Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним

Instagram з кожним днем набирає все більшу популярність. Завдяки зростаючій популярності инстаблогеров багато хто задається питанням – як зробити фото в Instagram?

Сьогодні кожен може стати відомим блогером і поділитися з величезною аудиторією своїм баченням світу. Досить мати під рукою смартфон з вбудованою фотокамерою і виходом в Інтернет. Деяким вдається робити приголомшливі кадри навіть з таким обмеженим набором інструментів. Існують окремі спільноти, присвячені мобільної фотографії, онлайн-школи, де навчають тому, як зробити фото як в улюбленого блогера в Инстаграме. Бажаючі можуть знайти безкоштовні навчальні матеріали та приступити до зйомки.

Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним

Як зробити фото як в Инстаграмме

Instagram-фото яскраві і помітні, їх легко виділити серед безлічі інших фоток. Є кілька пунктів, які об’єднують більшість популярних фотографій в Инстаграме.

 • При зйомці використовується сітка з чотирьох ліній (уявна або вбудована в камеру), разбивающих кадр на дев’ять рівних частин. Ключові моменти кадру, на які глядач повинен звернути увагу, розташовують на перетині цих ліній. Цей прийом робить фотографію більш повітряним і легким для сприйняття.
 • Для початку потрібно завести звичку кожен раз протирати лінзу фотокамери, а більшої різкості контурів предметів у кадрі можна домогтися, використовуючи фоторедактори. У Инстаграмме, зокрема, є вбудований редактор, де можна відрегулювати різкість на свій смак.
 • Більшість блогерів зізнається: щоб отримати хороший знімок, іноді доводиться робити сто схожих кадрів підряд. Знімайте з різних ракурсів, міняйте освітлення, наближайтеся до об’єкту або віддаляйтеся від нього, словом, не обмежуйтеся одним натисканням на кнопку.
 • Цифровий зум – те, про що треба забути, якщо ви намагаєтеся зробити класне фото. Так само, як і про автоматичного спалаху.
 • Використовуйте фоторедактори, але не занадто захоплюйтеся накладенням фільтрів, щоб не зіпсувати кадр.

Для чого це потрібно робити фото в Instagram

Якісні і красиві фотографії приваблюють людей. Використовуючи хороший фотоконтенту, можна збільшити продажі в інтернет-магазині, залучити більшу аудиторію в свій блог, зрештою, послуги фотографа затребувані і добре оплачуються. Навіть почавши з мобільного фотографії, згодом можна перейти на більш складну фототехніку та почати заробляти подібним хобі на життя.

Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним

Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним

Instagram – одна з найпопулярніших соціальних мереж, і популярні блогери пропагують красивий спосіб життя. Продумані кадри змушують людей хотіти того ж самого, викликають бажання дістати шматочок гарного життя і собі. Якісне фото в Instagram – потужний рекламний інструмент, і блогери щосили цим користуються, продаючи рекламні місця на своїх сторінках. Зрозуміло, це стосується лише тих, хто може надати крутий і запам’ятовується фотоконтенту.

Як розкрутити фото

Розібравшись, як зробити фотографію як в Инстаграмме, можна взятися за розкрутку фото в Інтернеті. Якісне розкручене фото нагоді для залучення аудиторії в інтернет-магазин чи сайт.

Потенційні відвідувачі сайту можуть шукати потрібний товар або інформацію за допомогою пошукових систем через розділ з картинками. Примітне фото може привести їх на вашу сторінку, і навіть якщо відвідувач не зробить покупку або не скористається вашими послугами, сам факт відвідування сприятливо позначиться на статистиці і ранжируванні.

Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним

Оптимізацією фото і картинок займається лише третина сайтів, так що цю нішу можна вважати відносно вільною. Індексація в Гуглі відбувається швидше, ніж в Яндексі, охоплення аудиторії більше, тому розкрутка фото через пошуковики – відмінний спосіб просунути свій сайт.

Пошуковик не розпізнає зображення на картинці і судить про нього з доступним для нього атрибутами, а саме – за текстом, який супроводжує фото. Щоб підвищити шанси на вдале просування фото, потрібно діяти за наступним алгоритмом (для прикладу візьмемо гематитовый браслет):

Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним

 • Записуємо назву товару транслітом, в нашому випадку це «gematitovyy braslet». Перейменовуємо папку, в якій зберігається фото в «gematitovyy-braslet-2018». У властивостях фото даємо йому назву «gematitovyy-braslet-1», заповнюємо поля в меню «Зведення». Тут можна писати по-російськи, головне згадувати «гематитовый браслет».
 • Краще всього, якщо фото буде збережено у веб-форматі, розмір повинен бути більше 640 пікселів хоча б по одній стороні.
 • В назві роботи на сайті повинні фігурувати ключові слова, наприклад «Магнітний гематитовый браслет для чоловіків». Також повинен бути оптимізований текст, в якому не більше 3-х разів згадується ключовий запит, бажано вставити слово «малюнок», «галерея», «картинка», «фото» і т. п.Як зробити фото в Instagram: для чого це потрібно, як розкрутити і зробити його популярним
 • Фото бажано поділитися в соцмережах, щоб збільшити значимість вашої роботи в очах пошукової системи.
 • Робимо фотографію популярною в Instagram

  Ось кілька бюджетних способів як зробити фотографію як в Instagram і розкрутити її.

  • Один з найпоширеніших прийомів розкрутки фото в Instagram – це теги. Він же самий дешевий, для нього не потрібно ніяких додаткових вкладень. В Інтернеті можна знайти список найбільш часто використовуваних тегів, які привертають найбільше уваги. Крім популярних, можна прописати більш вузькоспеціалізовані хештегі: тематичні, а також спрямовані на певну аудиторію. Допомогти в підборі тегів додаток може Websta. Уникайте надто популярних тегів-мільйонників – потік фото з таким підписом занадто великий, щоб ваш знімок зміг виділитися на загальному фоні. Через півгодини першу партію тегів можна видалити, а потім опублікувати другу в коментарях під цим записом. Операцію потрібно повторити ще через півгодини, вставивши теги в опис фото – і потік лайків гарантовано!
  • Для того, щоб напевно потрапити в розділ «Вибране», можна скористатися Правилом котиків». На спаді першої хвилі лайків потрібно пройтися по профілям любителів кішок і поставити «Мені подобається» під їх свіжими фото. Варто вибирати активні акаунти, в яких багато свіжих публікацій. Взаємний лайкинг приносить хороші плоди, причому вибирати котиків необов’язково, звертайте увагу на сусідні з вашої тематики.
  • Враховуйте час публікації фото. Вважається, що пости, викладені в проміжку часу 10:00-12:00 і 21:00-23:00 збирають найбільше уваги. Більш точну інформацію можна отримати з розділу «Статистика», якщо у вас підключений бізнес-аккаунт.
  • Помічено, що ті кадри, на яких присутній автор блоґу, збирають більше лайків, ніж фото з тваринами, предметами, їжею або природою.
  Моя довідка - Корисні поради