Як зробити Инстаграме кнопку Зв’язатися на свій аккаунт?

Користувачі Instagram можуть налагодити зв’язок зі своїми передплатниками, не тільки через Директ або коментарі під публікаціями, але і за допомогою обміну повідомленнями по електронній пошті або безпосереднього контакту по телефону. Така можливість є у людей, що створили бізнес-аккаунт. Доведеться зв’язати профіль із Фейсбук, де треба оформити бізнес-сторінку.

Як підключити кнопки зв’язку?

Розберемося покроково, як зробити Инстаграме «Зв’язатися», надавши передплатникам, доступ до контактної інформації і дозволивши їм безпосередньо телефонувати або писати на електронну пошту. Необхідно перейти в меню «Параметри», натиснувши на три вертикальні точки у верхньому правому куті особистого профілю в додатку. Відшукавши розділ «Запис», знайдіть рядок «Переключитися на профіль компанії». Система запропонує вибрати сторінку і запропонує на вибір, наявні варіанти.

Як зробити Инстаграме кнопку Звязатися на свій аккаунт?

Натисніть кнопку «Далі» і вкажіть контактну інформацію, яка буде доступна передплатникам через кнопку «Зв’язатися»:

 • номер мобільного телефону;
 • адреса електронної пошти;
 • місце розташування – передплатники зможуть побачити на карті, де розташований офіс компанії, кафе або фітнес-зал.

Вказавши потрібну інформацію, треба натиснути кнопку «Готово» і перейти в профіль, де крім іншого буде відкрито доступ до статистики. Якщо раніше з’являлася кнопка «Зв’язатися», то тепер доступно відразу дві: «Подзвонити», «Електронна адреса».

Як зробити Инстаграме кнопку Звязатися на свій аккаунт?

Що потрібно зробити, щоб функція була доступна?

Процедура проробляється за пару хвилин, але за умови, що до цього була створена бізнес-сторінку в Фейсбук. Якщо її немає, то доведеться зареєструвати через профіль у соціальній мережі. Треба вибрати в меню зліва рядок «Сторінки», натиснувши на кнопку «Створити» у верхньому правому кутку. Доведеться вказати тематику, вибравши одну із запропонованих категорій:

 • місцева компанія;
 • організація або установа;
 • продукт, бренд;
 • публічна особа;
 • розваги.

Також є категорія «Спільна справа», створена для пошуку однодумців. Після треба перейти в налаштування і підключити до неї профіль в Instagram, вибравши однойменний пункт меню з лівого боку. Поруч з написом «Додати профіль», натисніть кнопку «Увійти» і авторизуйтесь в системі.

Як зробити Инстаграме кнопку Звязатися на свій аккаунт?

Читайте ще про одну корисної функції: “Використовуємо кнопку “Просувати” в Instagram”.

Зробивши сторінку і зв’язавши її з профілем у додатку, перейдіть на профіль компанії в Instagram і скористайтеся перевагами, що з’явилися кнопок:

 • консультування клієнтів;
 • зворотній зв’язок з клієнтами;
 • підвищення рівня довіри до компанії – якщо люди бачать, реальні контактні дані і можуть перевірити їх достовірність, то підвищується престиж бренду, продукту.

Як використовувати кнопки зв’язку для отримання прибутку?

З’ясувавши, як зробити Инстаграме «Зв’язатися» і навіщо це потрібно, визначимося, яким чином отримати користь з можливостей, що надаються адміністрацією соціальних мереж.

Функція буде корисною фізичним, юридичним особам, провідним бізнес через додаток. Необхідно безпосередньо продавати продукт, у вигляді товарів або послуг для зв’язку з клієнтами, які бажають, прямо зараз отримати консультацію або зробити заказ. Відсутня потреба писати номер під кожною публікацією із закликом зателефонувати. Люди в Інтернеті не люблять читати, особливо об’ємні тексти з описом переваг.

А про те, як прибрати кнопку “зв’язатися” і заодно статистику в Инстаграме, читатйте в матеріалі по посиланню.

Висновок

Наявність корисних кнопок дозволить потенційним клієнтам відразу перейти до замовлення або поспілкуватися з менеджером для уточнення деталей. Скористайтесь пропозицією Instagram і Facebook для підвищення конверсії від сторінок в соц. мережах. Такий метод приносить додатковий прибуток, так як робить більш тісними зв’язку між клієнтами і постачальниками продукту.

Моя довідка - Корисні поради