Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати

Пошукова система Инстаграма, м’яко кажучи, не ідеальна. Вона являє собою просту рядок без налаштувань. Для користувачів Вконтакті це незручно – там є і місце проживання, і навчальний заклад, і навіть місце проходження військової служби. У фотосети ж такого докладного опису сторінки просто не існує. Тому для того, щоб розібратися з питанням «Як знайти друзів в Инстаграме?» потрібно використовувати деякі хитрощі.

Запросити друзів в Instagram

Якщо ви хочете знайти знайомих для того, щоб додати їх у свої підписки можна діяти куди простіше – запросити друзів з допомогою вбудованої функції, і вони самі підпишуться. Зробити це можна тільки через телефон, наступним чином:

 1. Відкриваємо програму і переходимо на свою сторінку. Для цього натискаємо на іконку з людиною, яка в нижньому горизонтальному меню справа.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 2. Тиснемо з трьох горизонтальних лініях в правому верхньому куті екрану.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 3. Відкриваємо налаштування. Вони знаходяться в самому низу меню.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 4. Тут, прямо під пошуковою рядком, буде пункт «Запрошуйте друзів та підписуйтесь на них». Він нам і потрібен.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 5. Тут буде 4 пункту. Першими впадають в око такі способи запрошення: через WhatsApp, електронну пошту або СМС. Але це – не єдині інструменти. Після натискання на «Запросити друзів з допомогою…» з’явиться віконце вибору ресурсу, на якому ви можете розмістити інвайт.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати

Ось, власне, і все. Альтернатива цьому способу – Instagram-візитка. Вона знаходиться у тому ж меню, яке відкривається після натискання на три горизонтальні лінії в правому верхньому куті. Після цього сгенерируется зображення з вашим нікнеймом. Натиснувши на три сполучені точки зверху справа, ви зможете репостнуть її, куди вважаєте за потрібне. При бажанні її можна буде навіть роздрукувати і розклеїти по місту.

Читайте також:
Як редагувати пост в Instagram: з комп'ютера і телефону, після публікації

Пошук через інші соцмережі

Важко уявити собі людину, у якого є аккаунт тільки в одній соціальній мережі. І це може зіграти нам на руку. Є кілька способів шукати потрібний профіль:

 1. Через Фейсбук. Якщо ви зв’язали фотосеть з її «синім братом», можна синхронізувати список друзів там і Инсту. В такому разі у списку «Цікаві люди» будуть профілі, які пов’язані зі сторінками, які є у вас в друзях в ФБ. Як це зробити? Про це розповім нижче, коли мова піде про те, як знайти людину за номером.
 2. Інші соціальні мережі. Наприклад, ВКонтакте. Площа, на якій можна «наслідити» своєї Инстой, величезна: по-перше, розділ «Контакти»; по-друге, стіна; по-третє, альбоми з фото. Так що, ймовірність знайти потрібну інформацію дуже велика.

Синхронізація контактів з Instagram

На питання про те, як знайти друзів в Инстаграме через телефон, є простий і ясний відповідь. Для цього достатньо зробити наступне:

 1. Переходимо до своєї сторінки. Тиснемо по іконці з людини в нижньому правому куті.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 2. Клікаємо по трьох горизонтальних лініях зверху праворуч.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 3. У меню, нам потрібен пункт «Цікаві люди».
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 4. Тут буде два пункти, які нам цікаві. Перший, пов’язаний з Facebook, був цікавий нам в попередньому розділі – він дозволяє синхронізувати список друзів з Инстой. Другий же синхронізує контакти в телефонній книзі. Саме з нього ми і тиснемо.
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 5. Нам потрібна кнопка «Почати».
  Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати
 6. Спливе запит на дозвіл доступу до телефонної книги. Зрозуміло, дозволяємо.
 7. Список «Цікаві люди» оновиться. У ньому з’являться сторінки, прив’язані до номерів у вашому телефоні. Якщо додати так певної людини не вийшло, можливо профіль прив’язаний не до цього контакту.

Пошук по підпискам спільних друзів

Якщо у вас є спільні знайомі, ви можете подивитися їх акаунти в соціальних мережах. Якщо є Інста, досліджуйте підписки, передплатників і фотографії – раптом там є згадки потрібного нам людини. Якщо сторінки в фотосети спільного друга немає, то можете досліджувати профіль, наприклад, ВКонтакте. Загалом, будь-які зачіпки будуть нам корисні.

Читайте також:
Як відновити видалену програму Instagram якщо випадково видалив його: чи можна його відновити

Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати

 

Зробити репост запису з Instagram в інші соцмережі

Якщо вам потрібно просто повідомити знайомих про те, що з’явилися в фотосети, можна настроїти імпорт з Инсты в ВК або інші соціальні мережі і опублікувати якусь фотку. В такому випадку аудиторія профілю Контакту побачить цей запис і підпишеться, якщо з’явиться бажання. Ось так все просто.

Як в Инстаграме додати друзів в свої передплатники? Способів безліч, і пошукова рядок в даному випадку не особливо корисна – в профілі фотосети просто немає розгорнутих граф з інформацією про людину, тому ніякої фільтрації або сортування бути не може. Але хитрощі є, і вони дуже спрощують життя звичайного користувача соціальної мережі.

Запитання наших читачів

Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати#1. Які є лайфхаки для пошуку Инсты у ВКонтакте?

По-перше, якщо людина налаштував імпорт записів у ВКонтакте, вміст Инсты буде на стіні або в альбомах ВК. Далі або шукайте публікацію по картинці, або подивіться підпис – там може бути посилання. По-друге, якщо посилання людина видалив, під постом все ще може знаходитися іконка Инсты, клікнувши по якій ви перейдете до його сторінці.

Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати

Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати#2. Чим може бути корисний нікнейм в пошуку облікового запису?

Зрозуміло, як він може знадобитися в Instagram – вводимо в пошуковий рядок і відразу отримуємо бажану посилання. Але можна використовувати і VK. Мало хто зараз запарюється з різними ніками. Зверніть увагу на посилання до профілю на «синьому» сервісі. Те, що знаходиться після «vk.com/», можна спробувати написати після «Instagram.com/» і перейти за цією адресою. Ймовірність того, що відкриється потрібний акк, дуже велика.

Як знайти друзів в Инстаграме: пробуємо шпигувати#3. Який із способів пошуку найефективніший?

Вони всі хороші. Я б на вашому місці використовувала будь доступний, адже кожен з них має свої мінуси: до телефону Інста може не бути прив’язана, у Фейсбуці потрібних людей може не бути, за запрошенням вони можуть не прийти, а нік може змінюватися від однієї соцмережі до іншої. Так що, пробуйте все, що можете.

Читайте також:
Формат відео для Instagram - який оптимальний хронометраж

Якщо хочеш поставити запитання або висловити думку — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради