Як знайти маску Инстаграме за назвою: на Андроїд і Айфоні

Як знайти маску Инстаграме за назвою та чи є ця функція в останній версії додатків? Коли користувачам дали можливість створювати свої ефекти, колекція масок для Instagram значно розширилася. Крім офіційних наборів у додатку з’явилося безліч цікавих і веселих пропозицій від учасників майданчики. Із зростанням вмісту з’явилася необхідність функції пошуку. Ми розберемо всі способи пошуку, додавання нових фільтрів і ефектів для Инсты.

Де знайти маски в Инстаграме на телефоні

Розробники ще не додали функцію пошуку фільтрів за назвою, але зате користувачі можуть побачити колекцію автора, що створив вподобаний фільтр або 3D-ефекти.

Процес пошуку виконується наступним чином:

 1. У Інсте увімкніть режим звичайного фото, відео або «Історії».
 2. У правому нижньому кутку знаходиться вкладка із зображенням смайлика – відкрийте її.
 3. Ви побачите список ефектів, доступних вашому профілю.
 4. Прокручуйте список, поки не побачите розділ «Ще ефекти».
 5. Вибравши його, програма відобразить каталог анімацій від інших користувачів соціальної мережі.

Каталог розбитий на категорії, наприклад, «Селфи» або «Любов». Відкривши потрібний продукт, ви можете переміститися на профіль творця цього об’єкта. Пошук за назвою значно спростив би процес підбору потрібних фільтрів, але поки креативна команда Инсты не додала таку функцію.

Пошук на Андроїді

Якщо не виходить відкрити нове доповнення для Instagram, значить на вашому смартфоні або планшеті Android встановлена застаріла версія програми. Люди часто скаржаться, що у них немає кнопки зі смайликом, як результат, вони не можуть шукати додаткові анімації.

Читайте також:
Ніки в Instagram англійською: красиві, прикольні слова для імені користувача

Вирішується проблема оновленням Инсты до останньої версії через Play Market. Відшукати фільтри для версії Instagram на Android можна й іншим способом:

 1. Переглядаючи різні профілі Инстаграма, звертайте увагу на новий розділ з зображенням смайлика.Як знайти маску Инстаграме за назвою: на Андроїд і Айфоні
 2. Вивчіть список, можливо в колекції є цікаві варіанти, які підійдуть для Сторіс або звичайних фото.
 3. Для додавання ефекту досить тапнути по ньому, щоб він зберігся всередині вашої колекції.

У цьому розділі показані тільки проекти, створені власником профілю. У більшості блогерів є оригінальні фільтри, які допомагають їм розширити аудиторію. Чому б вам не скористатися цим інструментом, щоб зробити унікальні об’єкти і прикраси знімків?

Особливості додавання на Айфоне

Розташування всередині програми для яблучної продукції трохи відрізняється від Android. Але знайти певний контент не складе праці, слідуючи цій інструкції:

 1. Запустіть Инсту iPhone і провидите пальцем зліва направо або тапніте по значку фотоапарата, який знаходиться у верхньому лівому куті екрану.
 2. У нижній частині виберіть розділ із зображенням смайлика.
 3. У списку будуть нові творіння від інших користувачів, які можна додати до себе.

Також ви можете додати будь-яку анімацію, яка попадеться вам на теренах Stories. Досить натиснути на неї, щоб зберегти. Немає вкладки зі смайликом? Запустивши App Store, відкрийте програму і тапніте по кнопці «Оновити». Остання версія розблокує всі функції.

Як знайти маску Инстаграме за назвою: на Андроїд і Айфоні

Як знайти нові маски

Простий спосіб поповнювати свою колекцію – це переглядати профілі відомих дизайнерів, які займаю створенням ефектів. Ось посилання найпопулярніших профілів, де регулярно з’являється новий контент:

 • Johwska
 • gk3
 • bdimitrov

Переглядаючи профілі, звертайте увагу на наявність нової вкладки з зображенням смайлика. Якщо вона є, значить, людина займається створенням масок для Instagram.

Читайте також:
Причини та рішення невідомої помилки мережі в Instagram

Пошук ефектів для фото

Спочатку накладки можна було використовувати тільки для Stories, але останні оновлення програми дозволили додавати унікальний контент і на звичайні фото.

Тепер режим фотографії поповнився розділом зі смайликом, де вам пропонується прикрасити знімок. Приміром, додати котячі вушка або прикрасити фотографію зірками, сердечками, світінням та іншими цікавими об’єктами.

Додавання анімації і фільтрів для Сторіс

Практично всі користувачі Инсты використовують нові прикраси для своїх Історій, так як незвичайні анімації та оригінальні об’єкти приваблюють нову аудиторію. Особливо коли ви використовуєте унікальний контент. З недавніх пір Instagram дала можливість учасникам майданчики створювати свої шедеври, які надалі можна використовувати для «Stories» і звичайних фото.

Як знайти маску Инстаграме за назвою: на Андроїд і Айфоні

Тепер ви знаєте, як знайти маску Инстаграме на телефоні і додати в свою колекцію. Слідкуйте за новим контентом і спробуйте себе в ролі 3D-дизайнера. Офіційний редактор від Facebook дозволяє будь-якому учаснику майданчики стати творцем унікального контенту, який оцінять мільйони користувачів майданчики.

Моя довідка - Корисні поради