Як зламати аккаунт “сторінку” в Інстаграмі – секрети і фішки

Якщо у користувача з’являється бажання зламати чийсь аккаунт в Instagram, йому доведеться бути висококласним фахівцем у сфері програмування, а за відсутності таких знань, пароль і логін від обліковому записі можна отримати лише з допомогою третьої особи. Не варто слухати людей, які стверджують що такий злом неможливий. Існують способи, що дозволяють шахраям отримувати дані для входу з допомогою самих же власників акаунтів і видаляти чужі акаунти.

Перш ніж замовити злом сторінки, необхідно добре подумати і не звертатися до хакерам, які вимагають передоплату. Також не варто забувати про платних програмах, що дозволяють отримувати логін і пароль від чужого акаунта якої-небудь соціальної мережі, включаючи Instagram.

Як зламати аккаунт сторінку в Інстаграмі  секрети і фішки

Відповідальність за злом аккаунта

У чинному законодавстві України передбачена відповідальність за злом будь-яких облікових записів користувачів соціальних мереж. Але, люди практично ніколи не звертаються в поліцію, оскільки такі справи вимагають значних тимчасових витрат і не факт, що виявляться успішними. У зв’язку з цим, користувачі не витрачають на це час і воліють відновити доступ до своєї сторінки самостійно або створити нову.

Варто врахувати, що звертатися в правоохоронні органи практично не має ніякого сенсу, так як на даний момент існує безліч способів, що дозволяють протягом певного часу відновити доступ до свого облікового запису, а перед цим заблокувати його, щоб він не був використаний шахраями з метою розсилки спаму або для інших потреб.

Залучення спеціаліста

Навіть якщо людина знає про конкретні способи злому у нього не буде шансів отримати дані для входу в чужий рахунок, якщо він не є висококласним фахівцем. Для цього потрібно роки навчання, практики та тренувань. Навіть досвідчений хакер не завжди в силах обійти захист аккаунта, так як системи безпеки соціальних мереж створюються такими ж висококваліфікованими фахівцями.

Тому, якщо людина остаточно вирішує, що йому необхідно отримати пароль і логін від чужого акаунту, краще знайти кілька хакерських форумів і пошукати тут людини погоджується на таку роботу. Саме такий спосіб є найбільш робітникам і в той же час не надто дорогим. Але при цьому, не варто забувати про те, що в інтернеті можна легко нарватися на шахраїв, тому в цілях безпеки краще не перераховувати передоплату за ще не виконані послуги незнайомим особам.

Також не варто забувати про такі правила:

 • При зверненні до хакера, йому не варто писати зі свого особистого облікового запису. Для цього краще створити фейковую сторінку, і не прив’язувати її до власної електронною поштою або номером телефону.
 • Не зайвим буде попросити надати докази про те, що ця людина дійсно коли-небудь зламував чужі акаунти.
 • Якщо зломщик не переслідують мети надурити свого клієнта, він навряд чи попросить передоплату. Але, якщо без цієї умови людина не погоджується починати роботу, розглядати такий варіант не варто.
 • Ще потрібно бути готовим до того, що чужий аккаунт обійдеться в досить круглу суму грошей. Максимально вона може скласти 5000 рублів. Якщо хто-небудь пропонує зламати сторінку за 500 рублів, довіряти цій людині не потрібно.

Як зламати аккаунт сторінку в Інстаграмі  секрети і фішки

Додаток з підбору паролів

Перед тим, як намагатися зламати аккаунт в Instagram, можна розглянути такий варіант як додаток з підбору паролів. Такий спосіб краще використовувати у випадках, коли людина вже має певні знання і досвід у зломах акаунтів. Але, якщо це не так, необхідно чітко дотримуватися інструкції і набратися терпіння, так як на це піде не мало часу.

Цей спосіб не можна назвати найефективнішим, програма буде протягом невизначеного кількості часу підібрати пароль і не факт, що неї це вийде. Ще варто зауважити, що за останній час більшість соц. мереж провели роботи над захистом даних своїх користувачів, тому підбір паролів за допомогою різних додатків став практично не актуальним.

