Як зробити бізнес акаунт у Instagram: через комп’ютер і телефон, основні принципи

Як в Инстаграме створити бізнес-аккаунт для постійної роботи і отримання прибутку? Процес створення подібного контенту не так складний, як може здатися на перший погляд. По своїй суті він сходиться зі стандартною процедурою реєстрації нового користувача. Але при цьому необхідно врахувати деякі нюанси в роботі, без яких просування та монетизація практично неможливі.

Як створити бізнес-аккаунт в Instagram через комп’ютер

Власний профіль підприємця – відмінна можливість залучити нову аудиторію для подальшого просування та отримання грошових коштів. Його створення означає використання сучасного підходу до потенційних клієнтів або покупців. Такий профайл дозволяє вести статистику, налагоджувати зворотний зв’язок і просувати власний продукт на ринку. Крім того, з його допомогою легше контактувати з потенційними партнерами та зберігати співпрацю.

Спеціальних програм для комп’ютера на даний момент не придумано. Однак безкоштовно і швидко здійснити процедуру реєстрації звичайного облікового запису можливо і в браузері. Але як зробити бізнес-аккаунт в Instagram в такій ситуації? Для початку необхідно виконати стандартну операцію, в подальшому можливий перехід на новий рівень. Для цього потрібно перейти за посиланням https://www.instagram.com і заповнити запропоновану форму. Швидше і зручніше створити сторінку по вже наявному профайлу в FaceBook (однак якщо його немає, зробити його додатково пізніше доведеться все одно). В інших випадках потрібно скористатися інструкцією:

 • Заповнити необхідні персональні дані (номер телефону або електронну адресу, ім’я (майбутній логін) і пароль).
 • Перевірити заповнені відомості і натиснути кнопку згоди на обробку. Схвалити.
 • Заповнити профайл необхідним контентом (завантажити аватар, додати опис за необхідності).

На жаль, функціонал соціальної мережі для роботи з комп’ютера обмежений. Тому подальше заповнення мережі і обробку файлів доведеться проводити вже з менш габаритних пристроїв – за допомогою смартфона або планшета.

Як зробити бізнес акаунт у Instagram: через компютер і телефон, основні принципи

На телефоні

За допомогою сучасного смартфона і встановленого на ньому програмного забезпечення підключити спеціальний профіль набагато простіше і зручніше. В першу чергу важливо зареєструватися в соціальній мережі Фейсбук. Сторінку на сайті потім потрібно прив’язати до нової мережі.

На Айфоне і Андроїд

На обох пристроях процес реєстрації та заповнення профайлу приблизно ідентичний. Тому у користувачів не виникає труднощів із тим, як зробити бізнес акаунт у instagram на Айфоне або телефон на платформі Андроїд. Процедуру слід виконати покроково:

 • Скачати з магазину додатків останню версію програмного забезпечення (Инстаграмм).
 • Відкрити програму і вибрати вкладку перемикання на профіль компанії.
 • Авторизуватися за допомогою Фейсбуку.
 • Заповнити контактну інформацію про організацію (номер телефону, веб-сайт, електронна пошта, юридичну адресу і т. д.).
 • Завдяки заповнення основної інформації клієнти і потенційні партнери зможуть зв’язатися з власником профілю за допомогою цієї нової сторінки. Вона ж і стане основною рекламою для організації або підприємця.

  Через Фейсбук

  Авторизація і заповнення профілю компанії практично неможливо без попередньої реєстрації в мережі Facebook. Якщо проігнорувати цю необхідність, то аккаунт залишиться стандартним без яких-небудь змін.

  Після завершення реєстрації власник компанії отримує наступні нові привілеї:

  • Додатковий пункт меню “Зв’язатися”. З її допомогою користувач, перейшовши на сторінку, зможе знайти контакти для дзвінка і очної зустрічі з представниками організації.
  • Гіперпосилання та відмітка на Google-картах для кращої орієнтації в місцевості при поїздці в офіс організації.
  • Категорія. Якщо підключити вибір категорії, можливо отримати можливість описати профайл одним словом (особистий блог, інтернет-магазин та ін).
  • Статистичні дані. Вони показують, наскільки висока популярність організації і наскільки користувачі на ній активні. Тут можна переглянути число збережень в закладки постів, а також кількість кліків на вкладку “Зв’язатися”.

