Як і на пристроях компанії Apple, на смартфонах з операційною системою android доступно два способи. Перший передбачає використання вбудованих засобів для створення скріншота:

 1. Зробіть знімок екрану з сподобалася записом будь-яким доступним методом. На комп’ютері для цього використовується клавіша print screen, після натискання якої необхідно вставити зображення в графічний редактор. На телефонах використовуються різні комбінації клавіш.
 2. Завантажте отримане зображення в соціальну мережу і опублікуйте його.Як зробити репост в Инстаграме на Андроїд на свою сторінку з текстом

Недолік цього методу полягає у відсутності посилання на автора і незручність використання. Другий спосіб передбачає використання стороннього софту. Для пересилання сторіс використовуються різні програми, доступні в Play Market. Більшість з них безкоштовно, але деякі пропонують додаткову функціональність за плату. Пам’ятайте, що різні додатки краще підходять для певних завдань. Одна програма дозволяє обробляти фото, а інша — робити відео нарізки.

Моя довідка - Корисні поради