Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

 • 6 Що слід враховувати при веденні бізнесу через Instagram?
 • 7 Запитання наших читачів
 • Знаєте фразу «Щастя не в грошах»? Це – маячня романтиків. Щастя як раз-таки в тому, щоб ні в чому не потребуватимуть і мати можливість займатися тим, що подобається. Багато знаходять вирішення цього питання в соціальних мережах. Воно і зрозуміло – там можна викладати, як ви займаєтеся улюбленою справою, отримувати передплатників і заробляти на них. Або, наприклад, продавати товари. За рахунок високого трафіку Instagram та його орієнтованості на візуальний контент ви можете продавати там товари і непогано на цьому заробляти. Поговоримо про те, як зробити бізнес в Instagram.

  Чим Instagram привабливий для ведення бізнесу?

  Останнім часом у соціальній мережі зростає відсоток акаунтів малого бізнесу. Чому підприємців туди тягне? Завдяки фотосети можна майже без вкладень здійснити наступне:

  1. Конверсія.
  2. Створення особистого бренду та підвищення його впізнаваності.
  3. Створення репутації.
  4. Інформування про товар або послуги.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Крім цього, є ще кілька переваг:

  1. Немає необхідності розкручувати з нуля свій лендінгем. На сервісі величезний трафік користувачів і з охопленням проблем бути не повинно.
  2. Орієнтованість на візуал дозволяє детально показати товар або відгуки задоволених клієнтів.
  3. Розвивається функціонал бізнес-профілів. Завдяки статистиці ви можете зібрати портрет цільової аудиторії і працювати на неї. Також з’являється все більше фішок для торгівлі – наприклад, Shopping Tags. До повноцінної торгової площадки ще далеко, але зрушення до цього є.

  Ідеї для малого бізнесу в Instagram

  Великий бізнес вести у соціальній мережі нереально. Якщо ви звернете увагу на великі компанії в Instagram, вони нічого там не продають, лише інформують про новинки і створюють собі ім’я. Тому варто розглянути ідеї для невеликої справи.

  1. Продаж одягу та аксесуарів. Найпоширеніший варіант – продаж одягу. Велика частина користувачів – дівчата, а еротика на сервісі заборонена, тому всі вони в одязі. Так що, продають публікації виглядають тут органічно.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Продаж косметики. Знову ж таки, за рахунок того, що дівчат тут більше, ніж хлопців, уходовая і декоративна косметики просуваються успішно.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Друк стікерів і креативних фотокниг. В Instagram з самого його запуску йде тренд на всякі милі речі. Дівчата і молоді мами будуть не проти замовити щось креативне, надруковане спеціально для них.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  Читайте також:
  Як відновити фото в Инстаграме після видалення: покрокова інструкція

  Ідеї для бізнесу в Instagram без вкладень

  Тепер про те, які ідеї нам підійдуть, якщо ніякого стартового капіталу немає. Почнемо з того, що продаж Інсте без яких-небудь вкладень неможлива. Якщо ви хочете почати отримувати результат якомога швидше, доведеться заплатити за просування. А поки перейдемо до неочевидним. Бізнес в Instagram: ідеї без витрат на товари і розхідники.

  1. Ділитися досвідом. Якщо у вас є освіта, навички або досвід, ви можете передавати його іншим людям. Пара постів на тиждень з інформацією та постійне нагадування про те, що у вас є спеціальний курс – ось і з’являються покупці. Це, звичайно, в ідеалі. Без навчального курсу в даному випадку заробити не вийде.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Рекламні пости. Це складно назвати бізнесом, але, коли активних передплатників багато, заробіток таких сторінок виходить на рівень невеликого ресторанчика.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Партнерські програми. Це – та ж реклама, але дохід ви отримуєте за фактом. Полягає такий заробіток в розміщенні посилань. Якщо передплатники переходять по них і купують щось, вам йде відсоток від чека. Затребувана, наприклад, партнерка від Алиэкспресс, на ній можна пристойно заробити, якщо виб’єтеся з величезної кількості конкурентів.

  З чого починати бізнес в Instagram?

  Недостатньо знати, які товари в ходу в фотосети. Перед кожним, хто задається питанням «Як зробити бізнес в Instagram?», постає логічна дилема: з чого почати? Розглянемо етапи, яким треба слідувати, щоб запустити роботу.

  1. Реєструємося і оформляємо профіль. Зовнішній вид аккаунта дуже важливий. Шапка – нікнейм та ім’я користувача, аватарка, Біо, контакти і актуальною з історій. І це впадає в очі першим. Вже на цьому етапі користувач починає вирішувати, підписуватися на вас, чи ні. Також в оформлення входять і самі пости – вони повинні бути якісними, цікавими та оброблені в одному стилі.
  2. Опрацьовуємо контент-план. Регулярні, якісні і продумані публікації – запорука стабільного зростання. Заплануйте запису хоча б на два тижні, ви ні про що не пошкодуєте. Є різні шаблони для оформлення, я рекомендую наступний:
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Переходимо на бізнес-аккаунт. Зробити це краще ще до викладання перших фотографій, щоб система могла надати вам статистику по всім постам.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  4. Викладаємо перші пости. Зрозуміло, відповідно до контент-планом.
  5. Вибираємо способи просування. Зазвичай люди вибирають сервіси комплексного просування – вони просто налаштовуються і як-ніяк працюють за цільовою аудиторією. До того ж, у такому разі вкладення в розкрутку будуть невеликими.
  Читайте також:
  Як подивитися в Инстаграме хто зберіг фото - лайфхаки

  Сервіси, які допоможуть у розвитку бізнесу

  Хоча Instagram і забороняє використовувати сторонні інструменти для просування або ведення сторінки, очевидно, що вони можуть значно спростити життя. Поговоримо про те, які є сайти, які зможуть нам допомогти.

