Як знайти людину в Инстаграме, якщо знаєш нік: основні способи

Як знайти людину в инстаграме, якщо не знаєш нік або не знаєш – питання, з якими часто стикаються в соцмережі. У статті увазі представлені головні методи вирішення проблеми. Важче здійснювати подібну операцію при відсутності імені. Доведеться витрачати більше часу і знань.

Як знайти людину в Инстаграме, якщо знаєш нік: основні способи

Instagram пошук по ніку

Якщо людина знає, як виглядає юзернейм шуканого, можна судити, що на виконання операції не буде витрачено багато часу. Потрібно провести маніпуляції:

 1. Відкривається додаток.
 2. Здійснюється перехід в розділ із пошуком.
 3. Вибирається вкладка з користувачами.
 4. З’явиться перелік облікових записів, що рекомендуються порталом.
 5. Користувач може опинитися в даному переліку, якщо у знайомих багато спільних друзів та інтересів.

Але є легкий метод вирішення питання. У рядку вводиться ім’я-нік людини. В даному випадку увазі будуть представлені не рекомендовані, але один конкретний індивід.

Як здійснюється пошук?

Можна піти складним шляхом – через сторінку. Потрібно знати, які профілі та фото подобаються людині і серед передплатників або поставили позначки вибрати потрібного.

Досить часто нік збігається з прізвищем. У такому разі в рядку слід прописати її. Головне прописувати персональні дані латинськими літерами. В іншому випадку програма не здійснить операцію. Далеко не завжди ресурс знаходить людей з прізвищем. При вирішенні питання, як знайти людину по ніку в инстаграме, потрібно спробувати інші варіанти написання:

 • Ім’я й прізвище разом;
 • Дані через стандартний тире;
 • Заміна відомостей місцями;
 • Додати рік народження.

Можна спробувати інші варіації. Нік у вигляді прізвища дозволяється писати російськими літерами. Це дасть результат. Характерно для ситуацій, коли людина по-російськи прописав інформацію в шапці профілю.

Як знайти Instagram за старим ніку?

При відсутності позитивного результату можна знайти за старим ніку. Зробити це можна в інсте або в інший прив’язаною соціальної мережі. Якщо в фотосети перебрали можливі варіанти, варто перейти в ВК або ФБ. Тут у рядку слід знайти ім’я шуканого людини.

Як знайти людину в Инстаграме, якщо знаєш нік: основні способи

При досягненні позитивного результату можна вивчити налаштування облікового запису і перевірити прив’язки. Якщо є фотосеть, можна перейти за посиланням під розміщеним з тегами публікаціями. При відсутності результату можна судити про проблеми:

 1. Людина не дуже добре знає шуканого.
 2. У ніку була підібрана неправильна комбінація буквених позначень.
 3. Користувач міг змінити ім’я чи прізвище і його не знаєш. Головною причиною може виступати вже зайнята комбінація.
 4. Аккаунт людини могли заблокувати за численні порушення правил програми.Як знайти людину в Инстаграме, якщо знаєш нік: основні способи
 5. Користувач заблокував того, хто планує шукати.

Подібні обмеження обійти не вийде. Це ж правило поширюється на ситуації, коли власник облікового запису видалив сторінку.

Підводячи підсумки

Варіантів пошук людей існує багато. Можна діяти стандартними схемами. Дозволяється піти складними шляхами і виявити за старим ніку. Якщо є знання, як реєструвався людини, якщо він не змінив відомості инстаграме, ймовірність успіху буде високою.

Моя довідка - Корисні поради