Як знайти рекламодавця в Instagram і як його не втратити!

Як знайти рекламодавця в Instagram і як його не втратити!

Знайти рекламодавця для Instagram

Заробіток на рекламі в Instagram набирає обертів з кожним днем. Все більше користувачів з розкрученими акаунтами замислюються над тим, як отримати вигоду з особистої сторінки в мережі. У прагненні забезпечити собі додатковий дохід юзери потрапляють на біржу реклами. Саме тут замовники знаходять людей, які готові розмістити комерційну публікацію в особистому профілі.

Біржа реклами влаштована таким чином, що обидві сторони отримують безліч привілеїв і прав для співпраці. Рекламодавці мають можливість фільтрувати виконавців на власний розсуд, задаючи визначені умови пошуку. У цьому разі беруться до уваги такі показники: тематика, активність аудиторії, кількість фоловерів, геолокація і багато іншого.

Сервіс контролює виконання завдань і гарантує дотримання обумовлених пунктів для замовника і рекламщика. Якщо яка-небудь зі сторін спробує схитрувати, її чекає покарання. Ніхто не зможе просто так залишити/забрати гроші собі.

Найпопулярніші біржі реклами Instagram:

 • sociate.ru
 • 110100.ru
 • labelup.ru
 • dealway.ru
 • adstamer.com
 • Докладно розглядати принцип роботи кожної рекламної біржі не має сенсу – всі сервіси влаштовані ідентично. А саме: користувач проходить реєстрацію, включає пошукової фільтр, знаходить потенційних виконавців. Далі замовник вносить оплату на особистий рахунок і публікує завдання. Грошовий баланс буде розподілений між вибраними рекламниками після виконання завдання.

  На біржі реклами можна заробити двома способами: опублікувати пост або виконати просте завдання. У першому випадку рекламодавець надає виконавцю фотографію і текстове оголошення.

  За їх розміщення охоче беруться паблики і ті инстаграмеры, які не проти постити все підряд.

  Якщо говорити про популярних блогерах, то їх сторінки створені для більш вузької аудиторії людей. Відомі юзери часто відмовляються від публікацій рекламного характеру. На їхню думку, деякі посади можуть викликати у передплатників негативну реакцію. А адже блогери витрачають багато часу й сил, щоби знайти своїх шанувальників. Як кажуть, гра не варта свічок, адже грошова винагорода не завжди окупає відписки фоловерів. Блогери дорожать своєю репутацією і ставляться до реклами вкрай вибірково.

  Читайте також:
  InstaTag - Йога хештегі

  Для цієї категорії инстаграмеров існують легкі завдання. Наприклад: замовник дає блогеру свій товар і просить зробити фотографію з ненав’язливим думкою власника сторінки. Так би мовити, пасивна реклама. Тим самим блогер спонукає своїх фанатів піти власним прикладом. Припустимо, купити такі ж фірмові кросівки або брендову сумку, як і у нього. У публікації зазначається посилання на інтернет-магазин або аккаунт в Instagram. Це рідко відлякує людей і викликає з їх боку негатив. Так, не всім це подобається, але справжні фанати просто закривають очі на подібні речі. Вони підтримують своїх улюбленців у всьому.

  Що від вас чекає рекламодавець

  У будь-якому співробітництві є свої нюанси. Обговорити їх рекомендується відразу, щоб обійтися без «сюрпризів» у подальшому. Буває так, що замовник розраховує на великий приріст фоловерів в Instagram шляхом розміщення реклами в облікових записів користувачів. При цьому його сторінка не наповнена цікавим контентом, або взагалі не оновлюється. Виконавець може годинами співати дифірамби конкретного профілю і запевняти інших людей у його винятковості. Але ж юзери – не дурні! Навіщо їм підписуватися на «тухлий» аккаунт? Цього не станеться. Як наслідок, замовник залишиться незадоволений. Дивно, якщо він почне звинувачувати в цьому рекламщика. Такі ситуації трапляються нерідко. Саме тому важливо обговорити усі деталі угоди до її втілення в життя.

  Важливо пам’ятати про те, що ніхто нікому нічого не повинен. Все відбувається на добровільних засадах. Якщо замовник висуває неадекватні вимоги, потрібно відмовлятися від них. А тепер поговоримо про те, що зазвичай хоче рекламодавець.

  Замовник може попросити:

 • Написати пост з особистими враженнями і посиланням на товар;
 • Опублікувати кілька рекламних постів;
 • Показати підготовлений піст перед його публікацією;
 • Розмістити готовий комерційний текст;
 • Згадати рекламний акаунт кілька разів;
 • Читайте також:
  Як поміняти номер телефону в Инстаграме через телефон: основні способи

  Виконавець також може висувати рекламодавцеві власні побажання.

  Розміщення реклами в Instagram – це робота, а роботу необхідно виконувати якісно і в строк. Блогер зобов’язаний створити привабливу картинку і грамотний заманює текст. Завжди потрібно пам’ятати про таке явище, як «сарафанне радіо». Замовник може порекомендувати сумлінного виконавця своїм колегам і знайомим. Приємний бонус, погодьтеся? Чим більше замовників, тим вище прибуток. Початківець блогерам не варто розкидатися вигідними пропозиціями.

  Чек-лист instagram-блогера

  Дебютне розміщення рекламного посту часто вганяє блогерів в ступор. Вони не знають, чи варто погоджуватися на пропозицію. Скільки грошей просити за це? А може бути бартер попросити? Як відреагують на це численні фоловерів? Не розуміючи, що відповісти рекламодавцеві, недосвідчені инстаграмеры просто відмовляються від можливості заробити. Вони бояться ризикнути і обирають шлях найменшого опору.

  Щоб цього не сталося, радимо заздалегідь підготувати чек-лист для замовників. Вкажіть в ньому основні умови своєї роботи. Гроші або бартер. Які посади ви згодні публікувати. Табу на контент. Це буде вашою шпаргалкою на майбутнє. Вона допоможе не розгубитися в самий відповідальний момент.

  Які помилки допускають рекламщики в Инстаграме

  Гідний заробіток на рекламі в соціальній мережі – мрія мільйонів. Але далеко не всім вдається працювати успішно. Як і в будь-якому іншому справі, тут можна помилитися і зійти з правильного шляху.

  Зазнавши фіаско одного разу, багато хто так і не повертаються до цієї діяльності. А адже провалу можна уникнути, дотримуючись прості рекомендації досвідчених инстаграмеров.

  • Нерозуміння цільової аудиторії. Деякі користувачі не можуть визначитися з тематикою пабліка. Вони намагаються залучити фоловерів усіма можливими способами. Так би мовити, забезпечити собі різношерсту аудиторію. Такі сторінки рідко цікавлять рекламодавців. Заробити на них дуже складно. А передплатники можуть миттєво зникнути, якщо власник профілю публікує «ліву» інформацію. Потрібно чітко розуміти, навіщо це робиться, а інакше це просто забава, а не серйозно ставлення до роботи.
  • Нерегулярний постинг. Активність на сторінці в Instagram завжди вище, якщо пости оновлюються за заданим розкладом. А якщо публікації з’являються час від часу, аудиторія миттєво розсіюється. Багато юзери нарікають на брак вільного часу для ведення Instagram. Вони навіть не підозрюють про існування спеціальних сервісів для автоматичної публікації записів. Це дуже зручно – продумав контент наперед, і якийсь період не повертаєшся до цього.
  • Сумнівна реклама. Не можна забувати про те, що фолловери дуже примхливі. Як тільки чоловік бачить несимпатичний йому посаду, він втрачає інтерес до сторінки. А якщо власник облікового запису вирішив бити гроші на рекламі Бадів, засобів для потенції та іншої відразливою нісенітниці, реакція буде прогнозованою – ні грошей, ні аудиторії.
  • Як знайти рекламодавця в Instagram і як його не втратити!

  • Заборонені способи розкрутки. Активний лайкинг, массфолловинг і накрутка сторінки ботами – «червона ганчірка» для адміністрації соціальної мережі Instagram. Загравшись з цим, можна нарватися на блокування аккаунту. Добре, якщо бан буде тимчасовим. Але буває і так, що сторінку повернути неможливо. В цьому випадку всі старання підуть нанівець.
  • Відсутність спілкування з аудиторією. Думка передплатників може бути суб’єктивним, однак до нього слід прислухатися. Радимо аналізувати, що говорять ці люди про рекламу на інста-сторінці. Завжди знайдуться ті, хто виявить своє «фе». Але в цьому «фі» може бути і корисна інформація. Користувачі можуть вказати на справедливі недоліки. Це буде підказкою на майбутнє.
  Читайте також:
  Як дивитися фото Instagram без реєстрації і анонімно, без підписки: через телефон і комп'ютер

  Говорячи про цю помилку, також варто відзначити важливість спілкування з цільовою аудиторією. Організуйте зворотний зв’язок. Відповідайте на коментарі, просіть поради, балуйте фоловерів конкурсами.

  Природний сплеск активності ще нікому не зашкодив.

  Instagram – це не лопата для загрібання грошей, а лише можливість отримати додатковий дохід за щоденну працю. Розвивайте сторінку, зацікавлює нових передплатників, публікуйте якісний контент. Будьте перебірливими у рекламних пропозиціях. І тоді хороша прибуток вам забезпечена!

  Моя довідка - Корисні поради