Як зробити напис у колі на фото в Instagram?

Зливати фотографію в соціальні мережі “як є” – давно нецікаво користувачам. Різні спецефекти допомагають передавати повний спектр емоцій, а також стилізувати зображення. Багато бачили круг з написом на фотографіях. Як його зробити? Корисно освоїти дану функцію, так як вона дуже корисна для рекламного контенту.

Як зробити напис у колі на фото в Instagram?

Як зробити?

У самому Инстаграме такий функціонал не передбачено. На допомогу приходять програми та онлайн-сервіси. Розглянемо кращі з них.

 • SpanSpeed. Продукт від Google. У цілому застосування призначене для редагування фотографій. Написи в колі входять в їх число. Основна фішка полягає в тому, що зображення можна додати кольору, оформити в стильній рамочці і накласти додаткові елементи. Можна також зменшити або збільшити розмір фотографії, освітлити або затемнити певні частини, як роблять це зазвичай для рекламного контенту. Розробники рекомендують використовувати його для редагування зображень, знятих на природі. Але і для оформлення фотографії ваших товарів або конкретно одного продукту, знятого з правильного ракурсу, ефект буде вражаючим.
 • VSCO Cam – додаток для смартфонів, що працюють на різних операційних системах. Додаток відразу адаптує розмір фотографії під вимоги Инстаграма. Якщо хочете дізнатися про те, як зробити напис у колі на фото в Instagram за допомогою даного продукту, то відкрийте його і завантажити зображення. Крім поліпшення якості, програма пропонує додати ряд спецефектів, серед яких є додавання кола з текстом. Круглі елементи можуть бути кольоровими або прозорими, зі стилізованими краями або без них. При завантажені не забудьте додати хештег VSCO. Це збільшить кількість переглядів.
  Як зробити напис у колі на фото в Instagram?
 • Line Camera – улюбленець професійних користувачів Instagram. Додаток створено для того, щоб показати «товар обличчям». Його часто використовують представники індустрії краси, щоб помістити в одному зображенні результати своєї роботи «до» і «після». Поряд з цими опціями є можливість додати фігурки і елементи, серед яких досить вибрати коло з текстом або будь-яку іншу фігуру.
  Як зробити напис у колі на фото в Instagram?
 • Поради щодо підбору кольору і стилів

  Не потрібно бути дизайнером при великій кількості додатків і сервісів для обробки зображень. Але радимо утриматися від застосування букв різних розмірів та кольорів в одному тексті. Вам достатньо знати базові правила оформлення будь-якого візуального контенту:

  • Не захоплюватися додаванням додаткових елементів;
  • Дотримуватися контраст: якщо зображення темне, то коло може бути білим, а текст чорним або блідо-сірим. Блідість допустима на такому рівні, щоб текст залишався легко читаним;
  • Оформлення тексту: потрібні різні розміри? Так, якщо є слово, якого потрібно виділити. Наприклад, «акція», «розпродаж» або «роздаємо безкоштовно». Деталі можна написати більш дрібним шрифтом. Але не слід застосовувати більше 2 різних розмірів шрифтів.

  Як зробити напис у колі на фото в Instagram?

  Висновок

  Коли ми стали профі в оформленні Инстаграма, саме час задуматися про те, для кого ми це робимо? Чи бачать нас потрібні люди? Як це перевірити? Все дуже просто: якщо пишуть в Директ, телефонують і несуть гроші в ваш бізнес – отже, зусилля працюють. Якщо ні, то потрібно враховувати об’єктивний фактор – скільки у вас передплатників? А скільки потрібно?

  Чим більше передплатників – тим ближче до цільової аудиторії. Якщо цей пункт кульгає, то і це легко вирішується. Є спеціальні сервіси, створені професіоналами, які покликані служити бізнесу. Вони допомагають набрати передплатників, просунути конкретний товар або всю сторінку і виставити оптимальні настройки, при яких релевантність контенту завжди залишається максимальної. Але про продукт найкраще може розповісти тільки сам продукт. Тому краще відвідати їх веб-сайти за підказкою: Doinsta, Pamagram, Bosslike, Likemania і Zengram. Докладно про цих сервісах – в огляді кращих сервісів для розкрутки в Instagram.

  Моя довідка - Корисні поради