Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо зв’язок

Соціальні мережі спровокували бурхливе зростання аудиторії та активності людей в певному місці. Такий великий трафік дорівнює прекрасною можливості заробити на рекламі або продажах. Для розвитку бізнесу у соцмережі важливо дати передплатникам і потенційним клієнтам можливість зв’язатися з вами. Поговоримо, як зробити кнопку «Подзвонити» в Instagram.

В яких облікових записів можна зробити кнопку «Подзвонити»?

Якщо ви користуєтеся звичайним профілем, у вас немає можливості налаштувати контакти. Однак, є й інші типи сторінки, в яких можна додавати інструменти для зв’язку. Це бізнес-аккаунт і профіль автора. У них є й інші переваги, крім кнопки «Зв’язатися». Найкрутішим з них є статистика в Instagram.

Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок

Як зробити кнопку для зв’язку?

Перейдемо до практичних рекомендацій. Нагадуємо, щоб можна було підключити кнопку зв’язку – необхідно змінити тип облікового запису на бізнес профіль.

Читайте статтю по темі: Як перейти на бізнес-аккаунт?

Тепер почнемо настроювати кнопки:

 1. Переходимо на головну сторінку облікового запису.
 2. Вибираємо кнопку «Редагувати».
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок
 3. Клікаємо на «Способи зв’язку».
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок
 4. Тиснемо на значок мобільного телефону.
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок
 5. В цьому розділі вказуємо номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися, і вибираємо кращий вид зв’язку: «Подзвонити» або «Написати». Відповідно, якщо ви хочете, щоб клієнт дзвонив – ставимо галочку навпроти «Як подзвонити», якщо бажаєте, щоб вам писали повідомлення – ставимо галочку навпроти «Написати SMS».
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок
 6. Після виконаних маніпуляцій, клікаєм на хрестик у правому верхньому куті.
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок

Після цього у вас в профілі з’явиться кнопка написати або зателефонувати, в залежності від виду зв’язку, який ви обрали. У цьому ж розділі ви можете вказати адресу своєї компанії і задати для зв’язку електронну пошту.

Що відбувається після натискання на цю кнопку?

Кнопка, звичайно, класна, комусь навіть може здатися гарною, ми розібралися, як її додати. Але що відбувається, якщо людина натискає на неї? Вочевидь недостатньо просто її поставити. Після натискання у людини спливає повідомлення з пропозицією зателефонувати. Якщо людина налаштована серйозно, він підтвердить свої наміри і зробить дзвінок. Тому підтримуйте актуальність інформації та контактних даних.

Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок

У яких випадках необхідна кнопка?

Кожному необхідно створити цю опцію на сторінці? Насправді, далеко не завжди. Звичайно, якщо вам зручно, щоб не давати друзям, номер, просто додати ці дані і все. Але застосування цієї можливості набагато ширше, ніж просто лінь роздавати телефон.

 

Я можу припустити кілька випадків, в яких оновити свій аккаунт потрібно:

 1. Продаж товарів. Багато компаній переходять в соціальні мережі. Більш того, на таких сервісах створюють бізнес і там же іноді й закінчуються. Не знаю, чи можна навчальні курси віднести сюди або краще до послуг. У будь-якому випадку, вам потрібно зв’язуватися з потенційними клієнтами, і для цього в першу чергу необхідно зробити бізнес-аккаунт.
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок
 2. Продаж послуг. Ви робите манікюр або стригти людей? Можете організувати класну фотосесію або навіть допомогти з просуванням? Обов’язково користуйтеся перевагами, які готова запропонувати соцмережа таким підприємцям.
 3. Заробіток на рекламі. Один з найважливіших пунктів заробітку людей на Instagram – реклама. Звичайно, можна співпрацювати з партнерською програмою і бід не знати. Але ніхто не заважає вам йти своїм шляхом. Рекламодавці, яким сподобалося те, що ви робите, можуть поговорити з вами і обговорити умови співпраці.

Чим можна замінити стандартні засоби зв’язку Instagram?

Є багато причин для того, щоб використовувати вбудовані засоби, а сторонні. На мій погляд, основними є дві. По-перше, вам може бути куди зручніше контактувати, наприклад, через Whatsapp. По-друге, чим більше способів зв’язку, тим вище ймовірність, що серед них буде той, що зручний людям. А якщо людям зручно, вони ймовірніше зв’яжуться з вами і заплатять гроші.

Найбільш зручним інструментом для розширення стандартних можливостей є сервіс мультиссылок. Просто вбиваєте свої дані і розміщуєте отриманий адресу в графі веб-сайт. Я дам вам кілька сайтів, які зможуть виручити.

 1. Hipolink. Підтримує Telegram, VK, Skype, Whatsapp, Viber і Facebook messenger. Також можна відслідковувати статистику переходів, що може бути дуже корисно для аналізу своєї роботи.
  Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок
 2. Taplink. В безкоштовному режимі доступні мінімальні налаштування і статистика, стандартні блоки і відсутність кнопок соціальних мереж. Оптимальний тариф коштує 180 рублів на місяць.
 3. MeConnect. Тут можна розмістити до 30 посилань, підключити сервіси статистики, вказати ім’я, місце розташування і кілька сфер діяльності. Можна налаштувати вигляд сторінки.

Як прибрати кнопку «Подзвонити»?

Як прибрати кнопку «Зв’язатися» в Instagram? На жаль, цей функціонал є тягарем для деяких власників бізнес-аккаунта. Якщо хочете користуватися перевагами цього типу профілю, але не горите бажанням залишати свій номер, видалите його в «Засоби зв’язку».

Отже, бізнес-аккаунт дає багато переваг. І одне з них – кнопки для зв’язку. Вони дозволяють потенційним клієнтам і рекламодавцям зв’язатися з вами прямо з Instagram. Однак, найчастіше цих можливостей буває мало, і варто використовувати додаткові інструменти, наприклад, сервіс мультиссылок Hipolink для більш зручного і повного використання вашої інформації.

Запитання наших читачів

Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок#1. З якої кількості передплатників починають дзвонити (писати) в Instagram?

Користувачі стверджують, що з 10 тисяч передплатників. Хоча насправді це залежить не від кількості, а від якості аудиторії. Чим більше у вас в передплатників ваших цільових клієнтів, тим вище ймовірність отримувати дзвінки та повідомлення від клієнтів.

Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок#2. На яких сторінках можна підключити засоби зв’язку?

Для цього потрібно перейти на бізнес-аккаунт. Він дає багато корисних функцій для тих, хто робить Инсту своєю роботою.

Як зробити кнопку Подзвонити в Instagram? Налагоджуємо звязок#3. Як можна розширити вбудований функціонал контактів?

Нас виручить сайт мультиссылок – там можна розмістити всі месенджери, щоб кожна людина знайшла спосіб зв’язку на свій смак.

Якщо залишилися питання — тобі в коментарі. Також не забудь подивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради