Як зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активну

Як зробити посилання на ватсап в instagram – питання, відповідь на який спрощує життя власникам профілів в інсте. Якщо правильно проставити посилання, можна забезпечити економію часу. У статті увазі представлена інформація, як проводиться додавання посилання. Які переваги можна отримати від даної операції.

Посилання на whatsapp в instagram

Як зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активнуЯк зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активну

Перед тим, як детально описати особливості та правила написання посилання, варто розглянути питання, що дає подібна операція. Можна направити відвідувача безпосередньо в клієнт спілкування.

Провідні бізнес в соцмережі, використовують таку опцію. Це дає наступні переваги:

 • Не потрібно кидати справи, що накопичилися, і збирати заявки;
 • Виділяється окремий час на обробку замовлень;
 • Не потрібно додавати контакти. Клієнти можуть зв’язатися з власником профілю напряму;
 • Можна прийняти на роботу спеціального людини для прийому заявок.

Директ в цьому плані програє месенджеру. Цей додаток відрізняється зручністю використання і легкістю в застосуванні.

Як зробити посилання на ватсап в instagram?

Щоб проставити посилання на ватсап в instagram, необхідно скласти спеціальний лінк. Виглядає він таким чином – www.wa.me/<номер>. Номер тієї людини, що поставлений спеціально відповідати і приймати заявки.

Щоб лінк був робочим, варто простежити за правильністю написання номери.

Вносити його потрібно в міжнародному вигляді. Вісімку і плюсик ставити не потрібно. Інших знаків бути не повинно. Після розміщення посилання варто її перевірити. Вона приведе в додаток для спілкування.

Читайте також:
InstaTag - Хештегі які призначені для отримання лайків в Instagram

Як зробити коротку посилання?

Короткий вид перенаправлення виглядає таким чином www.wa.me/. Користувачеві досить указати тільки один плюс, щоб адреса була не коротким і в масі випадків неробочим.

Поряд з коротким варіантом власник профілю може прописати форму переходу з невеликим текстом. Якщо правильно скласти цей перехід, прописані слова будуть видні в чаті. Щоб вирішити, як вставити посилання на ватсап в instagram, потрібно використовувати за основу стандартний шаблон – www.wa.me/*?text=Яхочусделатьзаказ. Перша частина – це номер мобільного. Друга – це коротке послання.

Як додати посилання?

Після складання потрібної форми, потрібно розмістити на сторінці. Для цієї мети не потрібно використовувати стандартний ручний варіант дії. Рекомендується діяти через функціонал спеціальних додатків – GET CHAT і більш популярний WhatsApp Me.

Як зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активнуЯк зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активну

Це альтернативний метод установки посилання на додаток з фотосети. Головною перевагою вважається оформлення запису з одночасним логотипом, описом і налаштуванням тексту або фону. В одній утиліті дозволяється оформити корпоративний стиль. При бажанні розширити функціонал, можна використовувати платні варіанти. Вони в змозі забезпечити додаткові способи зв’язку.

Як вставити посилання на ватсап в instagram?

Якщо жоден з описаних вище методів не підходить, можна використовувати спеціальні сторонні сервіси. Одним з найпопулярніших вважається TapLink. Він дає можливість додати лінк не тільки на Ватсап, але на Телеграм і Вайбер. Цей сервіс платний. За невелику суму можна отримати доступ до таких опцій:

 • Отримання статистики кліків;
 • Зміна кольору фону;
 • Вставка шаблонів;
 • Виконання каруселі з фото;
 • Додавання HTML-кодів.

Головна перевага полягає в можливості перелиновки на сторонні додатки. При бажанні користувач може прописати лінк на Ватсап для инсты.

Приємним бонусом утиліти вважається дозвіл вставити в акаунт лінки на певні розділи власного ресурсу. Це можуть бути сторінки конкретних товарів або послуг. Після переходу по посиланню користувач побачить вікно, де натисне на вказану команду.

Читайте також:
Особливості Telegram і види акаунтів

Як встановити посилання?

Як зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активнуЯк зробити посилання на Ватсап в Instagram: безкоштовно коротку і активну

Варто вивчити питання, як прикріпити посилання на пристрої категорії IOS. Людині потрібно здійснити такі маніпуляції:

 1. Здійснюється вхід в програму.
 2. Проводиться авторизація.
 3. Потрібно перейти в профіль через іконку з чоловічком. Вона розташована в нижній частині панелі управління.
 4. Варто відвідати розділ з редагуванням.
 5. У рядку Сайт потрібно поставити адресу.
 6. Натискається Готово.

Під головним фото виявиться активний адреса переходу в профіль користувача. Варто відразу перевірити працездатність вставленого адреси сайту. Якщо все добре, проведені зміни зберігаються.

Як створити посилання?

Слід розглянути питання проставлення адреси у разі наявності переходу на сторінку чату. У подібній ситуації спілкування можна відразу перевести на директ. Цей варіант в змозі зробити прямий адресу клієнта легко доступними для відвідувача. Щоб домогтися такого прямого переходу, потрібно просто використовувати такий спосіб:

 • Відкривається соціальна мережа;
 • Потрібно переходити в розділ із спілкуванням, для чого натискається значок з літачком;
 • Через спеціальну форму пошуку слід вибрати нік;
 • У поле встановити адресу популярного месенджера;
 • Натискається кнопка Відправити.

Далі у вікні з’явиться клікабельний адресу. Його необхідно створити і вставити. Активація буде здійснена на автоматичному рівні. Після відвідин сторінки людина відразу перейде в розділ спілкування на телефоні.

Як надіслати посилання?

Щоб поставити активне посилання на ватсап в instagram, варто зробити такі легкі маніпуляції:

 1. Відкривається соцмережа на мобільному телефоні.
 2. Зі сторінки слід перейти в директ. Для чого користувач повинен натиснути на літачок.
 3. Через стандартну форму пошуку вибирається користувач, якому потрібно надіслати адресу.
 4. У полі вставити потрібну адресу програми для спілкування.
 5. Натискається відправлення.

У діалозі адреси автоматично буде видно активний лінк. На підставі цього можна зробити висновок, що для переходу в розділ месенджера достатньо одного кліка.

Читайте також:
Використання VSCO для Инстаграма

Як прикріпити посилання на ватсап в instagram?

Після прикріплення вирішується проблема, пов’язана з’єднанням двох методів спілкування. Це стандартний метод генерації. Щоб зробити операцію по закріпленню додатка, необхідно діяти за такою інструкцією:

 • До ресурсу www.api.whatsapp.com/send?phone= слід додати 11-значний номер месенджера. Номер повинен бути внесений без значка плюс;
 • Отриманим таким способом лінк необхідно скинути або вставити в поле профілю.

Дана схема вважається стандартною при бажанні з’єднати два методи спілкування і вирішення задачі. Дві соціальні мережі зв’язуються швидко і досить легко. Схема дії практично не відрізняється в залежності від марки смартфона.

Підводячи підсумки

Активний грамотно проставлений короткий лінк на месенджер вацап дає можливість безкоштовно додати в поле запису контактний номер. При цьому сам контакт в инстаграме відображений не буде. Користувачеві досить вставити його, зробити один клік по кнопці, перейти по вказаному адресу і опинитися в розділі месенджера.

Моя довідка - Корисні поради