Як знайти людину в Инстаграме якщо не знаєш нік але знаєш ім’я і прізвище, але знаєш ВК

Відшукати людину в инстаграме дозволяє форма пошуку, здатна знайти авторизованих користувачів соціальної мережі, використовуючи спеціальні алгоритми. Можливості инстаграма дають доступ до максимально розширеним параметрами пошуку. Давайте розберемося, як знайти людину в инстаграме не знаючи його ніка.

Володіння нижеперечисленной інформацією збільшить шанси на позитивні результати пошуку:

 • Логін людини (нік).
 • Основна особиста інформація ім’я, прізвище, дата народження, сім’я.
 • Фото – дозволяє використовувати мітки, місце розташування.
 • Номер мобільного – відшукати людину можливо через контакти.
 • Наявність підключених профілів різних соціальних мереж: ВК, Одноклассники, Facebook, Twitter.
 • Найпростішим способом є введення логіна зареєстрованого людини в рядок пошуку. Якщо логін відомий, звичайно.

  Як знайти людину в инстаграме, якщо не знаєш нік, але знаєш вк

  Функції инстаграме пропонують масу можливостей щодо пошуку користувачів, чиї акаунти пов’язані з «ВКонтакте» та «Фейсбук». Щоб скористатися, необхідно перейти в розділ «Параметри», категорію «Для підписок» і подивитися друзів з відповідних соціальних мереж.

  Як знайти людину в Инстаграме якщо не знаєш нік але знаєш імя і прізвище, але знаєш ВК

  В категорії «Налаштування» є графа «Пов’язані акаунти» – прив’яжіть до сторінки Instagram сторінки в інших соц.мережах.

  Виконавши операцію, побачите список авторизованих друзів. Тепер підпишіться на необхідного людини, або подайте заявку, якщо його аккаунт закритий.

  Схожим методом проводиться пошук за номером мобільного пристрою. У підкатегорії «Для підписок» розробники помістили рядок «Контакти». Просто вбийте в пам’ять телефону або sim-карти номер людини, натисніть відповідну кнопку в меню «параметри» і шуканий запис з’явиться на екрані.

  Знаєте логін юзера? Знайдіть його в инстаграмме без реєстрації! Доведеться, звичайно, користуватися веб-версією сайту: вказати нік користувача в рядку браузера, після доменного імені (https://www.instagram.com/khanduk_igor).

  Як знайти людину в Инстаграме якщо не знаєш нік але знаєш імя і прізвище, але знаєш ВК

  Якщо вийде знайти шукану персону, не можна буде проявляти активність на його сторінці без авторизації.

  Виникло питання, як знайти людину в инстаграме якщо не знаєш його нік і вк? Процес пошуку більш тимчасово витратний, якщо немає інформації про людину. Але виконати пошук реально! Знадобиться трохи посидючості і наполегливості.

  За фотографії

  Якщо шуканий персонаж вирішив використовувати псевдонім або взагалі приховати свою особистість з виду, доведеться вдатися до альтернативних методів.

  Коли користувачі діляться з instagram друзями записами, для популяризації вони часто використовують мітки. Такі фрази починаються з символу «#» (без лапок) і називаються хештегом. Цей символ допомагає об’єднати всіх людей, які розміщують фото з такими ж символами. Записи з однаковими хештегом потрапляють в єдиний доступ і будуть рекомендовані іншим користувачам з такими ж мітками.

  Якщо знаєш, які хештеги може використовувати шукана персона, можна спробувати використовувати цей метод і отримати список публікацій з ідентичними мітками, і продовжити пошук людини за ним.

  До прикладу, фото було зроблено в Парижі. Достатньо ввести в пошук цей хештег і отримати перелік людей, які проставили точно таку ж мітку, роблячи пост собі в стрічку. Тепер потрібно переглянути доступні варіанти і знайти необхідний. Досить трудомісткий процес, але дієвий.

  Якщо ви не знаєте хештег, можна спробувати спосіб за місцем розташування.

  У випадку з нашим прикладом, введіть в пошук назву столиці Франції і переходьте до категорії «Місця», де розташований перелік місць з подібними даними. Тут будуть всі записи, зроблені в Парижі і позначені відповідним місцем розташування.

  Як бачите, можна знайти людину в instagram не знаючи ніка, але знаючи, які хештеги і місця він використовує.

  З персональної інформації

  Як знайти людину в Инстаграме якщо не знаєш нік але знаєш імя і прізвище, але знаєш ВК

  Буває так, що логін невідомий, але знаєш ім’я і прізвище. Цього цілком може бути достатньо. Просто вбийте в пошуку вихідну інформацію і на екрані з’явиться список з людьми, що підходять під опис.

  Доведеться, звичайно, перебрати всі імена і знайти необхідне. Але існує один нюанс. У списку будуть вказані тільки ті люди, які персональних даних вказали особисту інформацію.

  Також можна перегорнути вручну підписки спільних знайомих. Можливо, вдасться знайти потрібну людину по фото на сторінці або інформації.

  Моя довідка - Корисні поради