Як знайти людину за фото в Инстаграме: основні способи

Як знайти в Инстаграме людини з фото і чи це можливо? Инстаграмм — складна соціальна мережа для пошуку конкретної людини. Аналогічні сервіси при реєстрації вимагають введення особистих даних, однак в Instagram достатньо вказати нікнейм, щоб створити обліковий запис. В результаті пошук по імені та прізвища користувача ускладнюється.

Чи можна знайти людину за фото в Instagram

Сервіс не оснащений функцією пошуку людини по картинці. Однак для цього розроблені сервіси і додатки, що дозволяють здійснити дану операцію. Також можна скористатися додатковими параметрами (хештеги, інші соціальні мережі, групи тощо), які можуть полегшити пошук.

Пошук по фото в Инстаграмме: як це зробити

Існує кілька популярних сервісів з функцією пошуку по зображенню. Сайти видають точні або схожі на завантажений файл картинки, а також посилання на джерело.

Гугл картинки

Як знайти людину в инстаграмме з фото через Google:

 1. Завантажити фотографію на смартфон чи комп’ютер.
 2. Зайти на офіційний сайт Гугл.
 3. У правому верхньому куті вибрати розділ «Картинки».
 4. Натиснути на значок фотоапарата в рядку пошуку.Як знайти людину за фото в Инстаграме: основні способи
 5. Вибрати «Завантажити файл».Як знайти людину за фото в Инстаграме: основні способи

Після виконання останнього пункту пошуковик видасть всі сайти, на яких використовується зображення. Якщо результат негативний, рекомендується спробувати завантажити іншу фотографію. Також на сервісі можна скористатися функцією пошуку картинки по посиланню.

Яндекс.Картинки

Пошук через Яндекс працює аналогічно Google. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 1. Завантажити фотографію на смартфон чи комп’ютер.
 2. Перейти на офіційний сайт Яндекс.
 3. У рядку для введення вибрати розділ «Картинки».
 4. Натиснути на значок фотоапарата в рядку пошуку.
 5. Вибрати на «Виберіть файл» або вказати посилання на зображення.

В результаті сервіс надасть всі сторінки, на які завантажена дана картинка.

TinEye

Сервіс, що дозволяє користувачам розпізнавати і знаходити джерела фотографій навіть при завантаженні зображень низької якості. Алгоритм використання TinEye.

 1. Перейти на оф. сайт www.tineye.com/.Як знайти людину за фото в Инстаграме: основні способи
 2. Праворуч від рядка введення вибрати значок завантаження.
 3. Вибрати файл і завантажити його.

Іноді TinEye справляється з функцією краще, ніж Google або Яндекс.

Чому не вдалося знайти людину

Існує кілька причин, чому зображення не було знайдено:

 1. Профіль користувача прихований.
 2. Картинка видалена з галереї.
 3. Акаунт заблокований або видалений.
 4. Людина не реєструвався в соц. мережі.

Варіанти відшукати людину

Знайти користувача можна не тільки з допомогою фотографій, але і через загальну інформацію. Які існують додаткові способи:

 • Ім’я людини. Ввести дані можна як у пошукових системах Яндекс або Google, так і в сервісі Instagram. Варто також відзначити, що користувач може називати себе в соц. мережах зовсім інакше, порівняно з тим, що написано в паспорті.
 • Хештеги. Якщо є інформація про те, в яку країну чоловік їздив відпочивати, його улюблені кафе і т. д., можна скористатися хештегом. Приклад: #Абхазия2019. Instagram видасть всі фотографії з зазначеним хештегом.
 • Синхронізація з соціальними мережами. Аккаунт від Інстаграмма можна синхронізувати з сервісом Facebook, що також допоможе знайти людину.
 • Синхронізація через мобільний телефон. Якщо номер користувача знаходиться в Контактах смартфона, цим також можна скористатися. Для цього потрібно: зайти в розкладку «цікаві люди» і вибрати розділ «контакти». Додаток видасть всіх користувачів з Контактів, які реєстрували аккаунт на свої номери.
 • Передплатники і підписки. Даний спосіб займає багато часу, проте також може бути ефективний. Наприклад, можна використовувати спільних знайомих або популярних особистостей, на які може бути підписаний користувач.

Розробники сервісу не додали функцію пошуку по картинці в Инстраграмм, проте завжди можна скористатися іншими сайтами. Також не варто забувати про соціальні мережі, в яких може бути зареєстрований чоловік. Найбільш популярні: ВКонтакте, Facebook, Twitter, Однокласники.

Моя довідка - Корисні поради