Зверніть увагу! Ще варто відзначити, що майже в кожній соціальній мережі передбачена функція входу після введення коду з SMS. Це означає, що навіть якщо зловмисник дізнається пароль, цього буде недостатньо, щоб зайти на сторінку. Крім цього аккаунт можна прив’язати до свого IP-адресою.

Втертися в довіру

Сьогодні практично всі люди, знаючи про те, що їх акаунти можуть використовуватися шахраями, не надають ніякої інформації про свій логін та пароль навіть близьким людям. У зв’язку з цим, як би хакер не намагався втертися в довіру, у нього навряд чи вийде заволодіти інформацією, що дозволяє увійти на чужу сторінку.

Єдине, що тут може зробити зломщик, це спробувати дізнатися які-небудь особисті дані, тобто номер телефону, адресу людини, або його звички для спроби розсекретити дані для входу в Instagram. На сьогоднішній день такий спосіб є одним з найбільш марних і витратних з точки зору часу.

Як зламати аккаунт сторінку в Інстаграмі  секрети і фішки

Злом свого облікового запису

Якщо користувач забуває свій пароль або логін від Instagram, в нього можна легко зайти через Facebook, якщо він використовувався для прив’язки або натиснути на кнопку «Допомога». На наступному етапі, людині буде запропоновано відновити пароль такими способами:

 • через Facebook;
 • номер телефону;
 • електронну пошту.

Якщо у вас є сторінка у Фейсбуці, досить натиснути клавішу «Увійти через Facebook», і далі ввести дані як при звичайному вході. Після тут можна буде відновити пароль, помінявши його на новий. Щоб відновити доступ через електронну пошту, її необхідно ввести в рядок «логін», якщо Instagram був зареєстрований саме на неї, і запросити посилання для зміни пароля.

Практично відразу вона прийде на пошту після чого, користувач зможе відновити пароль для входу. Для відновлення через мобільний телефон, після введення номера користувачеві пришлють СМС, де по крокам буде описані дії для відновлення доступу.

Що робити, якщо зламали аккаунт

Якщо людина зрозумів, що його аккаунт в instagram зламаний, йому варто терміново задуматися про те, як його відновити і повернути повністю під свій контроль. Така процедура буде виглядати трохи складніше, ніж при звичайній ситуації, коли людина забуває власний пароль.

Пояснюється це тим, що зловмисники практично відразу змінять прив’язку до пошти або номер телефону. Тому єдиний спосіб, це звернення в службу підтримки, щоб довести, що даний аккаунт дійсно є власністю конкретного користувача. Перше що потрібно зробити, якщо сторінку зламали, це написати лист, де варто максимально чітко пояснити суть проблеми.

Зверніть увагу! У більшості випадків, крадені сторінки використовують щоб накрутити передплатників. Тому, є ймовірність того, що через деякий час зламаний аккаунт буде заблокований через перевищення лімітів.

Які документи можуть знадобитися для підтвердження особи

Після того, як лист на підтримку вже написано, людині варто підготуватися до того, що надати низку документів, що підтверджують його особу. Це можуть бути такі папери та інформація:

 • фотографія з паспортом в руці;
 • дані про те, з якого саме смартфона чоловік входив у свій обліковий запис;
 • електронна пошта, яка раніше була зареєстрована на зламану сторінку;
 • фотографія з папером, де буде написано Ф. В. О. і код, присланий підтримкою Інстаграма на телефон або електронну пошту.

Якщо мова йде про бізнес акаунті, може знадобитися наступне:

 • статут;
 • рахунки по оплаті комунальних послуг;
 • видана штатом, округом або містом ліцензія на ведення конкретної діяльності;
 • документи про реєстрацію;
 • податкова декларація.

Список тих чи інших вимог може змінюватися в залежності від того, чи перебували в даному аккаунті особисті фотографії користувача. Тому, для більшої безпеки, краще завантажити на свою сторінку кілька особистих фото.

Моя довідка - Корисні поради