Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи

Пройшли ті світлі часи, коли для реєстрації в соціальних мережах було досить мати електронну пошту. Зараз персоналізація сторінок більш сувора, і для створення профілю вам необхідно мати номер, на який аккаунт ще не створений, або він видалений. І це дозволяє простіше шукати друзів, якщо заповітні цифри у вас є. Або хоча б є профіль в іншому засобі спілкування. Поговоримо, як знайти людину в Инстаграме через ВК.

Як знайти друзів з ВК в Инстаграме?

ВК – соціальна мережа, якою користується майже кожна людина, яка в основному говорить російською. Инсту мають трохи рідше, але практично завжди фотосеть йде в комплекті з «синім» сервісом. Поговоримо про те, як знайти людину, якщо у вас є його ВКонтакте.

Профіль у ВК

На сторінці VK є розділ «Контакти». Якщо користувач залишив свій нікнейм, нам буде достатньо відкрити інформацію про сторінку і натиснути на нього. Звичайно, є й інші лайфхаки. Але, так як це основний спосіб, про них ми поговоримо трохи нижче.

Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи

Спільні друзі з ВК

Якщо у вас є Instagram спільного друга, можете подивитися там. Для пошуку ви можете використовувати підписки, передплатників або запису. Можете звернути увагу на позначки користувачів на фото, відео або в коментарях.

Як знайти друга в Instagram за номером телефону?

Якщо ви маєте хоча б телефон людини, ви можете знайти дуже багато інформації про нього. У тому числі й акаунти в соціальних мережах. Досить перенести заповітні цифри в телефонну книгу і зберегти контакт. Інструкцію для цього, я думаю, вам додавати не варто – самі розберетеся.

Читайте також:
Як зробити репост відео в Инстаграме до себе в історію: покрокова інструкція

Інструкція, як зв’язати контакти з Instagram

У вступі я не дарма говорила про те, що реєстрація за телефоном дає нам прекрасну можливість пошуку. Алгоритм дій на Андроїд і Айфоні буде абсолютно ідентичний. Хіба що злегка можуть відрізнятися назви кнопок.

Якщо у вас є номер, потрібно зробити наступне:

 1. Відкриваємо програму і переходимо на свою сторінку. Для цього тиснемо по іконці з людиною в нижньому горизонтальному меню. Вона знаходиться праворуч.
  Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи
 2. Тиснемо по іконці з трьома горизонтальними лініями в правому верхньому куті.
  Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи
 3. Вибираємо «Цікаві люди».
  Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи
 4. Тут буде кнопка «Connect Contacts». Тиснемо на «Підключити».
  Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи
  Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи
 5. Вибираємо «Почати».
 6. Дозволяємо додатком доступ до телефонної книги.
 7. Після цього в списку з’являться акаунти, прив’язані до номерів зі списку. Для того, щоб підписатися, достатньо буде натиснути на відповідну кнопку поруч з ніком. Так що, якщо нашій «жертви» в контактах у вас немає, варто додати. Якщо після цього потрібні сторінки не відображаються, швидше за все, цей телефон не прив’язаний ні до якої Інсте.

Лайфхаки для пошуку друзів з ВК в Instagram

З тим, як додавати друзів із ВК в Instagram, ми розібралися. Але повернемося трохи назад і розглянемо ще декілька хитрощів.

 1. Якщо налаштований імпорт з фотосети у VKontakte, на стіні або в альбомах можуть бути розміщені фотографії. Далі ви можете використовувати пошук по картинці (що не дуже допомагає), або подивитися підпис, де може знаходитися посилання на запис. Правда, якщо акк закритий, ви нічого не побачите.
 2. Подивіться посилання. Можливо, якщо додати те, що написано після «vk.com/» після «Instagram.com/», ви зможете відкрити потрібний профіль. Цей спосіб вельми сумнівний, але зараз багато хто не запарюються з великою кількістю працівників, використовуючи один для всіх сервісів.
  Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи
 3. Якщо імпорт стався автоматично, і користувач перейнявся видаленням прямого посилання, ви все ще можете відкрити його профіль у Інсте – натисніть на іконку фотосети під імпортованим зображенням.
Читайте також:
Інструкція, як робити опитування в Инстаграме покроково

Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи

Як знайти людину в Инстаграме через ВК? Незважаючи на те, що пошукова рядок фотосети не має розвиненої сортування і фільтрування для кращого орієнтування за результатами пошуку, вона дає можливість використовувати додаткову інформацію для пошуку. Якщо у вас є номер телефону або аккаунт VK, ви легко можете отримати потрібний обліковий запис.

Запитання наших передплатників

Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи#1. Рядок пошуку або інформація поза сервісу: що зручніше?

Внутрішня система пошуку далеко не досконала. З її допомогою ви можете перебрати кілька результатів або не знайти зовсім нічого. Телефон чи інша соціальна мережа ж дозволяють вам отримати відразу вірний профіль. Так що, якщо є можливість, використовуйте додаткову інфу.

Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи#2. Наскільки безпечно пов’язувати контакти з профілем в Instagram?

Якщо у вас немає в списку, наприклад, номери Баскова, який не буде радий, якщо його телефон витече в мережу після вашого злому, цілком безпечно. До того ж, будуть відображатися тільки акаунти фотосети, але не номеру. Так яка в такому випадку різниця?

Як знайти людину в Инстаграме через ВК: перевірені способи#3. Варто прив’язувати телефон до акаунтів в соціальних мережах?

Якщо не хочете, щоб вас знайшли, не варто. Однак, це – ще один рубіж безпеки. Ідеальним рішенням буде завести додатковий номер виключно для соцмереж.

Якщо хочеш висловити свою думку або поставити запитання — пиши у коментарі. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради