Як зробити голосування в Инстаграмме в сторіс і як відмінити свій голос

Як зробити голосування в Инстаграмме в Сторіс – питання, що цікавить багатьох користувачів, хто недавно почав користуватися представленої майданчиком. Особливо це питання актуальне у зв’язку з тим, що функція «Історії» з’явилася не так давно і ще не всі встигли розібратися у всіх вбудованих опціях.

Один із найпопулярніших інструментів – опитувальник. Так ви зможете дізнатися у своїх передплатників бажання чи думку, подивившись на отримані результати. Уявіть, що ви не можете зробити вибір. Надайте це рішення підписалися користувачам. Це зручний інструмент не тільки для звичайних користувачів, що використовують Instagram для викладання повсякденних фото, але і для бізнесменів, яким необхідно дізнатися думку клієнтів про нововведення або конкретної послуги.

Як зробити голосування в Инстаграмме в сторіс і як відмінити свій голос

Як зробити голосування в Сторіс Instagram

У самій опції передбачено тільки два варіанти відповіді, а сам пост повисить у Сториз не довше доби. Добре продумайте своє питання, важливо, щоб він був лаконічним, а його розуміння не викликало труднощів. Користувач повинен прочитати і відразу вибрати один з двох відповідей. Наприклад, ви можете запитати про використання певного товару або послуги, де варіантами відповіді стануть «Не використовую» і «Використовую». Ви можете придумати абсолютно будь-яке питання та відповіді для вибору.

Як зробити голосування в Инстаграмме в Історії:

  1. Відкрийте програму і перейдіть у свій профіль.
  2. Натисніть на аватарку щоб запустити режим Сториз.
  3. Завантажте зображення з галереї смартфона або зробіть нову. Але, також ви не можете додавати картинки, тоді перейдіть на вкладку «Створити».
  4. Натисніть на значок, розташований у верхній частині екрана.Як зробити голосування в Инстаграмме в сторіс і як відмінити свій голос
  5. У меню, виберіть опцію «Опитування».Як зробити голосування в Инстаграмме в сторіс і як відмінити свій голос
  6. Готовий шаблон можна змінити.
  7. Впишіть питання.Як зробити голосування в Инстаграмме в сторіс і як відмінити свій голос
  8. За бажанням можна замінити відповіді «Так/ні» на інші.Як зробити голосування в Инстаграмме в сторіс і як відмінити свій голос
Читайте також:
Instagram пошук людей без реєстрації для ледачих

Таким чином створюється опитування в Сториз. При необхідності скористайтеся стікерами або анімованими картинками для краси.

Як голосувати у Инстаграме в історії

Процес голосування для користувачів максимально простий. Припустимо, хтось із ваших друзів вирішив запустити опитування, або ви випадково натрапили на цю сторінку при перегляді Сторі. Щоб вибрати одну з відповідей – натисніть на нього. Після натискання ви побачите процентне співвідношення варіантів. Результати, включаючи перегляди буде видно користувачеві, який виклав опитувальник.

Як відмінити голос в Инстаграме в Сторіс

Щоб відмінити голос достатньо просто натиснути на вибір. Якщо ви не встигли виконати операцію і сторінка перелистнулась автоматично, то натисніть на ліву частину дисплея щоб повернутися назад. Як можна помітити процедура скасування голоси не відрізняється складністю, розробники передбачили подібні ситуації.

Як змінити голос в Сторіс

Змінити голос можна таким же чином, як описано вище. Тобто, спочатку ви повинні скасувати свій вибір повторним натисканням. Потім знову виберіть один з варіантів.

Сьогодні Instagram займає одне з лідируючих місць серед інших соціальних мереж. Майданчик активно використовують для просування бізнесу або для спілкування. Розробники розуміють, що сервіс швидко набирає популярність, з-за чого постійно підтримують його, випускаючи нові оновлення, додаючи корисні функції та інструменти. Одним з таких нововведень і вважається режим Stories.

Ми розібрали опцію «Опитування», яка помітно спростить зв’язок з передплатниками та допоможе при веденні власного бізнесу. Наприклад, профіль, присвяченій літературі зможе дізнатися думку про новому творі. Блог про спорт – запитати про ведення здорового харчування у передплатників. Магазини одягу – дізнатися про якості обслуговування і так далі.

Моя довідка - Корисні поради