Як знайти групу в Инстаграмме: по темі і хештегам, основні способи

Як знайти в Instagram групи з тематичним контентом? Така функція потрібно багатьом користувачам, оскільки подібні ресурси часто економлять час на пошук інформації. Процедура не вимагає додаткових плат і сторонньої допомоги. Щоб її виконати, потрібно підключити швидкісний інтернет авторизуватися в соціальній мережі.

Основні способи як знайти групу в Инстаграмме

Як знайти групу в Инстаграмме: по темі і хештегам, основні способи

У соціальній мережі існує чотири основних способи шукати контент по темі:

 • безпосередньо по імені користувача;
 • за допомогою хэштегов;
 • у розділі “Цікаве”;
 • у розділі рекомендацій;
 • через сторонніх користувачів і паблики.

Найпростіший спосіб – по імені або назви групи. Для здійснення операції потрібно відкрити розділ пошуку і набрати в рядку необхідну комбінацію, що позначає нікнейм користувача. Якщо відома тільки запитувана тема, в рядку пошуку у вкладці “Теги” або “Краще” необхідно ввести символ ” # ” і тематичний хештег. По ньому відкриється цілий перелік різних публікацій, в яких він відзначений. Таким чином, можливо знайти і необхідний ресурс.

У розділі рекомендацій не завжди вдається знайти відповідний контент. Але він формується з урахуванням запитів користувача і тим, до яких він звертався останнім часом, тому тут також можливо знайти корисну інформацію.

При необхідності також можливо скористатися інформацією, яку розміщують в своїх постах інші користувачі. Вони нерідко рекламують інформаційні ресурси та інтернет-магазини. Крім того, виявити потрібний профайл можливо в розділі підписок.

Як знайти групи в Инстаграмме по темі

Можливості пошуку для користувачів багато в чому залежать від того, наскільки добре описана та чи інша сторінка з корисним контентом. Як правило, в тематичних профайлах блогери роблять достатньо докладний опис, оскільки кількість аудиторії також залежить від цього. У такому разі як знайти групу в Инстаграме, не витрачаючи на це багато часу? Для цього існує два основних способи в пошуковику:

 • За ключовою фразою в описі. У пошуковому розділі “Люди” необхідно ввести будь-яку ключову фразу і натиснути “Пошук”. Результатом стане перелік актуальних пабликов. Сортування буде проведена автоматично за популярністю та кількістю передплатників.
 • Через теги. Цей спосіб складніший, але він також допомагає успішно знаходити потрібний контент. Для цього потрібно набрати на клавіатурі символ # і ввести ключову фразу або слово. Результатом виявиться безліч вже опублікованих постів, під якими буде вказано цей хештег. Перед набором символів потрібно клацнути вкладку “хештег”.
 • За допомогою браузера. Нерідко звичайний браузерний пошуковик також допомагає виявити необхідний тематичний контент. Однак цей метод працює не завжди.
 •  

  Якщо відома назва пабліка, його також можливо прописати в пошуковому рядку російською або іноземною мовою. Знайти таким чином будь-який контент набагато простіше.

  Найбільш складним з двох методів є спосіб із записом тегів. Це пояснюється необхідністю переглядати кожен пост в Инстаграмм, під яким значиться тег, навіть якщо він не відноситься до запитуваної інформації.

  За хэштегам

  Як знайти групу в Инстаграмме: по темі і хештегам, основні способи

  Використання для пошуку в Инстаграме хештега – зручний, але недостатньо швидкий метод. Його рекомендується застосовувати у випадках, коли інші неактивні з яких-небудь причин. Крім того, будувати потрібно за правилами:

 • Перед ключовою фразою (запитом) повинен бути символ ” # ” (решітка).
 • Між ґратами і фрази (словом) не повинно бути пробілу або якихось знаків, крім літер і чисел.
 • Між словами у фразі також не повинно бути пробілів. Допускається використовувати замість них знак нижнього підкреслення (_).
 • Запит також допоможе знайти підходящі по темі публікації, завдяки яким далі можливо підібрати найбільш цікавий паблік.

  Висновок

  Процедура пошуку тематичного пабліка без використання браузера досить зручна і швидка, оскільки з кожним оновленням швидкість та якість обслуговування користувачів поліпшується. При цьому кожен клієнт Instagram має право на здійснення пошуку самостійно, вибравши один з декількох методів. Весь процес проходить на безоплатній основі при наявності якісного інтернет-з’єднання. Допомога центру підтримки не потрібно.

  Моя довідка - Корисні поради