Як зробити репост фото в Инстаграме на свою сторінку і з текстом автора

Як зробити репост фото в Инстаграме, щоб був збережений супровідний текст, хештегі та інші дані під записом? Багато користувачів, які звикли до соціальних мереж Фейсбук та ВК, спантеличується питанням репоста на сторінках Інстаграмма з-за того, що функціонал в самому додатку соцмережі відсутня. Нижче буде розглянуто декілька способів, які допоможуть поділитися з публікацією фото та текстом на своїй сторінці.

Як зробити репост фото в Инстаграме на свою сторінку і з текстом автора

Роблячи репост, пам’ятайте про необхідність зазначення автора публікації. В іншому випадку будуть порушені авторські права, профіль може піддатися блокування.

Як поділитися фото з Інстаграмма

Найпростіший спосіб зробити репост потрібної фотографії в соціальній мережі в стрічці або історії із збереженням супроводжуючого тексту – скріншот запису з телефону і подальша публікація на своїй сторінці.

Репост з допомогою скріншота – не самий кращий спосіб поділитися публікацією, так як зроблений пост буде максимально схожий на спам. При цьому у способу є значна перевага – користувачеві не потрібно буде встановлювати ніякий сторонній софт на свій смартфон.

Як зробити репост фото в Инстаграме на свою сторінку і з текстом автора

Щоб зробити скріншот на пристрої, необхідно:

 1. iOS. Затисніть і одночасно утримуйте кнопку живлення і кнопку «Додому» у нижній частині смартфона.
 2. Андроїд (більшість смартфонів). Затисніть кнопку «Додому» і «Харчування» одночасно, утримуйте декілька секунд. Інший спосіб – відкрийте шторку повідомлень на смартфоні і натисніть на відповідну іконку.
 3. Скріншоти на пристрої робляться з допомогою одночасного затиснення кнопки «Додому» і «Блокування».
 4. Windows Phone 8.1. Щоб зробити знімок екрану, потрібно натиснути кнопку живлення одночасно клавіша збільшення гучності.

Зроблений знімок екрана можна знайти в галереї, обріжте потрібну частину фото і опублікуйте пост з допомогою офіційного додатка Instagram на смартфоні.

Як робиться репост в Инстаграме фото з текстом

Як зробити репост в Инстаграме до себе на сторінку з текстом і фото з допомогою сторонніх додатків? Найзручніше ділитися картинками з чужого профілю з програмою Repost for Instagram. Щоб перепостить фото, необхідно:

 1. Завантажити та встановити на смартфон зазначену програму. Доступні версії для iOS і Android.
 2. У програмі авторизуйтеся на своїй сторінці Instagram за допомогою логіна і пароля. На головній сторінці програми будуть автоматично висвітлюватися всі публікації, які можна репостнуть на сторінку. Також у програмі відображаються фотографії, завантажені на телефон.
 3. Для репоста клацніть на значок Инстаграма в правому верхньому куті.
 4. Відриється офіційне додаток соціальної мережі, виберіть потрібну публікацію, скопіюйте посилання на пост з допомогою контекстного меню, що викликається натисканням на три точки в правому верхньому куті публікації.
 5. Знову відкрийте програму Repost for Instagram, в додатку буде відкрито пост, посилання на який ви тільки що скопіювали.
 6. Проведіть потрібні налаштування з публікацією – вкажіть посилання на автора, фон для посилання, супровідний текст і пр.
 7. Зробіть репост на свою сторінку.

Як зробити репост фото в Инстаграме на свою сторінку і з текстом автора

Після виконаних маніпуляцій на вашій сторінці буде опубліковано нове фото із зазначенням авторства.

Моя довідка - Корисні поради