Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

 • 6 Що слід враховувати при веденні бізнесу через Instagram?
 • 7 Запитання наших читачів
 • Знаєте фразу «Щастя не в грошах»? Це – маячня романтиків. Щастя як раз-таки в тому, щоб ні в чому не потребуватимуть і мати можливість займатися тим, що подобається. Багато знаходять вирішення цього питання в соціальних мережах. Воно і зрозуміло – там можна викладати, як ви займаєтеся улюбленою справою, отримувати передплатників і заробляти на них. Або, наприклад, продавати товари. За рахунок високого трафіку Instagram та його орієнтованості на візуальний контент ви можете продавати там товари і непогано на цьому заробляти. Поговоримо про те, як зробити бізнес в Instagram.

  Чим Instagram привабливий для ведення бізнесу?

  Останнім часом у соціальній мережі зростає відсоток акаунтів малого бізнесу. Чому підприємців туди тягне? Завдяки фотосети можна майже без вкладень здійснити наступне:

  1. Конверсія.
  2. Створення особистого бренду та підвищення його впізнаваності.
  3. Створення репутації.
  4. Інформування про товар або послуги.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Крім цього, є ще кілька переваг:

  1. Немає необхідності розкручувати з нуля свій лендінгем. На сервісі величезний трафік користувачів і з охопленням проблем бути не повинно.
  2. Орієнтованість на візуал дозволяє детально показати товар або відгуки задоволених клієнтів.
  3. Розвивається функціонал бізнес-профілів. Завдяки статистиці ви можете зібрати портрет цільової аудиторії і працювати на неї. Також з’являється все більше фішок для торгівлі – наприклад, Shopping Tags. До повноцінної торгової площадки ще далеко, але зрушення до цього є.

  Ідеї для малого бізнесу в Instagram

  Великий бізнес вести у соціальній мережі нереально. Якщо ви звернете увагу на великі компанії в Instagram, вони нічого там не продають, лише інформують про новинки і створюють собі ім’я. Тому варто розглянути ідеї для невеликої справи.

  1. Продаж одягу та аксесуарів. Найпоширеніший варіант – продаж одягу. Велика частина користувачів – дівчата, а еротика на сервісі заборонена, тому всі вони в одязі. Так що, продають публікації виглядають тут органічно.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Продаж косметики. Знову ж таки, за рахунок того, що дівчат тут більше, ніж хлопців, уходовая і декоративна косметики просуваються успішно.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Друк стікерів і креативних фотокниг. В Instagram з самого його запуску йде тренд на всякі милі речі. Дівчата і молоді мами будуть не проти замовити щось креативне, надруковане спеціально для них.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Ідеї для бізнесу в Instagram без вкладень

  Тепер про те, які ідеї нам підійдуть, якщо ніякого стартового капіталу немає. Почнемо з того, що продаж Інсте без яких-небудь вкладень неможлива. Якщо ви хочете почати отримувати результат якомога швидше, доведеться заплатити за просування. А поки перейдемо до неочевидним. Бізнес в Instagram: ідеї без витрат на товари і розхідники.

  1. Ділитися досвідом. Якщо у вас є освіта, навички або досвід, ви можете передавати його іншим людям. Пара постів на тиждень з інформацією та постійне нагадування про те, що у вас є спеціальний курс – ось і з’являються покупці. Це, звичайно, в ідеалі. Без навчального курсу в даному випадку заробити не вийде.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Рекламні пости. Це складно назвати бізнесом, але, коли активних передплатників багато, заробіток таких сторінок виходить на рівень невеликого ресторанчика.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Партнерські програми. Це – та ж реклама, але дохід ви отримуєте за фактом. Полягає такий заробіток в розміщенні посилань. Якщо передплатники переходять по них і купують щось, вам йде відсоток від чека. Затребувана, наприклад, партнерка від Алиэкспресс, на ній можна пристойно заробити, якщо виб’єтеся з величезної кількості конкурентів.

  З чого починати бізнес в Instagram?

  Недостатньо знати, які товари в ходу в фотосети. Перед кожним, хто задається питанням «Як зробити бізнес в Instagram?», постає логічна дилема: з чого почати? Розглянемо етапи, яким треба слідувати, щоб запустити роботу.

  1. Реєструємося і оформляємо профіль. Зовнішній вид аккаунта дуже важливий. Шапка – нікнейм та ім’я користувача, аватарка, Біо, контакти і актуальною з історій. І це впадає в очі першим. Вже на цьому етапі користувач починає вирішувати, підписуватися на вас, чи ні. Також в оформлення входять і самі пости – вони повинні бути якісними, цікавими та оброблені в одному стилі.
  2. Опрацьовуємо контент-план. Регулярні, якісні і продумані публікації – запорука стабільного зростання. Заплануйте запису хоча б на два тижні, ви ні про що не пошкодуєте. Є різні шаблони для оформлення, я рекомендую наступний:
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Переходимо на бізнес-аккаунт. Зробити це краще ще до викладання перших фотографій, щоб система могла надати вам статистику по всім постам.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  4. Викладаємо перші пости. Зрозуміло, відповідно до контент-планом.
  5. Вибираємо способи просування. Зазвичай люди вибирають сервіси комплексного просування – вони просто налаштовуються і як-ніяк працюють за цільовою аудиторією. До того ж, у такому разі вкладення в розкрутку будуть невеликими.

