Як зробити кнопки в Instagram: повна інструкція (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Як зробити кнопки в Інстаграм.
 • Які кнопки можна додати і навіщо вони потрібні.
 • Все поради і рекомендації є актуальними в 2021 році.

Які кнопки можна додати?

в шапку Instagram-профілю можна додати кнопки для зв’язку. При цьому, власник аккаунта бачить одні кнопки – «Редагувати профіль», «Промоакції», «Статистика», – а звичайні відвідувачі профілю бачать зовсім інші кнопки.

Як зробити кнопки в Instagram: повна інструкція (2021) Так виглядають кнопки в шапці Instagram-профілю

Ще в постах є кнопка «Просувати», яка також доступна тільки для власника аккаунта. Вона потрібна для запуску реклами і просування публікацій.

Які кнопки можна додати в профіль:

 • Написати. Це кнопка, яка дозволяє написати власникові облікового запису в Директ.
 • Контакти. Коли користувач натискає на цю кнопку, то у нього відкривається меню, де потрібно вибрати спосіб для зв’язку: написати на електронну пошту або зателефонувати за номером телефону.
 • Дія. Можна додати кнопку «Записатися», «Забронювати» або «Купити квиток». Але для цього потрібно скористатися сторонніми сервісами.

Кнопки в шапці профілю роблять процес комунікації з передплатниками та клієнтами простіше. Зацікавлений користувач – наприклад, потенційний покупець в вашому інтернет-магазині, – може натиснути на кнопку і зателефонувати/написати вам. Це допоможе збільшити конверсію та продажу.

Ще один плюс кнопок: не потрібно писати свій номер або електронну пошту в описі профілю – краще докладніше розповісти про себе або компанії.

Як зробити кнопки в Інстаграм: інструкція

Щоб зробити кнопки в Інстаграм, потрібно підключити бізнес-аккаунт або перейти на аккаунт автора. Для цього відкрийте настройки свого Instagram-профілю і перейдіть в розділ «Аккаунт». Тут є опція «переключився на професійний аккаунт».

Після того, як ви підключите професійний аккаунт, можна переходити до налаштування кнопок.

Кнопки зв’язку

Спочатку додамо кнопки зв’язку: написати, зателефонувати і як дістатися. Для цього треба зайти в свій Instagram-аккаунт і натисніть кнопку «Редагувати профіль».

У вікні «Змінити профіль» є розділ «Способи зв’язку» – перейдіть в нього.

Як зробити кнопки в Instagram: повна інструкція (2021)

Тепер вкажіть свої дані:

 • Адреса електронної пошти. Після цього в шапці вашого облікового запису з’явиться кнопка «Ел.пісьмо». При натисканні на неї, відкриється форма введення листи – воно прийде на пошту, яку ви вказали в налаштуваннях.
 • Номер телефону. З’явиться кнопка «Подзвонити». При натисканні на неї телефон автоматично набере вказаний номер.
 • Адреса. Вкажіть адресу свого офісу, магазину, фітнес-центру. Ця інформація з’явиться в шапці профілю. Адреса – клікабельним: якщо натиснути на цю «кнопку», то відкриється карта, де можна подивитися розташування офісу.

Якщо ви додасте всі способи зв’язку – пошту і номер, – то в шапці з’явиться кнопка «Контакти». При натисканні на «Контакти», відкриється меню – тут користувачеві потрібно вибрати спосіб зв’язку: написати на ел.пошту або зателефонувати на телефон.

Кнопка дії

В початку статті ми говорили, що можна зробити кнопки дії: «Записатися», «Забронювати», «Купити квиток». Для цього знадобиться сторонній сервіс – ми розглянемо на прикладі «SimplyBook.me», так як він працює в Росії.

У онлайн-сервісу є вбудована інтеграція з Instagram. Зайдіть на сайт системи запису SimplyBook і зареєструйте компанію: вкажіть логін, електронну пошту, робочий телефон, категорія бізнесу, адреса, назва сторінки бронювання (можна вказати назву компанії), Зробіть короткий опис – не більше 500 символів.

Як зробити кнопки в Instagram: повна інструкція (2021)

Скопіюйте посилання на створену сторінку компанії. Тепер перейдіть в розділ «Редагувати профіль» в Instagram. Знову перейдіть в «Способи зв’язку». Натисніть «Додати кнопку дії» і вставте посилання на сторінку в SimplyBook. & Nbsp;

Таким чином, в шапці профілю з’явиться ще один спосіб взаємодії з вашою компанією. Але це ще не все: завдяки цьому синя кнопка підписатися побільшає.

Кнопка WhatsApp

В шапку профілю можна додати активне посилання на WhatsApp. Так, це не зовсім кнопка, але при натисканні на це посилання, користувачі зможуть швидко відправити вам повідомлення в месенджер.

Додати «кнопку» на WhatsApp просто:

 1. Перейдіть в розділ «Редагувати профіль».
 2. У рядку «Сайт» вставте посилання: https://wa.me/вашномер . Замість «ваш номер», введіть свій телефон: без +7, 8 і дужок. Повинна вийде посилання наступного формату: https://wa.me/123456789 .

Аналізуємо статистику кнопок

Коли ви підключите бізнес-аккаунт або аккаунт автора, то в профілі з’явиться доступ до статистики. Тут можна подивитися, як користувача взаємодію з кнопками в шапці.

Щоб подивитися цю інформацію, перейдіть в розділ зі статистикою свого Instagram-аккаунт (кнопка «Статистика» на головній сторінці профілю). Далі відкрийте вкладку «Дії».

Вся потрібна інформація відображається в цьому розділі.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як зробити кнопки в Інстаграм. Обов’язково додайте їх в шапку свого профілю: так передплатникам і потенційним клієнтам буде набагато простіше зв’язатися з вами, наприклад, щоб замовити товар або послугу.

Моя довідка - Корисні поради