Як зробити репост в Instagram: 6 робочих способів (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Як зробити репост в Інстаграм: ТОП-6 способів.
 • Навіщо робити репости.
 • Все поради та додатки, які описані в статті, актуальні в 2021 році.

Навіщо робити репост в Інстаграм

Репост в Інстаграм – це копіювання чужої публікації в свій профіль. Наприклад, якщо ви знайшли цікавий тематичний пост в стрічці і хочете поділитися ним зі своїми передплатниками, то можна «перенести» цю публікацію на свою сторінку.;

Коли робите репост, то потрібно обов’язково зазначити автора публікації, щоб не порушити авторські права: для цього просто вставте посилання в форматі @nickname.;

Навіщо робити репост:

 • Ви хочете поділитися цікавим постом зі своїми передплатниками.

Для проведення конкурсів, акцій і розіграшів. Наприклад, щоб взяти участь в грошовому розіграші, учасником потрібно репостнуть запис в свої Stories. Переможець буде обраний випадковим чином.

 • Просування. Можна робити взаємні репости постів з іншими блогерами для залучення нової аудиторії.

До речі про просування: читайте нашу статтю «ТОП-32 способу набрати передплатників в Інстаграм без накрутки ».

Як зробити репост поста в Сторіс

Перейдемо до практичної частини статті – зробимо репост чужого поста собі в Історії . Ця можливість доступна в додатку Instagram – вам не потрібно завантажувати додаткові програми.

Алгоритм дій:

 • Відкрийте потрібний пост.
 • Під фотографією є кнопка з іконкою паперового літачка – натисніть на неї.
 • Відкриється меню, де вам потрібно вибрати перший пункт – «Додати публікацію в вашу історію»
 • Відредагуйте історію з постом: змініть розташування обкладинки, додайте пояснювальний текст, прикріпіть опитування або хештеги.

Як зробити репост в Instagram: 6 робочих способів (2021) Додаємо пост в свою сторіз

Коли ви робите репост чужий записи в свою Історію, то додавати посилання автора не потрібно: вона вставляється автоматично.

Репост через скачування поста

Ще один спосіб репоста записів в Інстаграме – це скачування поста і публікація його в своєму акаунті. Для цього нам знадобиться сервіс «instadownloader.pro» – він використовується для скачування фото і відео з інстр.

Алгоритм дій:

 • Відкрийте потрібний пост і натисніть на три точки в правому верхньому кутку.
 • Виберіть функцію «Копіювати посилання».
 • Потім зайдіть на сайт сервісу «Інстаграб» – з телефону або комп’ютера, не важливо.
 • Вставте посилання і скачайте пост.;

Як зробити репост в Instagram: 6 робочих способів (2021) Скачиваем пост через сервіс «instadownloader.pro»

Після цього зайдіть на свою сторінку в Instagram і опублікуйте завантажену фотографію або відео. Але не забудьте вказати автора оригінальної публікації – це дуже важливо.

Робимо скріншот потрібної записи

Найпростіший спосіб зробити репост в Інстаграм – це опублікувати скріншот публікації в своїй стрічці. Головний мінус методу – він виглядає дуже «топроно» і, якщо можна так висловитися, «колгоспно».

Алгоритм дій:

 • Зробіть скріншот потрібної записи на своєму телефоні (на андроїд або iOS – не важливо).
 • Опублікуйте скріншот поста в своєму профілі. Можете відправити цей знімок одного.

Чи можете обрізати фотографію, щоб не було зайвих елементів: наприклад, верхня панель вашого пристрою, де відображається час, рівень зарядки, мережа. Обов’язково вкажіть автора оригінальної публікації.

Якщо профіль закритий, то ви не зможете зайти на чужий рахунок і заскріншотіть сподобався пост.

У випадку з каруселлю цей спосіб не працює, так як вам доведеться робити від 2 до 10 скріншотів і публікувати їх в своєму профілі.

ТОП-3 додатки для репоста

Зробити репост чужого поста в свій профіль можна за допомогою спеціальних програм. Ми розглянемо ТОП-3 додатки для Android і iOS (айфон і Айпад).;

Repost for Instagram

Repost for Instagram – це найпопулярніше додатки для репоста в соціальній мережі Інстаграм. Програма доступна на Android і iOS повністю безкоштовно.

Все, що потрібно зробити – відкрити потрібний пост і скопіювати посилання. Потім вставте це посилання в додаток Repost for Instagram.

Regrann

Regran – це програма, яка є тільки для мобільних пристроїв на Android. За допомогою програми можна зробити репост будь-якого запису – без водяних знаків.

Принцип роботи: відкрийте потрібну публікацію в Instagram і скопіюйте посилання. Потім вставте це посилання в Regrann і опублікуйте пост в своєму профілі.

Easy Repost

Easy Repost – простий і зручний додаток, за допомогою якого можна зробити репост записи в Інстаграм. Утиліта доступна для Android і iOS.;

Щоб зробити репост, вам потрібно відкрити потрібну публікацію і скопіювати посилання на неї. Потім вставте це посилання в додаток Easy Repost і виберіть соціальну мережу Інстаграм, для публікації запису в своєму профілі.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як зробити репост в Інстаграм . Вибирайте один з доступних способів виходячи з мети: наприклад, для участі в конкурсі часто потрібно зробити репост чужого поста в свою Історію; якщо ви хочете поділитися цікавим постом зі своїми передплатниками, то спробуйте додаток Repost for Instagram.;

Моя довідка - Корисні поради