  Сервіси, які допоможуть у розвитку бізнесу

  Хоча Instagram і забороняє використовувати сторонні інструменти для просування або ведення сторінки, очевидно, що вони можуть значно спростити життя. Поговоримо про те, які є сайти, які зможуть нам допомогти.

  Комплексне просування

  Сайти массфолловинга соціальна мережа особливо не любить. Тому варто вибирати надійні сервіси – вони забезпечують розкрутку і при цьому володіють вбудованими механізмами захисту. Я можу порадити наступні сервіси:

  1. Zengram. Інструмент популярний у людей, що займаються Instagram всерйоз. Причому, йдеться не тільки про массфолловинге, але і про інших можливостях сайту – парсер і Инсташпион. Вони дозволяють відібрати аудиторію і стежити за конкурентами, щоб працювати ефективніше.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Pamagram. Я мало що можу сказати про цей варіант. Вартість його досить демократична, а відгуки непогані.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Накрутка активності

  Деякі люди на початку роботи вдаються до накрутці, щоб викликати у людей довіру. У цьому, звичайно, є сенс, але не раджу зловживати. Можу порадити наступні сайти:

   

  1. Bosslike. Це – біржа активності. Тут ви виконуєте завдання за бали, а потім витрачати їх на себе. Якщо хочете заощадити час, можна просто заплатити.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Socelin. Виглядає сервіс онлайн-магазин – ви вибираєте пакет послуг і оплачуєте його. Все просто.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Автопостинг

  Контент-план передбачає створення публікацій кожен день і по кілька разів. Однак, не завжди є можливість бути онлайн тоді, коли цього вимагає регулярність. У цьому випадку нас виручають планувальники, які будуть викладати фотографії тоді, коли треба – досить лише вбити контент-план, і можна забути про необхідність особисто заходити в мережу.

  Тут я пропоную наступні варіанти:

  1. Tooligram. Взагалі, це сервіс комплексного просування, який реалізований у вигляді сайту і у вигляді програми. Але крім цього тут є дуже зручний календар, в якому ви можете створювати записи і визначати час їх публікації.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  2. Postingram. На відміну від попереднього варіанту, цей був створений спеціально для автопостинга. Тому вартість послуг низька, всього 100 рублів на місяць.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Що потрібно враховувати при веденні бізнесу через Instagram?

  Звичайному користувачеві не потрібно знати багато про соціальної мережі. А ось власники комерційних профілів повинні розуміти, як працює цей сайт та кожна його функція. Отже, я можу зазначити наступне:

  1. Чистий накрутка – зло. Звичайно, на початку роботи можна вдатися до неї, але зловживати не варто – це дуже сильно впливає на просування і якість сторінки.
  2. Не можна використовувати кілька сервісів комплексного просування одночасно. У них, звичайно, вбудовані алгоритми захисту від бана, але вони не припускають, що ви запустіть два таких помічника.
   Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація
  3. Необхідно постійно шукати щось цікаве і незвичайне. Якщо ви будете публікувати пости в одному дусі, передплатники занудьгують. Постійно шукайте щось нове.
  4. Щоб не отримати бан, ви повинні знати правила соціальної мережі, які постійно удосконалюються. Наприклад, в 2019 році з’явилася заборона на продаж сторінок. Так що, якщо думали придбати профіль з фоловерів, тепер це досить небезпечно.
  5. Крім вічного бану в соціальній мережі існує і тіньовий або, так звана, песимізація трафіку. Це – штучне заниження показників вашої сторінки соціальною мережею за порушення яких-небудь правил. Про це немає жодних повідомлень, тому варто дотримувати наступний пункт.
  6. Постійний моніторинг статистики профілю. Тільки так ви зможете відстежити тіньової бан або зростання облікового запису.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація

  Як зробити бізнес в Instagram? Деякі вважають, що достатньо зареєструватись і викласти пости з товарами. Насправді розкрутка вимагає вдумливого ставлення до ведення сторінки і набору передплатників.

  Запитання наших читачів

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація#1. Як боти впливають на розкрутку?

  По-перше, вони дуже псують статистику сторінки – відсоток залученості падає. По-друге, публікації аккаунта не піднімаються в стрічці, насилу виходять в ТОП, та й сама сторінка в рекомендаціях практично не показується. Якщо вирішили накручувати, то виберіть живих передплатників. Їх вигідно купувати на Likemania.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація#2. За що можна отримати тіньовий бан?

  Офіційних заяв про це не було, але користувачі досвідченим шляхом вивели наступні причини: масові дії, скарги, порушення лімітів, занадто високочастотні хештегі або шаблон тегів, які ви вставляєте постійно.

  Як зробити бізнес в Instagram? Ідеї та їх реалізація#3. Варто повністю переводити бізнес на Instagram?

  Звичайно, ви можете торгувати тільки в соціальній мережі. Але така діяльність має обмеження – в якийсь момент відкрити реальний магазин або шоу-рум буде необхідно.

  Щоб задати питання або висловитися — пишіть в коментарі. А також дивіться корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради