Як зробити і додати посилання на Вайбер в Instagram

Посилання на Viber в Instagram – одна з нових функцій соціальної платформи, що полегшує використання месенджера. Перш за створення активного посилання не було можливим: доводилося копіювати і вводити в браузері.

Додавання посилання в шапку профілю

Посилання в Instagram потрібна для зв’язку з друзями і близькими: можливість швидко перемикатися між різними акаунтами. Активний адреса означає лінк, при натисканні на який користувач зможе зайти в особисту переписку Viber.

Використання Instagram з Вайбер примножує можливості користувачів. Додаток застосовується як платформа для рекламування послуг, представлених в додатку.

Для цього в діюча посилання на Вайбер в Instagram додається в:

 • звичайні пости;
 • особисті Історії «Актуальне»;
 • прямих ефірах і конференціях;
 • розділі для опису профілю.

Щоб додати посилання в розділі «Про себе» в Instagram, необхідно виконати ряд нескладних дій:

 1. Зайти на основну сторінку профілю та відшукати в меню «Редагування профілю».
 2. В розділі «Редагування облікового запису», в полі «Про себе» ввести посилання самостійно або вставити скопійовану адресу.Як зробити і додати посилання на Вайбер в Instagram
 3. Зберегти адресу та натиснути на вкладку «Готово» у верхньому кутку праворуч.
 4. Слідом за попередніми діями можна побачити відображення адреси в шапці профілю під ініціалами облікового запису.Як зробити і додати посилання на Вайбер в Instagram
 5. Активність можна перевірити, клікнувши по з’явилася посиланням.

Розміщується кликабельная посилання тільки в шапці облікового запису. При бажанні можна видалити посилання і замінити її на нову, з автоматичним переходом на іншу сторінку.

Посилання на Вайбер в Історії

Історії — прекрасний інструмент поширення інформації. Однак, розміщення адрес в Сторіс на сьогодні доступно не всім користувачам. Існує обмеження на використання лінків в Stories.

Читайте також:
Як відновити сторінку в Инстаграме: якщо забув пароль, пошту і логін з телефону

Створення посилання в Історіях:

 1. Увійти в обліковий запис.
 2. Підібрати зображення або відео.
 3. Для додавання необхідної посилання потрібно натиснути на символ з ланцюжком у верхній частині екрана.
 4. Слідом за натисканням на картинку з’явиться рядок для введення url.
 5. У рядку необхідно ввести посилання самостійно або додати перш скопійовану і зберегти всі останні зміни в обліковому записі.

Функція недоступна користувачам з акаунтами, де кількість передплатників менш 10к. Також, заблокована на особистих і закритих профілях.

Додаємо посилання на Вайбер в пости

Вставити посилання на Вайбер і поділитися в діалозі і в коментарях можна. Застосування цієї функції не вимагає копіювання телефонного номера, так як при переході за адресою він буде направлений в чат Viber автоматично.

Зручно додати прямий адресу на контакт Вайбера в описі облікового запису. Такий підхід дасть користувачам можливість перейти по ній. Зробити це можна шляхом натискання на значок «Редагувати запис» навпроти фото і вписати посилання переходу в пунктах «Контакти» і «Сайт».

Що б додати URL-адресу під будь-яким постом:

 1. Підібрати підходяще фото для поста.
 2. Придумати текст-опис зображення.
 3. Натиснути на значок «+» внизу центрі сторінки в Instagram.Як зробити і додати посилання на Вайбер в Instagram
 4. Завантажити готову відповідну картинку.
 5. Набрати текст. В описі ввести лінк вручну або додати її знизу в якості даних контакту.

Функціонал додатка не передбачена можливість клікнути на посилання в постах. Для перегляду сторінки в браузері лінк потрібно скопіювати і ввести в рядок адреси.

Активне посилання на Viber – можливість поліпшити функціональність. Спільне застосування сервісів дозволить зберегти ресурси і час на створення сторінки в інтернеті.

Моя довідка - Корисні поради