Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху

Звичайно, спочатку соціальні мережі були створені для спілкування. Однак, їх популярність зумовила нові застосування. З’явилося дуже багато людей, які почали пристойно заробляти на сторінках. Незалежно від того, як ви хочете отримувати гроші: на продажах, рекламі або партнерках – вам необхідно розкрутити акк і підняти показники профілю. Поговоримо про те, як збільшити продажі в Instagram.

Що впливає на продажі в Instagram?

Щоб підвищити продажі і зробити це правильно, необхідно розуміти, які конкретно речі впливають на успіх затії. Є кілька пунктів:

 1. Цільові передплатники. Як підняти продажі в Инстаграме, якщо немає аудиторії? Для кого ви викладаєте? На випадкових відвідувачів багато не заробити.
 2. Регулярність публікацій. Тільки при регулярному створення публікацій ви зможете покращувати показники сторінки і привертати увагу потенційних клієнтів.
 3. Сам контент. Люди – не дурні, вони відчувають, коли їм намагаються щось впарити. Тому потрібно збільшити відсоток розважаючих записів, щоб отримати лояльність аудиторії. Прикріплюю скріншот з даними опитування, щоб ви знали, що дратує користувачів в комерційних облікових записів.
  Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху
 4. Стратегія просування. Безкоштовні способи більше схожі на рекомендації до ведення сторінки. Тому дотримуйтесь їх: розміщуйте хештегі, причому, краще буде створити фірмові, залишайте геометку, проявляйте активність на сторінках передплатників і в своїх коментарях. Також, швидше за все, доведеться витратитися на розкрутку – купити таргетинг, рекламу або, наприклад, послуги сервісу комплексного просування.
 5. Легкість зв’язку. Чим більше контактів ви залишите, тим легше буде користувачам зв’язатися з вами і придбати товар. Можна використовувати вбудовані можливості, додати кнопку з номером телефону або поштою. А можна в графу «Веб-сайт» додати мультиссылку. Hipolink – непоганий сервіс, який може допомогти таке зробити.

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху

Чому багато передплатників, а продажу немає?

Визначити комерційний аккаунт, в якому немає продажів, можна навіть не бачачи статистики. Багато передплатників, але при цьому ні лайка, ні коментарів там немає. Це означає, що контент і, як наслідок, товар не дуже цікавий людям. Але чому таке трапляється? З-за низької якості аудиторії. Можливо, ви накручували фоловерів. Це – найочевидніша причина. Ще одна – поганий контент. Якщо ви робите те, що людей не вражає, з чого б їм віддавати вам свої гроші?

Способи отримати в передплатники потенційних покупців

Щоб розібратися з тим, як правильно продавати в Инстаграме, потрібно вивчити способи розкрутки. До цього ми і перейдемо. Не буду розділяти список на платні і безкоштовні. Ціна не так важлива, коли мова йде про ефективність.

 1. Таргетована реклама. Це така реклама, яка показується прицільно цільової аудиторії. Обходиться це, щоправда, дорожче, ніж інші варіанти, але найчастіше вкладення відбиваються дуже швидко.
  Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху
 2. Реклама на розкручених сторінках. Вибір рекламного майданчика в даному випадку – досить складне заняття. Необхідно дуже ретельно перевіряти варіанти на відповідність тематиці і на правдивість наданих даних про статистику.
 3. Конкурси, розіграші та ґів’ї. Думаю, з цими речами ви приблизно знайомі. Можете проводити самостійно, а можете з кимось разом. У такому випадку приз буде солідніше, учасників більше, але якість передплатників буде нижче.
  Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху
 4. Взаємний піар. Це – аналог реклами, але безкоштовний. Якщо ви знайдете друзів, зможете піарити один одного. Так, корисні знайомства вирішують і тут.
 5. Флешмоби. Вірусний хештег і флешмоб, якщо запуск буде успішним, може вас розкрутити.
 6. Хештегі. Я б не радила використовувати цей варіант як основний спосіб розкрутки. Більш того, я б радила бути обережними у виборі тегів – високочастотні можуть привести вас до тіньового бану, що дуже негативно складеться на просуванні.
 7. Масові дії – массфолловинг, масслайкинг, масскомментинг і масслукинг. Хоч цей пункт і останній в списку, його використовують дуже часто. За ефективністю він дуже навіть непоганий, а за вартістю – демократичний. Один з найпопулярніших і надійних сайтів – Zengram.

