Як зробити активне посилання в Instagram: на сайт, профіль і Ватсап

Функціонал соціальної мережі Instagram дає можливість залишати URL-адреси на блоги, інтернет-магазини і соціальні мережі. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити активне посилання в Інстаграме на сторонній сайт і профіль. Також ми поговоримо про те, як вказати URL-адресу в Stories без підключення бізнес-аккаунта і 10 000 передплатників.

Посилання в пості і коментарях

Спочатку поговоримо про те, як залишити посилання в описі під фото.

в пості можна зробити активне посилання на сторонній сайт: блог, інтернет-магазин, веб-сервіс. URL буде відображатися у вигляді звичайного тексту.

Щоб додати посилання на сайт в пості опублікуйте фотографію. В описі напишіть довільний текст.

Вкажіть посилання в форматі: https://website.ru/- на корпоративний сайт; групу в ВК, Facebook або Одноклассниках; розділ в онлайн-магазині; канал на YouTube.

Як зробити активне посилання в Instagram: на сайт, профіль і Ватсап Так виглядає неактивна посилання в описі під фотографією

Перед адресою сайту напишіть текст із закликом перейти за вказаною URL. Можна залишити докладну інструкцію: перейдіть до нього і вставте її в браузер.

Адреса сайту із закликом до дії – в форматі невеликої інструкції. Це збільшить конверсію переходу на сайт

Щоб користувачам було зручніше, перенесіть посилання на наступний рядок. Можна виділити URL-адресу смайликами (Emoji) або спеціальними символами.

Посилання на інші Instagram-профілі використовуються в наступних випадках:

  • Реклама. якщо ви блогер, то можете продавати рекламу зі свого аккаунта. У рекламному пості потрібно вказати активне посилання на інший обліковий запис: сторінка бізнесу, інтернет-магазин, тематичний профіль.
  • Просування власного бізнесу. У вас є великий інтернет-магазин з різними категоріями товарів. Ви можете створити кілька акаунтів для кожного розділу: взуття, аксесуари, товари для дому.
    В окремих постах можна вказувати активне посилання на інший профіль, щоб залучити більше аудиторії.

Активне посилання в шапці профілю

В шапці Інстаграм-аккаунта можна вказати одну активне посилання на сайт. Для цього відкрийте головну сторінку облікового запису і перейдіть в розділ «Редагувати профіль».

Як зробити активне посилання в Instagram: на сайт, профіль і Ватсап Переходимо в редактор профілю

В полі «Сайт» вкажіть URL-адресу. Це може бути блог компанії, інтернет-магазин, веб-сервіс, профіль у Вконтакте або Facebook.

Посилання буде відображатися в розділі «Про себе» – в останньому рядку, відразу після опису облікового запису.

Як зробити активне посилання в Instagram: на сайт, профіль і Ватсап Так URL-адресу відображається в шапці Інстаграм-аккаунта

Не забудьте вказати e-mail адресу в описі. Електронні листи можна робити без активного посилання.

Важливо: не можна вказувати кириличні домени .рф, .рус, .онлайн і т.д . Якщо у вас кирилична посилання, то використовуйте сокращателі URL-адрес: bitly.com, tinyurl.com, u.to, goo-url.net

Посилання на WhatsApp

Можна зробити активне посилання на Ватсап – користувачі клацають на URL і зможуть написати особисте повідомлення в месенджер. Це зручний спосіб комунікації з передплатниками (актуально для блогерів) і потенційними клієнтами (актуально для бізнесу).

Щоб залишити посилання на WhatsApp додайте URL-адресу – https://wa.me/номер_телефона. Замість «номер_телефона» вкажіть свій номер в WhatsApp – без цифри 8 або +7; без дужок, тире і інших символів.

Ось так відображається активне посилання на WhatsApp

Посилання має виглядати наступним чином: https://wa.me/78000808

Коли користувач клацне на URL – відкриється нове вікно, в якому буде запропоновано написати користувачеві в Ватсап.

Додаємо посилання в Сторіс

щоб зробити активне посилання в Сторіс потрібно підключити бізнес-аккаунт або набрати 10 000 передплатників. Якщо ви не виконали одну з цих умов, то в профілі немає буде функції додавання URL-адрес в історії.

Є рішення цієї проблеми: напишіть адресу сайту у вигляді звичайного тексту. Посилання буде неактивна.

Для цього перейдіть в розділ створення сторіз. Натисніть на іконку «Аа», щоб почати писати довільний текст на фотографії.

Додаємо текст в Stories

Тепер введіть URL-адресу сайту, блогу чи спільноти в соціальних мережах. Можна використовувати посилання, яку ви «прогнали» через сокращатель.

Як зробити активне посилання в Instagram: на сайт, профіль і Ватсап Пишемо URL-адресу. Пам’ятайте, що посилання неактивна

Перемістіть текст в зручне місце, щоб користувачам було простіше побачити посилання. Можна додати заклик до дії: перейдіть за вказаною адресою, скопіюйте та вставте посилання в браузер і т.д.

Також ви можете змінити колір тексту і шрифт, а також виділити фон білим кольором. Це потрібно для залучення уваги користувачів до URL-адресою.

Можна додати активне посилання на профіль в Instagram – відзначити користувача. Замість тексту з URL-адресою вкажіть логін іншого облікового запису в форматі @login .

Відзначаємо іншого користувача в Сторіс

Таким чином ви відзначите Інстаграм-сторінку в Stories .. Для цього не потрібно досягати позначки в 10 000 передплатників або підключати бізнес-аккаунт. Користувач отримає повідомлення про те, що його вказали в чужій історії.

Підсумок

Зробити активне посилання в Інстаграме можна тільки в шапці профілю – в спеціальному полі. Під фото і в коментарях URL-адресу публікується у вигляді звичайного тексту. Щоб перейти на сайт потрібно скопіювати посилання і вставити в інтернет-браузер.

Моя довідка - Корисні поради