Як змінити пароль в Инстаграме якщо не пам’ятаєш старий: не приходить посилання на телефон

Як змінити пароль в Инстаграме якщо не памятаєш старий: не приходить посилання на телефон

Як змінити пароль в Инстаграме, якщо не пам’ятаєш старий?» – актуальне питання серед користувачів популярного додатка для смартфонів і комп’ютера. Часті оновлення та інноваційні нововведення сприяли еволюції Instagram з сервісу обміну фотографіями в повноцінну соціальну мережу, де користувачі можуть спілкуватися і обмінюватися конфіденційними даними. Така ситуація робить актуальною посилення захисту вашого профілю.

В даному матеріалі ми розглянемо:

 • особливості зміни коду доступу на айфоне і Андроїд пристроях;
 • детальну інструкцію, яка дозволить самостійно виконати дану дію.

Як змінити пароль в Инстаграме через телефон

Одна з поширених ситуацій серед користувачів програми – необхідність встановлення нового коду доступу. Якщо ви пам’ятаєте ваш актуальний пароль, і можете скористатися функціоналом Інстаграмма – дії для зміни наступні:

 • Перейдіть у ваш профіль і у верхньому правому куті натисніть на значок «Налаштувань»;
 • В меню оберіть пункт «Change Password» (зміна пароля);
 • Вкажіть актуальну і нову комбінацію з обов’язковим її повторенням;
 • Збережіть зміни. Система запросить виконати повторний вхід в обліковий запис.
 • Як змінити пароль в Инстаграме якщо не памятаєш старий: не приходить посилання на телефон

  Вищевказані дії можуть бути зроблені як з телефону, так і комп’ютера. Способи переходу в розділи налаштувань при цьому можуть дещо відрізнятися.

  Як змінити пароль в Инстаграме, якщо забув старий

  Як змінити пароль в Инстаграме якщо не памятаєш старий: не приходить посилання на телефон

  Розглядаючи, як змінити пароль в Инстаграме, якщо не пам’ятаєш старий, можна виділити ряд різноманітних способів скидання коду доступу і одержання нового. Ситуації можуть бути наступні:

  • використовуючи офіційне, або перейшовши на сайт у браузері перед вами з’явитися форма для введення персональних даних. Знизу можна відзначити напис «Забули пароль» – клікніть на неї. Вам буде запропоновано вказати прив’язаний адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, куди будуть відправлені подальші інструкції для отримання доступу до системи. У більшості випадків, це WEB-посилання, перейшовши по якій ви зможете встановити новий пароль;
  • партнерську угоду з популярної соціальної мережі Facebook дозволяє прив’язати профіль свого облікового запису Instagram, синхронізуючи при цьому дані для аутентифікації. У цьому випадку змінювати пароль потрібно безпосередньо на сторінці соц. мережі. Для відновлення доступу тут необхідно не тільки вказати номер мобільного телефону, але і деякі «секретні дані».

  Вищевказані способи в більшості випадків гарантують відновлення роботи з сервісом. Повторна авторизація повинна бути проведена на всіх пристроях, через які ви працюєте з програмою. Із-за деяких особливостей, відновлення доступу може викликати труднощі. Розглянемо це питання в наступному розділі.

  Що робити якщо не приходить посилання для скидання пароля в Instagram

  Розглядаючи, як в Инстаграмме змінити пароль, можна виявити можливість виникнення сторонніх причин, через які користувач не може отримати посилання для скидання або відповідне повідомлення на номер мобільного телефону. Основні ситуації:

  • ви некоректно зазначили e-mail. Уважно перевіряйте введені дані. У будь-який час ви можете сформувати повторний запит для відправки захисного коду;
  • повідомлення від бота Instagram можуть потрапляти в папку «Спам» або під інший фільтр, встановлений самим користувачем. Попередньо перевірте даний розділ в поштовій скриньці;
  • упевнитися в статусі власника профілю можна через роботу з Facebook. Для цього був розроблений відповідний алгоритм. Якщо ж ви не можете увійти в профіль соц. мережі або ж від нього забули пароль відновлення в такому випадку буде неможливо.

  На Айфон

  Робота з мобільними версіями можуть відрізнятися один від одного. Наприклад, на iOS і Android відрізняється спосіб отримання доступу до розділу «Налаштування». Даний процес для даної операційної системи ми вже розглянули в попередньому розділі. Також варто зазначити можливу активацію функції «Двофакторної авторизації», яка передбачає не тільки ввести пароль у відповідну форму, але і отримання коду доступу прив’язаний мобільний номер. Для відновлення роботи в такому випадку потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти або скористатися прив’язкою до Facebook.

  На Андроїд

  Процес для Android мало відрізняється від вищевказаних дій. Дотримуйтесь точну інструкцію і ви зможете відновити доступ до вашого профілю. На жаль, при втраті телефону, електронної пошти та відсутність прив’язки до Facebook встановити новий пароль не вийде. В даному випадку потрібно буде створити новий профіль у популярному проекті Instagram.

  Моя довідка - Корисні поради