Як збільшити охоплення Инстаграме і зацікавити передплатників

Одним з головних інструментів, призначених для аналітики, розвитку і просування каналу в Инстаграме є метрика обхватів. У цій статті ми розглянемо корисні поради та практичні рекомендації, як збільшити охоплення Инстаграме, як цей показник розраховується і з чим може бути пов’язано його падіння.

Що таке охоплення в Instagram?

Багато початківці власники Instagram-сторінок помилково вважають, що покази та охоплення Инстаграме – це одне і те ж саме. Насправді алгоритм розрахунку цих двох показників має однакову основу, але різні принципи функціонування.

Як збільшити охоплення Инстаграме і зацікавити передплатників

Припустимо, один користувач подивився вашу публікацію вісім разів. За кожен перегляд у лічильнику переглядів додавалося по одній одиниці. Тобто цей параметр показує, скільки разів пост взагалі з’являвся на екранах користувачів. Тут не враховуються унікальні акаунти, тому його рідко беруть до уваги при аналізі інтересу і реакції публіки на ту чи іншу запис.

У показника «Охоплення» є одна принципова, але важлива відмінність, тому його частіше використовують для характеристики поведінки аудиторії. Охоплення показує, скільки УНІКАЛЬНИХ акаунтів переглянуло публікацію. Це означає, що незалежно від того, скільки разів користувач клікав по вашому посту, в загальному заліку це буде вважатися, як один унікальний перегляд.

Завдяки параметру «Охоплення» можна розрахувати Залученість – характеристику, яка в повній мірі відображає ефективність ведення профілю.

Про показах в Instagram: “Дивитися в обидва на покази в Instagram”.

Як збільшити охоплення Инстаграме?

Як збільшити охоплення Инстаграме і зацікавити передплатників

«Чарівних» способів, які за секунду підвищать охоплення в десятки тисяч разів, не існує. Є десятки авторських і загальнодоступних стратегій, які в підсумку призведуть профіль до його заслуженому успіху. Але, як і будь-які інші алгоритми, всі вони будуються на загальнодоступних факти і поняттях. Давайте розглянемо їх детальніше:

 • Вибір ідеального часу для публікації. Після останніх оновлень, стрічка Инстаграма стала повністю динамічною, тобто порядок відображення записів у ній, не залежить від найближчого часу публікації. Не дивлячись на це час, в який ви опубликовываете запис, і досі має велике значення. Викладання записів у «правильне» час поліпшить показники залученості, що в свою чергу дасть зрозуміти Instagram, що запис актуальна, і він почне просувати її самостійно. Простіше за все підібрати час публікації за допомогою Instagram Insights. Там є детальна інформація про періоди активності передплатників.
 • Різноманітність записів також відіграє важливу роль. В ході аналітичного експерименту було встановлено, що гарні та якісні фотографії частіше отримують заслужені лайки, але відео списувати з рахунків не варто. Згідно з дослідженнями, відеозапису збирають більше коментарів. Тому для збільшення залучення рекомендується чергувати різні типи публікацій і не забувати про «цепляющем» описі.
 • Зворотній зв’язок, інтерактиви, питання, конкурси та розіграші подобаються всім. Детальніше про такий спосіб просування аккаунта поговоримо в наступному підрозділі. (Для самих нетерплячих: “Як і де проводити конкурс Instagram”.)
 • Ще одна корисна функція Instagram, якою часто нехтують, – це Історії. Вони поступово набирають популярність, але як і раніше використовуються часто малою кількістю користувачів, рідко великою групою аудиторії або не використовуються зовсім. І дуже даремно. Історіям відведено дуже вигідне місце – вгорі сторінки прямо над Стрічкою, тому привертати увагу вони будуть у будь-якому випадку.
 • Запускайте рекламу. Це елементарний, але все одно важливий рада. Самостійно реклама не дасть належного «вихлопу», тому використовувати її найкраще у комбінації з іншими способами.
 • І, мабуть, самий важливий фактор – якість публікацій. Постити краще менше, але вибирати тільки якісні фото. Бажано, щоб контент був креативним і ексклюзивним, що відображає запити та інтереси користувачів.
 • Інтерактив з передплатниками для збільшення охоплення

  Інтерактив з передплатниками полягає у створенні ефективної системи зворотного зв’язку. Вона будується на конкурсах, питаннях і закликах користувачів до дій – старої-доброї «важкої артилерії» для просування. Найкраще себе зарекомендували конкурси – вони залишають більше всього коментарів, лайків і нових передплатників.

  Однак щоб розіграші не набридли користувачам, необхідно робити між ними перерви, як мінімум, на місяць.

  З чим пов’язане падіння охоплення?

  Як збільшити охоплення Инстаграме і зацікавити передплатників

  Залученість і показники охоплення відображають ефективність тематичного плану і маркетингових стратегій. Так що якщо кількість унікальних користувачів пішло на спад, слід переглянути свої підходи до просування та інформаційного наповнення профілю. До основних помилок відносять низька якість контенту, його однотипність і нав’язливість.

  На цю тему: “Як скласти контент-план для Instagram, щоб він приносив гроші?”

  Пам’ятайте, щоб аудиторія зростала і була активною, використовуйте різні типи вмісту. Постите історії, проводите конкурси, загалом, включайте креатив і пам’ятайте, що ключ до збільшення охоплення аудиторії – інтерактив з передплатниками!

  Моя довідка - Корисні поради