Як зробити райдужний текст в Инстаграме історії

Instagram – популярна соціальна мережа для розміщення вмісту. Дана майданчик використовується для ведення особистого блогу, бізнесу, створення цікавих проектів та інших дій. З недавнього часу в соціальній мережі з’явилися сторіс, завдяки яким люди можуть ділитися моментами зі свого життя в режимі онлайн. Проте не кожен знає, як зробити райдужний тексту в instagram історії, щоб залучити нову аудиторію і урізноманітнити контент.

Як додати блискітки і мерехтіння в фото і відео

Практично кожен юзер соціальної мережі користується ефектами. Функціонал инстаграма має маленький вибір функцій, з допомогою який можна зробити сторіс цікавіше. Тому активні користувачі встановлюють спеціальні програми. Пости з ефектом мерехтіння і блиск на відео в инстаграме набирають велика кількість лайків.

Додаток Kirakira+

Дана програма розроблена тільки для системи iOS, тому власники Android її встановити не зможуть. Додаток популярне серед іменитих инстаграммеров, законодавців моди і медійних особистостей. Його можна скачати в AppStore всього за 75 рублів. У 2019 році програма входить в трійку найбільш скачуваних платних додатків.

Можливості програми:

 • зйомка фото або відео відразу на камеру з блискітками, або додавання ефекту в процесі обробки;
 • створення мерехтіння на фото або відеокліпах;
 • зміна фільтрів і рівнів сяйва.

На замітку! Для власників Android компанія Google розробила аналогічний додаток – KiraKira – Glitter Camera Effect. Воно має такий же функціонал.

Як зробити райдужний текст в Инстаграме історії

Додаток Video Light Glitter

Програма дозволяє:

 • знімати відео з мерехтінням;
 • додавати різні ефекти, фільтри і рамки на фото і відео;
 • покращувати якість фотографії.
 • Додаток можна завантажити безкоштовно. Блискучі фото і відео – справжній тренд инстаграма в 2019 році.

  На замету! За допомогою програми також можна обрізати відео.

  Стікери в сторіс instagram

  Щоб додати стікер до історії, необхідно натиснути на відповідну кнопку після зйомки або провести пальцем вгору по екрану пристрою. У 2019 році розробники створили кілька видів наклейок, якими може скористатися будь-який юзер инстаграма.

  Нерідко користувачі не можуть знайти нові стікери. Основні причини, чому вони не працюють в инстаграме:

 • Застаріла версія програми. Для цього необхідно завантажити оновлення для инстаграма, після чого наклейки з’являться в розділі меню.
 • Пристрій не підтримує нововведення соціальної мережі.
 • Як зробити райдужний текст в Инстаграме історії

  Геопозиция, температура і час

  Користувачеві надається можливість скористатися як одним, так і всіма наклейками одночасно. Основні види:

  • Геолокація. З її допомогою инстаграммер вказує своє поточне розташування. Він може написати будь-яке місце. Даний стікер являє собою посилання, перейшовши по якій інші користувачі побачать на карті, де саме знаходиться людина.
  • Час.
  • Температура (залежить від місцезнаходження користувача).

  На замітку! Функціонал инстаграма дозволяє великий вибір дизайну етикеток, серед яких кожен зможе знайти підходящий.

  Селфи в історії

  У сторіс можна розташувати готові знімки, або зробити їх перед додаванням в instagram. Вони можуть бути будь-якого формату і розміру. Межі селфи можна розмити або підкреслити білою рамкою. Ця функція дозволяє створювати веселі колажі з пичками.

  Розміри стікерів

  Масштаб стікерів можна регулювати за допомогою двох пальців. Щоб зменшити елемент, пальці потрібно звести до центру, щоб збільшити розвести.

  Стікер у відео

  Щоб скористатися функцицией, користувач повинен вибрати будь-яку наклейку, натиснути на нього і утримати пальцями на пару секунд. Перед юзером з’явиться повзунок часу. Йому необхідно вибрати потрібну секунду з елементом, до якої повинен прикріпитися стікер. Також потрібно відрегулювати розмір і розташування. На завершення потрібно натиснути на кнопку «Прикріпити».

  Додавання хештегов

  Для цього можна вибрати відповідну наклейку або створити мітку в тексті. Другий варіант є самим простим і зручним. З допомогою цієї функції друзі або інші і інші користувачі можуть натиснути на позначку і перейти до тієї публікації в инстаграме, яка відзначена таким же хештегом.

  Як зробити райдужний текст в Инстаграме історії

  Популярні стікери

  Найпопулярнішими за останній рік стали:

  • «Постав запитання». З його допомогою користувач отримує зворотний зв’язок з аудиторією. Передплатники можуть задавати цікавить питання, на які власник облікового запису повинен відповісти. Дана функція активно використовується серед бьютиблогеров, різних брендів та медійних особистостей. Завдяки стікери вони зберігають своїх передплатників і набувають нових.
  • Музичні. Вони роблять фотографії живими і створюють певний настрій під час перегляду відео. Розробники инстаграма додали безліч композицій, якими може скористатися кожен. Мінімальна довжина відтворення становить 5 секунд, а максимальна – 15.

  Важливо! Смайли сторіс також затребувані серед користувачів. Їх можна додавати як на фото, і на відео. Їх можна знайти у розділі зі стікерами.

  Як видалити стікер

  Нерідко користувачі випадково додають зайвий стікер. Щоб його видалити, необхідно натиснути і утримувати палець. В нижній частині екрану з’явиться іконка «Кошик», у яку потрібно перемістити.

  Малювання в сторіс

  Щоб зробити малюнок на історії инстаграмм, потрібно натиснути на відповідну іконку, яка знаходиться між знаками тексту і стікерів у вікні «Редагування історії».

  Види і розміри кистей

  Користувач може скористатися такими видами кистей:

  • Маркер. Він відрізняється квадратної формою і ступенем прозорості. Деякі юзери використовують цікавий лайфхак, який допомагає привернути увагу аудиторії. Вони додають в сторіс фотографію з основної стрічки профілю, повністю зафарбовують маркером, створюй фон для сторіс, і з допомогою стералки пишуть текст або роблять малюнок. Для користувачів створюється інтрига, так як кожному цікаво, що ховається під маркером. В результаті вони переходять до свого облікового запису, щоб побачити повне фото і підвищую активність профілю.
  • Звичайна. Даний вид є базовим інструментом з графічного редактора.
  • Неонова. Вона схожа на стандартний варіант, але з невеликим світінням. З її допомогою можна створювати яскраві акценти на фото, робити обведення або написи в історії.
  • Райдужна. Один інструмент – 7 кольорів.

  Розміри кисті регулюються за допомогою спеціального повзунка, який відкривається після натискання на кнопку з трьома крапками в нижній частині дисплея.

  Кольори і заливка

  Під час малювання користувачеві також відкривається великий вибір кольорової гами, розташованої внизу. Переміщатися між стандартними панелями можна з допомогою свайпа вліво або вправо. Щоб вибрати потрібний колір, потрібно затримати палець на гуртку.

  Текст сторіс

  Щоб написати текст в сторіс инстаграма необхідно натиснути на значок «Аа». Він знаходиться праворуч від іконки малювання. Однак не кожен розуміє, як зробити різнокольоровий текст, змінити розмір

  Стилі та вирівнювання

  Щоб налаштувати колір і масштаб опублікованого тексту, потрібно виконати ті ж дії, що і при малюванні. Розмір тексту можна зменшити чи збільшити за допомогою пальців. Різнокольоровий текст в инстаграме робить фотографії цікавіше і яскравіше. Выравнить напис в історії можна за допомогою кнопки регулювання відступу. Текст розташується ліворуч, праворуч або посередині.

  Ефект об’ємного тексту

  Щоб зробити написаний текст об’ємним, потрібно створити дві однакові написи різних кольорів. Після цього потрібно накласти їх один на одного з невеликим зсувом. Завдяки цьому створюється 3D-ефект.

  Посилання на користувача

  Для оцінки іншої людини в історії необхідно написати його нік з символом «@». У результаті інші люди зможуть перейти на сторінку зазначеної особи. Таким же чином прикріплюються і працюють хештеги.

  Інші цікаві можливості инстаграма

  Соціальна мережа активно розвивається і поповнюється різними функціями і додатками. Найулюбленішими нововведеннями юзерів инстаграма є:

  • Маски. Їх можна знайти в камері сторіс. У нижньому правому куті знаходиться смайлик з блискітками, на який потрібно натиснути. Для инстаграммера відразу ж відкриється каталог масок на вибір. Їх можна додавати під час зйомки відео або в процесі створення селфи. Маски також використовуються у прямому ефірі. Зазвичай юзери накладають різні мордочки і вуха звірів.
  • Бумеранг. Ця додаткова функція дозволяє створювати циклічне коротке відео, яке нагадує GIF-файл. Для цього необхідно зняти будь-яку дію, заздалегідь вибравши потрібний режим. Під час публікації профіль поповнитися унікальною зацикленої відеозаписом. Завдяки бумерангу стрічка в инстаграме виглядає різноманітною. Бумерангом зручно користуватися, так як програма все робить за людину.
  • Збереження історій. Для цього у верхньому правому куті потрібно натиснути на три точки, коли юзер знаходиться в своєму профілі инстаграма. Історії можуть зберігатися автоматично, якщо пересунути у налаштуваннях повзунок «Зберегти опубліковане фото».
  • Поворот відео. Ця функція дозволяє уникнути обрізання під час публікації. Перевернути публікацію можна тільки з використанням додаткових додатків.
  • Накладення снігу. Багато користувачів в зимовий час хочуть урізноманітнити фотографії даною тематикою. Однак не всі знають, як додати сніг на фото в instagram. Для цього потрібно встановити програму Werble або Nature Photo Effects Maker.
  Моя довідка - Корисні поради