Як змінити пароль в Инстаграмме, якщо забув старий з телефону

Як змінити пароль в инстаграмме – що робити – питання, яким цікавляться користувачі фотосети. Операція по зміні пароля повинна проводитися у відповідності з встановленими вимогами. Якщо слідувати їм, можна вирішити проблему за лічені хвилини. У статті увазі представлена інформація, як виконується процес. Що можна отримати від даної операції. В яких випадках здійснюється.

Як змінити пароль в Инстаграмме, якщо забув старий з телефону

Як змінити пароль в Инстаграме з телефону?

Стандартна схема дії базується на використанні смартфона. Причина в тому, що більшість користувачів виходять в фотосеть виключно таким чином. Суть дії полягає в тому, що обліковий запис реєструється саме на мобільний. При запуску схеми відновлення на нього приходять необхідні СМС. Єдині проблеми можуть виникнути, якщо людина змінив сім-карту.

Одночасно з цим методом можна задіяти опцію Подзвонить робот. Після спеціального запиту програма відправить запит, має вигляд стандартного дзвінка. Як тільки користувач підніме трубку, відбувається миттєва авторизація.

Перед тим як перейти до процедури відновлення, варто виключити стандартні причини виникнення помилки. Важливо зрозуміти, чи не є виною збій у роботі оператора зв’язку або неправильні налаштування в телефоні. Для проведення такої перевірки слід відправити повідомлення на мобільний з іншого телефону. Якщо немає подібних неприємних факторів, можна перейти до відновлення доступу самостійно або через підтримку.

З Андроїда

При наявності на руках подібного пристрою, користувач, вирішуючи, як змінити пароль в инстаграме, повинен здійснити такі маніпуляції:

 • Відкривається клієнт соцмережі;
 • Натискається значок профілю, який знаходиться в нижньому куті праворуч;
 • Активується опція у вигляді трьох ліній для відкриття меню;
 • Вибирається пункт з налаштуваннями;
 • У вкладці Акаунт присутня кнопка Пароль, також потрібно натиснути на неї;
 • Вказується старий код та двічі прописується новий.
Читайте також:
InstaTag - Пірсинг хештегі

Завершення процедури здійснюється натисканням на хрестик у верхньому правому куті.

З Айфона

Робота таких гаджетів здійснюється на підставі IOS. Для неї також розроблені спеціальні клієнти соціальних мереж. Щоб змінити кодову комбінацію тут, слід виконати такі маніпуляції:

 1. Запускається додаток инсты.
 2. Натискається мініатюра профілю, що знаходиться з правого боку.
 3. Варто натиснути на значок з налаштуваннями.
 4. У розділі під назвою Акаунт потрібно активувати Змінити пароль.
 5. Вказується актуальний код доступу. Після цього два рази прописується новий.

Щоб підтвердити операцію, необхідно натиснути Готово. Після цього здійснювати авторизацію потрібно буде за новими даними.

Як змінити пароль в Инстаграме, якщо не пам’ятаєш старий?

Як змінити пароль в Инстаграмме, якщо забув старий з телефону

Перераховані вище операції призначені для ситуацій, коли власник сторінки пам’ятає раніше використовуваний код. У подібній ситуації діяти доведеться через прив’язаний до інсте аккаунт на Фейсбуці.

Дана соціальна мережа автоматом підключається до інших ресурсів. Потім за запитом анулює раніше встановлені дані від входу. Відкривати і вводити куди-небудь пошту або мобільний людині немає необхідності. Все, що потрібно зробити, прописати новий код і далі проводити авторизацію через нього. Спосіб, як здійснити вхід в фотосеть через ФБ, виглядає так:

 • Здійснюється перехід в налаштування планшета або телефону;
 • Вибирається вкладка Конфіденційність;
 • Натискається Пароль;
 • Активується рядок скинути через ФБ;
 • Нова комбінація вводиться два рази, щоб зрозуміти, чи легко його пам’ятати.

Діяти потрібно виключно через прив’язану сторінку програми на айфоне. Якщо почати виконувати ці дії з аккаунта instagram, що раніше не був використаний для инсты, ресурс запропонує створення нового облікового запису. Відновлення пароля тут не допоможе.

Підводячи підсумки

Для зміни коду доступу в instagram в 2019 році можна використовувати різні варіанти дій. Головною умовою тут вважається наявність прив’язаний до аккаунту мобільного, електронної пошти та профілю в додатку Фейсбук. Якщо забув пароль, і жоден з варіантів не підходить, завжди можна звернутися в підтримку. Тут питання по зміні старого коду буде гарантовано вирішено, нехай з пристойними тимчасовими витратами.

Моя довідка - Корисні поради