  Комплексне просування

  Сайти массфолловинга соціальна мережа особливо не любить. Тому варто вибирати надійні сервіси – вони забезпечують розкрутку і при цьому володіють вбудованими механізмами захисту. Я можу порадити наступні сервіси:

  1. Zengram. Інструмент популярний у людей, що займаються Instagram всерйоз. Причому, йдеться не тільки про массфолловинге, але і про інших можливостях сайту – парсер і Инсташпион. Вони дозволяють відібрати аудиторію і стежити за конкурентами, щоб працювати ефективніше.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Pamagram. Я мало що можу сказати про цей варіант. Вартість його досить демократична, а відгуки непогані.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Накрутка активності

  Деякі люди на початку роботи вдаються до накрутці, щоб викликати у людей довіру. У цьому, звичайно, є сенс, але не раджу зловживати. Можу порадити наступні сайти:

   

  1. Bosslike. Це – біржа активності. Тут ви виконуєте завдання за бали, а потім витрачати їх на себе. Якщо хочете заощадити час, можна просто заплатити.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Socelin. Виглядає сервіс онлайн-магазин – ви вибираєте пакет послуг і оплачуєте його. Все просто.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Автопостинг

  Контент-план передбачає створення публікацій кожен день і по кілька разів. Однак, не завжди є можливість бути онлайн тоді, коли цього вимагає регулярність. У цьому випадку нас виручають планувальники, які будуть викладати фотографії тоді, коли треба – досить лише вбити контент-план, і можна забути про необхідність особисто заходити в мережу.

  Тут я пропоную наступні варіанти:

  1. Tooligram. Взагалі, це сервіс комплексного просування, який реалізований у вигляді сайту і у вигляді програми. Але крім цього тут є дуже зручний календар, в якому ви можете створювати записи і визначати час їх публікації.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Postingram. На відміну від попереднього варіанту, цей був створений спеціально для автопостинга. Тому вартість послуг низька, всього 100 рублів на місяць.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Що потрібно враховувати при веденні бізнесу через Instagram?

  Звичайному користувачеві не потрібно знати багато про соціальної мережі. А ось власники комерційних профілів повинні розуміти, як працює цей сайт та кожна його функція. Отже, я можу зазначити наступне:

  1. Чистий накрутка – зло. Звичайно, на початку роботи можна вдатися до неї, але зловживати не варто – це дуже сильно впливає на просування і якість сторінки.
  2. Не можна використовувати кілька сервісів комплексного просування одночасно. У них, звичайно, вбудовані алгоритми захисту від бана, але вони не припускають, що ви запустіть два таких помічника.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Необхідно постійно шукати щось цікаве і незвичайне. Якщо ви будете публікувати пости в одному дусі, передплатники занудьгують. Постійно шукайте щось нове.
  4. Щоб не отримати бан, ви повинні знати правила соціальної мережі, які постійно удосконалюються. Наприклад, в 2019 році з’явилася заборона на продаж сторінок. Так що, якщо думали придбати профіль з фоловерів, тепер це досить небезпечно.
  5. Крім вічного бану в соціальній мережі існує і тіньовий або, так звана, песимізація трафіку. Це – штучне заниження показників вашої сторінки соціальною мережею за порушення яких-небудь правил. Про це немає жодних повідомлень, тому варто дотримувати наступний пункт.
  6. Постійний моніторинг статистики профілю. Тільки так ви зможете відстежити тіньової бан або зростання облікового запису.
  Читайте також:
  При імпорті відео сталася помилка Instagram: що робити якщо не завантажується відео в Instagtam

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Як зробити бізнес в Instagram? Деякі вважають, що достатньо зареєструватись і викласти пости з товарами. Насправді розкрутка вимагає вдумливого ставлення до ведення сторінки і набору передплатників.

  Запитання наших читачів

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація#1. Як боти впливають на розкрутку?

  По-перше, вони дуже псують статистику сторінки – відсоток залученості падає. По-друге, публікації аккаунта не піднімаються в стрічці, насилу виходять в ТОП, та й сама сторінка в рекомендаціях практично не показується. Якщо вирішили накручувати, то виберіть живих передплатників. Їх вигідно купувати на Likemania.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація#2. За що можна отримати тіньовий бан?

  Офіційних заяв про це не було, але користувачі досвідченим шляхом вивели наступні причини: масові дії, скарги, порушення лімітів, занадто високочастотні хештегі або шаблон тегів, які ви вставляєте постійно.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація#3. Варто повністю переводити бізнес на Instagram?

  Звичайно, ви можете торгувати тільки в соціальній мережі. Але така діяльність має обмеження – в якийсь момент відкрити реальний магазин або шоу-рум буде необхідно.

  Щоб задати питання або висловитися — пишіть в коментарі. А також дивіться корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради