Як зробити аватарку в Інсатаграм з гарним фоном або мультяшних, додатки

Майже кожен профіль соціальної мережі Instagram прикрашений персональної фотографією (аватаркой), що підкреслює тематику сторінки, що відображає автора або ж натякає на статус. Хоча зображення профілю не можна переглянути в повному розмірі, оцінити лайкою чи коментарем, робити якісну аватарку в Інстаграм важливо з точки зору впізнаваності і можливої ​​популярності. Залишилося лише розібратися, які методи використовувати і як завойовувати увагу публіки.

Правила та критерії успішної аватарки

Як зробити аватарку в Інсатаграм з гарним фоном або мультяшних, додатки

Експерти в області SEO-оптимізації соціального просування і маркетингу пропонують дотримуватися наступних правил при виборі великої фотографії для профілю в Instagram:

 1. Якщо ключова мета просунути продукт, прорекламувати товари і постати в мережі в образі окремого бренду, то краще відразу зосередитися на підготовці спеціального логотипу (в моді і мальовані і навіть мультяшні варіанти, пародіюють ідеї конкурентів, і суворі зображення, що підкреслюють статус і ключові цілі). Створення логотипу складне завдання: доведеться або годинами експериментувати в спеціальних графічних редакторах, або ж надихатися чужими роботами, перемальовуючи частина задумів.
 2. Для портретів бажано вибирати однотонний фон. Так з’явиться шанс залишитися в пам’яті випадкових гостей у вигляді цілісного образу.
 3. Не варто забувати про яскравих деталях: татуювання, головні убори, аксесуари в руках, навіть надкушене яблуко зіграє важливу роль і допоможе скласти нестандартне думку у передплатників.
 4. Вигідний ракурс. Поза анфас (з поворотом на 3/4 на робочу сторону) з основним акцентом на верхню частину тіла. Відповідний приклад фотографія на паспорт. А там вже залишиться додати парочку деталей і аксесуарів.
 5. Жести і вираз обличчя важлива частина образу. Посмішки притягують, доведено роками досліджень.

Якщо ж брати до уваги типові помилки, то важливо уникати білого фону на аватарках. Хоча в соціальній мережі вже з’явилася темна тема, майже 80% використовують білу, через що серйозний ризик злитися з дизайном навколо.

Втім, в деяких ситуацію такий трюк може навпаки піти на користь. Важливо не використовувати невеликий текст і написи. Навіть на планшеті розгледіти текст навряд чи можна, так навіщо використовувати головну фотографію профілю на те, що не працює?

Технічні характеристики: розмір і відображення

Як зробити аватарку в Інсатаграм з гарним фоном або мультяшних, додатки

Зробити красиву аватарку в Інстаграм простіше через окремий додаток, на зразок Canva, здатне і спеціальний шаблон підготувати і купу тематичних зображень продемонструвати, від яких можна відштовхуватися при оформленні профілю. Якщо відразу ж переходити до дизайнерським експериментам колись і захотілося швидко заповнити особисту сторінку, то впоратися з поставленим завданням допоможе будь-яка фотографія, доступна на внутрішній або зовнішній пам’яті мобільної техніки або на жорсткому диску комп’ютера, і ось чому:

 1. Розмір аватара в Інстаграм налаштовується соціальною мережею в автоматичному режимі. На iOS і Android вибирається дозвіл в 110 & # 215; 110 пікселів. На комп’ютерах при взаємодії з Instagram через браузер налаштовувати область не можна. Аватарка завантажується повністю і з’являється в профілі в максимально можливому розмірі, через що з’являється крихітна мініатюра. Як результат, обрізати зайві фрагменти доведеться вже вручну.
 2. Instagram підтримує будь-які формати, починаючи з JPEG і закінчуючи PNG. Розмір неважливий, оптимізація відбувається у фоновому режимі.
 3. Після завантаження фотографії або логотипу.

Як поставити фото на аву в Інстаграм

Якщо емблема, малюнок, намальований значок або професійний портрет (аватарка) вже готові до завантаження в соціальну мережу, то далі досить повторити досить передбачуваний алгоритм дій:

 1. У мобільній версії соціальної мережі Instagram спочатку доведеться перейти на сторінку особистого профілю. Як зробити аватарку в Інсатаграм з гарним фоном або мультяшних, додатки
 2. натиснути на кнопку «Редагувати профіль». Як зробити аватарку в Інсатаграм з гарним фоном або мультяшних, додатки
 3. Система відразу ж запропонує «Змінити фото профілю», а заодно заповнити супутню інформацію, на кшталт «Ім’я» або «Сайт».
 4. Перед додаванням контенту для завантаження доведеться частково адаптувати вручну вибрати область для відображення і налаштувати масштаб. Інше відбудеться вже в автоматичному режимі. Зміни застосовуються відразу ж, нова аватарка з’явиться в профілі відразу після виходу з налаштувань.
 5. На комп’ютерах порядок дій схожий. Спочатку перехід на особисту сторінку, після натиснути на ту ж кнопку «Змінити фото профілю». З мінусів вибрати область для показу не можна. Обійти обмеження можна або за допомогою емулятора NoxAppPlayer, який дозволить використовувати мобільну версію соціальної мережі, або ж через магазин Microsoft Store, доступний на Windows 8 і 10.

Якщо ж підготувати аватарку або логотип ще не вийшло, варто заглянути в профілі до конкурентам і подивитися, які ідеї і тематики використовуються і як реалізована подача.

Зробити аватар для Інстаграм легко. Доступні графічні редактори вже давно пропонують великий функціонал і дозволяють за допомогою дизайнерських шаблонів за лічені хвилини зібрати відповідне зображення для подальшої публікації в соціальних мережах. Головне – проявити творчий підхід і поекспериментувати. Фантазія в світі віртуального спілкування здатна завоювати довіру публіки!

Моя довідка - Корисні поради