Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради

Популярність Instagram обумовлена безліччю факторів, одним з яких є візуалізація контенту. Користувачі майданчика збирають лайки і збільшують число передплатників, публікуючи на своїх сторінках зображення високої якості та дозволу. Але якщо ви серйозно вирішили привернути увагу аудиторії до своїх постів, то ви просто зобов’язані спробувати подачу контенту у форматі Інста-банерів. Про те, як зробити банер для Instagram, і як, зрештою, він буде виглядати на вашій сторінці і піде мова в даній публікації.

Програми для створення «мозаїки» в профілі

Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради

Instagram-банер являє собою своєрідну мозаїку, зібрану в певній послідовності з розбитого на окремі сегменти зображення. Розташовуються елементи у вигляді сітки, де кожен сегмент картинки є її осередком. Дана структура і стала підставою для назви такого способу розміщення фотографії сітчастим банером.

Кількість осередків сітчастого банера може бути тільки кратне 3. Це пов’язано з особливістю публікацію в Instagram: всі картинки збираються в ряд по три. Число рядів, при цьому, може змінюватися в залежності від потреби користувача і можливостей програмного забезпечення.

Отже, як зробити банер для Instagram єдиної картинки? Як правило, дана мета досягається в графічних редакторах. Якщо досвіду роботи з професійним софтом немає, то можна скористатися однією зі спеціалізованих утиліт, скачавши її в магазині додатків для операційної системи свого смартфона. Розглянемо деякі з них більш докладно.

InstaGrid

Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради

Серед користувачів Инсты InstaGrid є одним з найбільш популярних програм для гаджетів, які працюють на платформі Андроїд.

Дана утиліта дає можливість розрізати фотографію на сегменти, кількість яких кратна трьом, і відразу ж опублікувати отриманий результат на своїй сторінці. Перейдіть в Play Market, скачайте та встановіть InstaGrid на мобільний пристрій.

Працювати з програмою дуже просто.

 • Завантажуємо обрану картинку з галереї свого гаджета, клацнувши по відповідній кнопці (gallery) або зробивши знімок безпосередньо з камери смартфона (кнопка Camera).Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради
 • Вибираємо структуру сітки (кількість рядів).
 • Позиціонуємо рамку, для виділення потрібного для відображення фрагмента малюнка.
  Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради
 • Натискаємо «Готово».
 • Для публікації першого сегмента сітки на свою сторінку тиснемо кнопку «Post to Instagram».

Важливо, що в даний час необхідно, щоб Instagram-сторінка була відкрита.

Далі, вас перекидає на сторінку, де можна додати опис, хештеги і закінчити процедуру. Так потрібно вчинити з кожним елементом банера.

Всім користувачам мольних пристроїв, що працюють під управлінням IOS для створення банера в Instagram можна скористатися чудовим додатком Tile Pic.

Tile Pic

Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради

Для створення банера:

 • Завантажте та встановіть утиліту з магазину App Store.
 • Виберіть передбачуваний розмір.
 • Додайте необхідну фото з галереї.
 • Масштабуйте картинку при необхідності.
 • Натисніть «Зберегти» для збереження результату.

 

Все, залишилося просто опублікувати отримані знімки стандартними інструментами Инсты.

Крім даної утиліти, великою популярністю у власників «яблучних гаджетів» користуються аналогічні програми: PicSlit; Banner Pic.

Онлайн-сервіси зі створення банера для Instagram

Як зробити банер для Instagram: доступні способи і корисні поради

Якщо ви не хочете встановлювати утиліти сторонніх розробників, то можна скористатися функціоналом онлайн-сервісу Canva.сом. Далі коротко розглянемо, як зробити банер для Instagram за допомогою даного ресурсу.

 • Відкрийте браузер і перейдіть на офіційну сторінку ресурсу за адресою: https://www.canva.com/ru_ru/
 • Пройдіть процедуру реєстрації, або увійдіть з допомогою облікового запису Facebook або Google.
 • Виберіть потрібний шаблон банера, зробіть необхідні налаштування.
 • Завантажте картинку з галереї вашого пристрою або безпосередньо з інтернету.
 • Додайте сітку і накладіть фільтри в разі необхідності.
 • Збережіть результат і опублікуйте кожен елемент зображення окремо.
 • Дуже непогані відгуки користувачів отримав безкоштовний конструктор банерів для соціальних мереж https://crello.com/ru/.

  Як робити чіпляючий банер для бізнесу: поради професіоналів

  Розбиття зображення на сегменти – це один з ефективних прийомів, що використовується рекламниками для залучення уваги до оголошення. Тим не менше, використання «мозаїки» дозволяє отримати максимальний відгук у наступних сферах діяльності:

  • Фут-блогінг (ведення сторінки про їжу, продукти, приготуванні різних страв і пр). За допомогою банерів багато ресторани, кафе і магазини продуктів роблять свої Instagram-сторінки яскравими і незвичайними, що дозволяє залучити більшу аудиторію.
  • Фешн-блогінг. Креативна подача зображень знаходить широкий відгук серед аудиторії цікавиться модою і стилем і буде корисна молодим модельєрам, модельним агентствам, дизайнерам та ін.
  • Подорожі та туризм. Банери із зображеннями різних місць та краєвидів збирають масу лайків та коментарів, а також значно збільшують відвідуваність продає ресурсу.

  Крім даних сфер, банери прекрасно працюють в рекламі товарів інтернет-магазинів, при створенні акцій, конкурсів, розпродажах.

  В якості висновку

  У цій публікації ми розглянули, як зробити банер для Instagram. Насправді зробити чіпляючий банер просто: комбінуйте фото, робіть колажі в сукупності з текстовою інформацією, застосовувати фільтри і ефекти, перевертайте догори ногами та ін Іншими словами, зробіть його привабливим і незвичайним за допомогою онлайн-сервісів, графічних редакторів або спеціалізованих мобільних додатків. І до речі, перш ніж викласти його на своїй сторінці, запрошуємо ознайомитися з матеріалом про те, як правильно працювати з публікаціями.

  Моя довідка - Корисні поради