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху

Інструменти для стимулювання продажів в Instagram

Способи вище допомагають збільшити аудиторію. Але він не вирішує питання «Як підвищити продажі в Instagram?». Насправді, в залежності від варіанту використання, будь-який пункт зі списку може допомогти стимулювати продажу. Перейдемо ближче до справи.

 1. Акція. Влаштуйте тиждень знижок, наприклад. Або роздавайте знижки передплатникам, які більше всіх лайкають вас є інструменти, які відстежують це.
  Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху
 2. Таргетинг. Оформіть смачне, яскрава пропозиція у таргетированное оголошення. Приділіть велику увагу текстового змісту і зображенню. Можна використовувати щось смішне. Наприклад, великим текстом на фотографії написати «КУПИ СЛОНА», а нижче, дрібніші – «ну або цю хайповую кофточку». Так, гумор у мене дурний, але це всього лише приклад. А таргетинг – штука дорога, тому кожне слово, кожен символ повинні бути продумані і написані для найкращої торгівлі.
 3. Розіграш. Для знайомства передплатників з товарами і для підвищення їх активності можна влаштувати розіграш. Всі люблять халяву. Гів в даному випадку буде не особливо вдалий – увага розпилиться і по іншим учасникам.
 4. Конкурс. Такий варіант передбачає виконання учасниками якого-небудь завдання. Не варто робити щось складне. Умова «Викласти фотографію з фірмовим хештегом» вже допоможе вам. А якщо приз досить великий, можна додати до цього «Сфоткатися з товаром». Якщо, припустимо, не дуже товариська людина викладе таку запис, то людина 20 точно побачить це. Якщо учасників буде сотня, то десь 2000 чоловік дізнається про вас. Загалом, вкладення на приз можуть окупитися. Також можна, наприклад, влаштувати з власником іншого торгового аккаунта конкурс-суперництво. Це знизить ваші особисті витрати на приз і викличе ще більше інтересу в учасників.

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіхуТут спритні взагалі вирішили з подписоты грошей зібрати

Кейс стимулювання продажів за допомогою конкурсу

Питанням «Як збільшити продажі в Instagram?» задаються багато інтернет-бізнесмени. Аккаунт, начебто, створений, оформлений, але не йде. Що потрібно зробити? По-перше, переглянути оформлення і манеру ведення сторінки. А по-друге, можна влаштувати конкурс. Наводжу в приклад кейс магазину масажних крісел.

Робота над профілем йшла тиждень. Виправили оформлення і пости. Конкурс було вирішено проводити за відгук. Чому б і ні? Адже це стимулює людей купувати. Підсумки конкурсу були підведені в прямому ефірі, а всім присутнім власник роздав непогані знижки. Надалі щотижнева трансляція зі знижками стала традицією, що дуже добре вплинуло на контакт з передплатниками.

 

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху

За підсумками кількість замовлень зросла. Але в даному випадку все ж велику важливість мала лояльність передплатників. Товар дорогий, скидати велику суму на передоплату мало хто хотів. Трансляції дозволили власнику познайомитися з клієнтами, що зламало стіну недовіри.

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху

Як збільшити продажі в Instagram? Особистий профіль простий – ми робимо, що хочемо і радіємо увазі своїх знайомих. Комерційна сторінка складніше. Кожна деталь в ньому грає на продаж або непродаваемость. Тому перед тим, як ви почнете просуватися або намагатися стимулювати торгівлю, потрібно грамотно оформити профіль і попрацювати над якістю і змістом контенту.

Запитання наших читачів

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху#1. Що дозволяє торгувати ефективніше: інтернет-магазин або профіль у Інсте?

Рано чи пізно соціальної мережі, звичайно, стане мало. Але на початку роботи цей сайт з більш ніж мільярдом облікових записів дасть вам дуже багато користі.

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху#2. Що таке Shopping Tags і як вони можуть допомогти з торгівлею?

Це нова функція, яка дозволяє відзначити на фотографії той чи інший товар. Він ще тестується, але може стати в нагоді. Правда, для того, щоб відзначати, треба мати інтернет-магазин, на який ці теги будуть вас пересилати.

Як збільшити продажі в Instagram? Йдемо до успіху#3. Який контент публікувати на сторінці?

Не потрібно постійно намагатися щось впарювати фоловерам. У Инсту люди все ж приходять не купувати стільки, скільки дивитися класний контент. Тому намагайтеся розміщати більше розважальних постів. Деякі радять наступну пропорцію: 30 відсотків на продає та інформаційний контент, а решта – на розважальний. Відстежуйте реакцію аудиторії, щоб скорегувати цю пропорцію під себе.

Хочеш задати питання або попросити пораду? Напиши це в коментарях! А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради