Як знайти маски в Инстаграме: на Андроїд і Айфон, від знаменитостей

«Як знайти маски в Инстаграме і додати їх у профіль?» ─ питання, що хвилюють багатьох користувачів додатку .Соціальна мережа Instagram додала функцію для зміни фотографій в реальному часі. Маски додають різні ефекти, серед яких є собачки, кішечки, веснянки та інші фільтри. В каталозі масок є стандартні моделі, приховані від знаменитостей.

Де знайти нові маски в Instagram

У додатку розробники додали 4 розділи, які містять в собі фільтри для фотографій. Де і як знайти нові маски в Instagram:

 • Стандартна камера утиліти.
 • Галерея ефектів.
 • Історії користувачів, які використовують новинки.
 • Профіль розробника ефектів для фото.

Кожен з розділів дозволяє переглядати каталог фільтрів і додавати їх на свій аккаунт.

Камера Instagram

Стандартні маски від розробників доступні при запису історій. Для цього потрібно натиснути на смайлик, який розташований у нижній частині екрану при активації функції Stories. Каталог містить наступні фільтри:

 • класичні від програми;
 • фільтри, які були додані користувачем;
 • ефекти розробників, на які підписаний користувач;
 • використані раніше, серед яких також додаються брендованные.

Галерея ефектів

Галерея ефектів містить каталог масок, які були додані розробниками. Також користувач може використовувати фільтри, які використовують блогери з розділу «Підписки», або шукати їх за категоріями. Для входу в розділ потрібно виконати наступні дії:

 1. Відкрити утиліту Instagram.
 2. Зайти в розділ «Камера» свайпом вправо або натиснувши на значок камери.
 3. Клікнути на смайлик в правому нижньому куті.
 4. Гортати каталог масок вправо до кінця.
 5. Натиснути на «Подивитися інші ефекти».

Відкриється галерея ефектів, в якій можна знайти безліч масок. Для зручності вони розділені за категоріями. Стандартне меню асортименту також можна гортати вниз. Алгоритм сервісу підбирає ефекти індивідуально для кожного користувача.

Історії користувачів

При перегляді Stories інших користувачів можна побачити в лівому верхньому куті маску, яку вони використовують. Достатньо клікнути на посилання, щоб випробувати фільтр або додати його в каталог. Спосіб дозволяє знаходити не тільки популярні ефекти, але й рідкісні від розробників або популярних блогерів.

Як знайти маски в Инстаграме: на Андроїд і Айфон, від знаменитостей

Ефекти розробників

Маски отримали популярність у використанні, тому розробники утиліти зняли обмеження на створення ефектів. Тепер багато користувачів можуть спробувати створити новий і унікальний фільтр.

Щодня каталог Instagram поповнюється новинками. Їх можна знайти в галереї ефектів або при перегляді історій інших користувачів. Деякі учасники створюють власний каталог фільтрів, щоб ділитися ними з передплатниками. Таким чином розробник збільшує кількість аудиторії, яка не хоче пропустити оновлення.

При перегляді запису, на який доданий хоча б один фільтр, доступна спеціальна кнопка зі смайликом. Натиснувши на неї, відкриється каталог, у якому можна переглядати маски і зберігати в свій профіль.

Як знайти маски в инстаграме на телефоні

Адміністрація сервісу регулярно випускає нові оновлення, в списку яких присутні також і нові маски. Раніше ефекти можна було використовувати тільки в сторонніх утиліт, однак зараз стала доступна опція в самому додатку Instagram. Як знайти маски в Инстаграмме на Андроїд і Айфон описано нижче.

На Андроїді

Для пошуку масок, використовуючи додаток на Андроїд, потрібно виконати наступні дії:

 1. Відкрити утиліту.
 2. Зайти в розділ «Камера» свайпом вправо або натиснувши на значок камери.
 3. Вибрати фронтальний режим.Як знайти маски в Инстаграме: на Андроїд і Айфон, від знаменитостей
 4. Активувати зйомку, в якій ефекти описані робочим режимом (стандартний, бумеранг, вільні руки).
 5. Клікнути на значок смайлика.

В результаті відкриється список фільтрів, які можна використовувати при запису історії.

На Айфоне

Для власників смартфонів на iOS підходить той же алгоритм для пошуку нових фільтрів, який описаний нижче. Якщо виникли технічні проблеми з додатком і маски не вантажаться або не додаються, рекомендується здійснити наступні дії:

 1. Завантажити та встановити оновлення для телефону.
 2. Видалити і встановити заново додаток Instagram.

Якщо все оновлень, можна спробувати перезавантажити пристрій. Також не виключено, що проводяться технічні роботи сервісу.

Маски від знаменитостей

В якості рекламних інтеграцій популярні особистості випускають нові моделі масок. Для додавання масок в Instagram від знаменитостей у власний каталог необхідно:

 1. Відкрити програму.
 2. Зайти на аккаунт знаменитості.
 3. Відкрити розділ Stories.
 4. Знайти історію з фільтром.Як знайти маски в Инстаграме: на Андроїд і Айфон, від знаменитостей
 5. Натиснути на назву ефекту в лівому верхньому кутку.

В результаті відкриється меню, в якому можна випробувати маску і додати її у власний каталог. Деякі ефекти випускаються на обмежений період. По його завершенню додати фільтр вже не вийде.

Приховані маски instagram

Одна з найбільш рідкісних масок в соціальній мережі — янголятко. Для її встановлення потрібно підписати на обліковий запис @loren. Відразу після оформлення підписки у каталозі ефектів з’явиться напис «angel+glitch». Анімація характеризується німбом над головою і крилами позаду.

Фільтр ангела — рідкісна модель. Отримують її не всі користувача навіть після підписки на аккаунт.

 • Один з користувачів додає цікаві і рідкісні розробки. Переглянути каталог можна після підписки на профіль @jonwska. Каталог регулярно оновлюється.
 • Дівчина @dasha_cher також випускає нові фільтри для історій. Зараз у її колекції кілька десятків доступних масок, серед яких можна знайти ангела, демона, веснянки та інші моделі.

Які ще розробники масок є в Instagram:

 • @Wrld.space. Бублики і корони.
 • @Cardenasbrend. Окуляри з серцями, гроші.
 • @Mate_steinforth. Дарт Вейдер, інопланетянин.

Не варто забувати, що стандартний каталог також регулярно оновлюється.

Моя довідка - Корисні поради