Як зробити посилання на Instagram з телефону: основні способи

Як зробити посилання на instagram – питання, з якими може зіткнутися користувач фотосети. Це актуально для компаній, магазинів та самозайнятих. У статті увазі представлена інформація, як проставляється URL. Як зробити так, щоб переадресація вела на потрібний портал або аккаунт. Також можна дізнатися, що потрібно зробити для проставлення опції в сторіс.

Як зробити посилання на Instagram з телефону: основні способи

Як зробити посилання в Инстаграме на сторінку з телефону?

Перед тим як описати особливості та правила проставлення комбінації для перенаправлення користувача, варто розібратися з тим, що це значить. Кликабельная посилання – це рядок з URL-адресою. Якщо людина натисне на неї, він автоматично перейде на потрібний портал.

Знайти подібну рядок легко. В шапці профілю вона виділяється іншим кольором. Звичного стандартного підкреслення немає. Подібне колірне виділення приваблює передплатників. Вони переходять на адресну сторінку і здійснюють належні покупки, замовляють послуги. Як видно з сказаного вище, рядок URL корисна і переважно. Тому необхідно розібратися з тим, як здійснюється її розміщення.

З Андроїда

У подібній ситуації потрібно діяти за зрозумілою схемою. Якщо потрібно перевести споживача на інтернет-магазин, на офіційний сайт, без проставлення адреси не обійтися. Проставити URL можна не тільки в шапці профілю, а також під постом. Послідовність дій, як зробити активне посилання в инстаграме, виглядає так:

 1. Публікується фото або відео.
 2. В описі прописується текст.
 3. Вказується посилання в стандартному форматі – www.website.ru/.

В якості адреси напрями можуть бути використані такі посадочні сторінки, як корпоративний ресурс, група в ФБ або в ОК, канал на Ютуб або на спеціальний розділ в інтернет-магазині.

Для залучення клієнтів необхідно не тільки прописати URL, але обіграти його текстом. Відмінним варіантом буде стандартний заклик для користувача – перейти за вказаною адресної комбінації. Щоб чоловік звернув на неї увагу, дозволяється виділити її смайликами або спеціальними символами.

Говорячи про посиланню, можна відзначити, що це може бути не сайт або онлайн-магазин. Популярністю користується перехід в профіль іншої людини. Пишеться він у форматі @login. Подібні посилання проставляються в наступних ситуаціях:

 • Реклама. Власник профілю, який має багато передплатників, може займатися продажем постів на сторінці;
 • Просування бізнесу. Кожен перехід може вести одночасно на різні розділи магазину – одяг, взуття, продукція для дому.

В постах дозволяється вказати перехід на іншу сторінку. Завдяки цьому можна залучити більше аудиторії.

З Айфона

На даних смартфонах діяти при вирішенні питання, як зробити посилання на свій instagram, діяти потрібно за аналогічною схемою. Щоб не повторюватися, варто розглянути питання, як прописати адресу переходу на Ватсап. Це ефективний метод комунікації. Користувачеві необхідно натиснути на адресу, і він автоматично опиниться в месенджері, де можна написати повідомлення.

Прописати дані від ресурсу легко. Для цього потрібно виконати такі маніпуляції:

 • Під постом або в шапці аккаунта потрібно вказати URL-адресу — www/wa.me/номер_телефона;
 • Замість номера мобільного, слід позначити номер WhatsApp, тобто без цифри 8 +7;
 • Важливо простежити за тим, щоб не було зайвих тире, дужки та інших знаків.

Якщо зробити все правильно, вийде комбінація www/wa.me/78000808. Як тільки користувач натисне на неї, він автоматично опиниться на сторінці ресурсу. Тут він зможе писати людині потрібну інформацію або зробити замовлення.

Як зробити посилання на пост в Instagram?

Як зробити посилання на Instagram з телефону: основні способи

Якщо в цілях ведення підприємницької діяльності або просування аккаунту власника профілю потрібно переводити передплатників, потрібно зайнятися проставленням переходу. Дана операція здійснюється для з’єднання двох профілів.

Виконується маніпуляція легко. Після того як людина отримає URL потрібної облікового запису, потрібно виконати такі дії:

 1. Запускається мобільний варіант соцмережі.
 2. Здійснюється авторизація.
 3. Натискається піктограма у вигляді троеточия. Знаходиться у верхній частині вікна.
 4. З представленого переліку слід вибрати опцію Скопіювати.

Після цього людині потрібно перейти на свою сторінку. Вибрати функцію редагування. Скопійовану адресу вставляється у відповідний рядок. По закінченні операції на телефоні натискається Готово.

Як зробити клікабельну посилання в Инстаграме?

Можливість для переходу можна проставляти не тільки в біо і під публікацією сервісу. Користувачі приймають рішення встановити в розділі сторіс. Це відмінна можливість залучити клієнтів, реалізувати послуги та надати певну продукцію на сторінці.

Раніше ця опція надавалася з обмеженнями, але сьогодні її можуть задіяти всі користувачі соціальної мережі. Головною умовою виступає необхідність перевести профіль на категорію бізнесу. Після проведення такої операції потрібно діяти таким способом:

 • Зайти на власну сторінку;
 • Перейти в сторіс;
 • Створюється необхідний посаду;
 • Для додавання лінка потрібно натиснути на значок, який позначений ланцюжком;
 • Перед власником профілю з’явиться рядок для написання URL сайту;
 • Вставляється або пишеться потрібна комбінація, ведуча на ресурс.

Після виконання перерахованих дій потрібно додати опцію збереження. Тільки після цього користувач може закрити сторінку з телефону.

Підводячи підсумки

У статті увазі представлено багато корисної інформації. Якщо слідувати порадам і рекомендаціям, можна без особливих проблем вставляти активну клікабельну посилання переходу на посадкову сторінку через свій пост або історію. Для власників акаунтів, які займаються бізнесом, це корисна опція в инстаграмм. З її допомогою можна суттєво збільшити обсяг продажів і стати популярним в сфері обслуговування.

Моя довідка - Корисні поради