Як здійснюється розсилка в Директ Instagram?

Користувачі Instagram можуть обмінюватися особистими повідомленнями через Директ. Функціонал програми дозволяє організовувати розсилку, відправляючи корисну і не дуже інформацію. Зробити це можна вручну або за допомогою онлайн-сервісів, додатків, програм. Розсилка – ефективний інструмент інформування цільової аудиторії.

Покупці інтернет-магазинів можуть дізнатися про поповнення асортименту, відвідувачі кафетеріїв про зміни в меню, саме завдяки можливості одночасного оповіщення групи користувачів. Дозволяється відсилати від імені облікового запису інформацію передплатникам або людям, з якими раніше здійснювалося спілкування. Важливо наявність взаємної підписки для розсилки механізмами, передбаченими адміністрацією соцмережі.

Як здійснюється розсилка в Директ Instagram?

Які є ліміти по роботі з Директ?

Можна відправляти повідомлення безкоштовно, але треба дотримуватися ліміти, які відстежуються ботами Instagram. Перша розсилка не повинна бути більше 50 повідомлень на добу. Згодом щодня можна додавати в список з 20 осіб. Максимальна кількість людей в розсилці не повинно перевищувати 200 користувачів. Треба дотримуватися частотність відправки повідомлень, відсилаючи в годину не більше 15 штук. Пауза між відправкою реклами не повинна бути менше 24-х годин, у противному випадку зростає ймовірність блокування облікового запису. Враховуючи цей ліміт повідомлень в Директ Instagram можна безпечно інформувати користувачів.

Іноді виникає необхідність відправки фото в Директе. Як це робиться – читайте інструкцію в спеціальній статті

Як організувати процес вручну?

Користуватися механізмом розсилки можна вручну або автоматизувати процес через спеціальні сервіси. Користувач може організувати процедуру кількома методами:

 • поділитися чужим постом з новинної стрічки – натискаємо на значок Директ під постом і вибираємо всіх доступних користувачів кому адресуємо повідомлення;

Як здійснюється розсилка в Директ Instagram?

 • розповісти про власну фотографії – переходимо в свій профіль, вибираємо потрібний пост і тиснемо на символ Директ, позначаючи перелік користувачів для відправки;
  Як здійснюється розсилка в Директ Instagram?
 • пересилання інформації безпосередньо з розділу Директ – тиснемо на значок у вигляді літака у верхньому правому кутку і, потрапивши куди потрібно, клікаєм по хрестику праворуч угорі. З’являється список людей, яким можна одночасно переслати контент: текст, фото, в тому числі зникає, зациклене відео з програми «Бумеранг», зображення з галереї.

Як здійснюється розсилка в Директ Instagram?

Така розсилка в Директ Instagram виконується виключно вручну і може бути корисною при роботі з парою десятків людей. Коли треба поінформувати про подію мінімум 200 користувачів в день на виручку приходять програми, додатки, онлайн-сервіси.

Онлайн-сервіси на допомогу

Ефективна програма для розсилки повідомлень у Директ Instagram може мати кілька функцій:

 • відсилання повідомлень всім новим передплатникам – кожна людина, тільки що підписався на профіль через 20 хвилин буде отримувати контент певного змісту;
 • всім наявним передплатникам з використання заздалегідь підготовлених шаблонів. Формується універсальний текст, що генерує безліч ідентичних оригіналу повідомлень, унікальних відносно один одного. Боти Instagram ніколи не запідозрять автора в спамі;
 • людям із спеціально сформованого списку – вписуються логіни профілів.

Програма працює з користувачами по лімітам, відсилаючи контент не частіше, ніж раз в 20 хвилин. Щодоби інформація відправляється 144 користувачам. Є нічний режим паузи, що дозволяє обмежувати роботу в період 00:00 – 5:00. Завдяки цьому Instagram не зможе заблокувати сторінку. Такими функціями володіє сервіс FunInsta, де є один тарифний план, вартістю 790 рублів.

Програмний софт для професійної роботи

Якщо потрібна саме програма для інсталяції на ПК, то можна придбати Instagram Direct Sender.

Як здійснюється розсилка в Директ Instagram?

Переваги софта в наступному:

 • багатопотокова;
 • підтримує проксі;
 • виконує розсилку по групам користувачів;
 • є автовідповідач, що підтримує спілкування з реальними людьми;
 • розсилається контент;
 • здійснює репости публікацій, відправляючи їх через особисте листування.

Передбачено автоматичне підтвердження дію по електронній пошті або через СМС. Ціна продукту 6000 рублів і за ці гроші можна отримати крім програми пару відео з налагодження і використання софта в рамках просування.

Більше про це питання – в статті “ТОП 5 програм на ПК для розкрутки Instagram”.

Щоб було кому розсилати контент, треба спочатку набрати необхідну кількість людей, зацікавлених в продукті, послугах, пропонованих через сторінку в соцмережі. Залучити цільову аудиторію допоможуть сервіси комплексної розкрутки Pamagram, Zengram, Doinsta. Перевага полягає в автоматизації процесів і надання гарантій. Набрати кількість користувачів, накрутивши лайки, коментарі допоможуть сервіси Bosslike, Likemania, звідки залучається не цільова аудиторія.

Моя довідка - Корисні поради