  Таким чином, якщо бізнес-аккаунт в Instagram створив профіль у facebook, клієнт компанії отримує безліч нових і зручних опцій безкоштовно і на будь-який термін користування. Крім того, власна сторінка на Айфоне або іншому смартфоні знімає необхідність купувати інтернет-сайт і оформляти його під інтернет-магазин чи іншу компанію (а ці послуги коштують досить дорого). Таким чином, власна сторінка зменшує грошові витрати і економить кошти, а також залучає цільову аудиторію без додаткових рекламних кампаній.

  Примітка: У деяких країнах функціонал для подібних профілів набагато ширше, ніж у Росії. Ймовірно, що скоро він буде доступний і в нашій країні.

  Як зробити бізнес акаунт у Instagram: через компютер і телефон, основні принципи

  Для монетизації

  Метою фірмових профайлів не завжди може стати продаж товарів і послуг. Багато знаходять і інші заробітки через бізнес-аккаунт в Instagram. Як зробити з комп’ютера блог, який буде приносити доходи? У цьому може допомогти монетизація.

  Примітка: Містити в блозі Instagram для монетизації можливо тільки в тому випадку, якщо її власник не є виробником, постачальником або продавцем.

  На практиці використовуються такі основні способи заробітку:

 • Адміністрування та модерація сторінок інших комерційних компаній. Завданням спеціаліста, який позиціонує себе як професійний адміністратор, є просування компанії в соціальній мережі, а також оформлення і редакція профілю. Якщо фахівець зарекомендує себе достатньо в даній сфері, у нього з’явиться можливість отримати більше клієнтів, а значить і більше заробляти.
 • Продаж рекламного місця. Як правило, цим способом заробітку користується більшість популярних блогерів, які мають не менше п’яти тисяч реальних передплатників. У такому випадку компанія може запропонувати бартерну операцію або купівлю публікації. Ціни встановлюються самим блогером чи узгоджуються з фірмою, яка зробила пропозицію.
 • Продаж чужих рекламних посилань. Деякі організації пропонують заробіток у вигляді постійного розміщення посилань в профілі інтернет-магазинів і інших фірм. В такому випадку проводити монетизацію необхідно обережно, щоб не домогтися блокування із-за спаму.
 • Як зробити закритий бізнес-акаунт у Инстаграме

  На відміну від відкритих акаунтів, закритий може бути доступний лише вузькому колу осіб, підписка яких буде схвалена адміністратором групи. З іншого боку, такий майданчик буде мати суттєві недоліки:

  • труднощі із залученням аудиторії;
  • труднощі зі зв’язком з адміністрацією та компанією;
  • неможливість попередньо вивчити інформацію на сторінці перед передплатою.

  Тим не менш, якщо існує необхідність зберігати інформацію для вузького кола, відкрити такий аккаунт можливо. Для цього досить перейти в налаштування системи і натиснути на рядок “Закритий аккаунт”. У такому положенні власнику потрібно схвалювати або відхиляти майбутні підписки на свій розсуд.

  Примітка: Щоб сторінка придбала й зберегла популярність в закритому вигляді, необхідно вживати додаткових заходів і рекламувати блог через сторонні ресурси.

  Як підключити бізнес-аккаунт в Instagram через Фейсбук

  Далеко не всім блогерам подобається нинішня система реєстрації. Тому багато цікавляться питанням, як зробити бізнес-аккаунт в Instagram без Фейсбуку. На жаль, таким чином сьогодні можливо створити тільки особистий блог без додаткових опцій і привілеїв. В той же час використовувати його для отримання прибутку теж дозволяється.

  Висновок

  Сучасне суспільство і технології диктують нові правила та пропозиції заробітку. Тому необов’язково відкривати власний магазин, щоб отримувати прибуток. Можна позбутися від необхідності оформляти і власний інтернет-сайт. Все це можливо завдяки спеціальним майданчиків в Instagram. Вона може бути відкрита буквально за кілька хвилин і без вкладень.

  Моя довідка - Корисні поради