Як зробити посилання в Instagram на Ютуб

Як зробити посилання в instagram на ютуб – питання, що цікавить користувачів инсты і не менш популярного каналу. Щоб зв’язати подібні портали, можна надати доступ передплатникам. Вони стануть вірити більше, купувати більшу кількість товарів або послуг. У статті увазі представлена інформація, як забезпечити досягнення подібного результату.

Як зробити посилання в Instagram на Ютуб

Як зробити посилання в Инстаграмме на Ютуб?

Перед тим як описати дану операцію, варто вивчити інформацію з цього питання. Проставлення спеціальних з’єднувальних посилань допоможе користувачу зв’язатися з власником профілю і отримати прибуток.

Якщо людина веде власний канал, де показує і рекламує продукцію, вставка адреси в Біо важлива. Обидві соцмережі можуть забезпечити візуальну складову для споживачів.

Кожен окремий контент на каналі являє собою довгі за часом ролики. Це можливість показати товар, доповнити комерційні пропозиції з придбання товарів або послуг безпосередньо в цій організації. Отже, як правильно проставити посилання?

На Ютуб канал

Як зробити посилання в Instagram на Ютуб

В даному випадку потрібно скопіювати те, що буде додаватися. Якщо це адреса певного ролика, його варто зробити коротким. Далі, вирішуючи питання, як зробити посилання в инстаграмме на ютуб, слід зробити такі маніпуляції:

  1. Перехід на власний канал.
  2. Натискається опція Налаштуванням вигляду сторінки.
  3. Кликается кнопка з оглядом.
  4. Перехід на вкладку Про каналі.
  5. Слід знайти блок з адресами. У процесі наведення на нього, буде представлений значок олівця. Його необхідно натиснути.
  6. Вставляється посилання на будь-який ресурс. Йому потрібно дати назву.
  7. Натискається Готово.

Щоб перевірити успішність проведеного заходу, рекомендується перейти в инсту. Якщо результат не з’явився, можна змінити метод копіювання адреси. Бажано зробити це безпосередньо з адресного рядка.

Як зробити посилання на відео в Ютубі і викласти Instagram?

Як зробити посилання в Instagram на Ютуб

Описуючи операцію додавання, варто розглянути причини, з яких це може не вийти. Це поширені ситуації. Варто розглянути кожну:

  • Неправильна вставка адреси. Необхідно перевірити, зроблена операція. Деякі громадяни плутаються тут і використовують розділ Про себе, дивуючись, з якої причини нічого не працює;
  • Помилка при перенесенні адреси вручну. Потрібно неправильно написати одну букву. І це буде вважатися критичною помилкою. Потрібно тричі перевірити комбінацію, тільки потім зберігати;
  • Користувач може помилитися в соціальній мережі. Мало хто розуміє, що можна вставляти лише одна адреса.

При необхідності вставити в Біо одночасно два і більш адреси, рекомендується використовувати спеціальний додаток LinkTre. Це корисна утиліта для випадку, коли потрібно привести потенційних клієнтів до роликів про послуги і товари. Необхідно поставити пост і викласти в instagram. Користувач буде переходити, вивчати інформацію, на підставі якої купується товар і використовуються послуги.

Підводячи підсумки

Не потрібно нехтувати можливістю надавати передплатникам використання присутньої активної інформації. Можна надати користувачам доступ до більш докладного опису товару, що реалізується, або послуги у вигляді відео в ютубі. Причому робиться все легко.

Моя довідка - Корисні поради