Як зберегти відео з Інстаграма: обходимо обмеження

Іноді необхідно отримати контент з соціальної мережі. Але далеко не кожен сервіс дає можливість без проблем завантажити фото або відео. А де обмеження, там і хитрі люди, які придумують способи їх обійти. Поговоримо про те, як зберегти відео з Инстаграма.

Як в Instagram завантажити відео з IGTV?

Почнемо з самого неочевидного. Instagram відносно недавно запустив розділ соціальної мережі, який повинен складати конкуренцію Ютубу. І через ПК він доступний лише з використанням «милиць». В першу чергу я маю на увазі, звичайно, емулятор Android. Тому ми поговоримо тільки про мобільних інструментах.

Для Андроїд

IV Saver Photo Video Download for Instagram & IGTV. Додаток працює як з IGTV, так і з звичайними роликами. Так що, інструмент-помічник для будь-яких запитів. Для завантаження вам потрібно буде скопіювати посилання. Можна налаштувати, куди буде здійснюватися збереження відеофайлу.

Завантажити
QR-Code

IV Saver Photo Video Download for Instagram & IGTV
Developer: Easy Status Saver
Price: Free

Для Айфона

Мабуть, соціальної мережі не дуже хочеться, щоб люди отримували відеоролики собі на пристрої, так як подібні програми регулярно видаляються. Але Андроїд більш гнучкий в цьому плані, тому що, файл APK все ще можна отримати. З iOS ж все не так просто – можна встановлювати лише те, що є в магазині додатків. Тому потрібно буде скористатися онлайн-сервісом, скопіювавши URL. Можна порадити, наприклад, сайт IGTV Downloader.

Читайте також:
Тіньовий бан instagram: що це, як перевірити, як вийти, скільки триватиме, як зняти

Також ви можете скачати відео через онлайн сервіс https://instadownloader.pro

Як зберегти IGTV і де його потім дивитися?

Після того, як ви завантажили обраний файл, переглянути його можна буде на пристрої в папці «Завантаження» на телефоні або інший, якщо ви змінили нехай скачування.

Крім того, є ще один спосіб зберігати ці ролики. Коли ви натискаєте на три точки в нижньому горизонтальному меню перегляду, в меню є також і пункт «Зберегти». Він дозволяє залишити публікацію в закладках. І подивитися її потім можна буде там. Це – найпростіший шлях, якщо вам не потрібно качати ” матеріал, і ви просто хочете мати можливість дивитися його, коли хочете. Де закладки? Про це я розповім трохи пізніше.

Як зберегти в Instagram звичайне відео і переглянути його пізніше?

Програма дозволяє відео зберігатися, як і будь-якої іншої публікації. Для того, щоб зробити це, ми в додатку робимо наступне:

 1. Відкриваємо Инсту і знаходимо потрібну запис.
 2. Під нею, праворуч, знаходиться прапорець. Тиснемо на нього.
 3. Щоб подивитися, переходимо на головну. Для цього тиснемо по іконці з людиною в правому нижньому куті.
 4. Тут нам потрібна іконка з трьома горизонтальними лініями. Її можна знайти зверху праворуч.
 5. У цьому меню вибираємо пункт «Збережене».
 6. Ось перед нами і список збереженого.

Способи скачати відео собі на телефон

Можна і завантажувати матеріали. Зрозуміло, зробити це стандартними інструментами нереально. А ось за допомогою хитрощів можливо. Так які хитрощі дозволяють завантажувати ролики на телефон і не паритися з переглядом онлайн?

Розширення для браузера

 Коли ви відкриваєте публікацію в браузері, дива не відбувається кнопку «Завантажити» там, як і раніше немає. Тому розширення – найзручніший варіант. Таких плагінів досить багато. Я, наприклад, використовую Savefrom. Дуже просто: після його установки на відео з’явиться кнопка «Завантажити». Просто натисніть на неї.

Читайте також:
Як очистити історію пошуку Инстаграме: на Андроїд і Айфоні після оновлення в 2020 році

Програми для телефону

Додатки – найкраща відповідь на питання «Як скопіювати відео з Инстаграма до себе на телефон?». Вони спрощують цю задачу до неможливості. Назви їх дуже часто нагадують радше пошукові запити в Гуглі.

Я можу навести такі варіанти:

 1. Video Downloader for Instagram. Копіюємо адресу поста і качаємо. Все дуже просто і елементарно. Судячи з відгуків користувачів, баги трапляються вкрай рідко.Завантажити
  QR-Code

  Video Downloader for Instagram
  Developer: InShot Inc.
  Price: Free

 2. FastSave. Іноземний інструмент, який працює точно так само, як і попередній варіант.Завантажити
  QR-Code

  FastSave for Instagram
  Developer: Photo and video applications
  Price: Free

 3. Скачати відео для користувачів Instagram. Переклад в магазині додатків виглядає так, ніби його писали редактори Алиэкспресс. Тим не менш, працює добре, це нам і треба.Завантажити
  QR-Code

  Скачати відео для користувачів Instagram
  Developer: xturn
  Price: Free

Онлайн-сервіси

Сервіси ж гарні, якщо файл, що вам потрібний комп’ютер. Savefrom існує і у вигляді сайту, тому можете завантажити і так. Механізм роботи завжди однаковий – вставляємо посилання, натискаємо «Завантажити». Якщо є така можливість, вибираємо якість. Тому без зайвих слів, напишу тільки список.

Крім нього я можу порадити вам наступні інструменти:

 1. Dredown.
 2. Zasasa.
 3. Instagrab.

Як зберегти відео з Инстаграма? Робиться це дуже просто, якщо знати, які інструменти можна використовувати. На жаль, стандартних можливостей соціальної мережі для цього немає. Але навіщо, якщо ви можете обійти це обмеження і на телефоні, і на комп’ютері – можна інструмент на будь-який смак.

Запитання наших читачів

#1. Можна завантажити ролик з Инсты з допомогою звичайного браузера?

Так. З допомогою вихідного коду сторінки можливо майже все. Однак, це досить складний процес, тому набагато простіше і швидше буде на комп’ютері встановити розширення.

#2. Чому в соціальній мережі немає можливості завантажити контент?

Адміністрація стежить за тим, щоб можливостей порушити авторські права було як можна менше. Тому не чекайте в інтерфейсі кнопки для скачування.

#3. Який спосіб для скачування безпечніше?

Прикладні програми можуть принести з собою вірус. Тому краще всього буде відкрити який-небудь сервіс і вставити посилання. Ще безпечніше – відкрити вихідний код сторінки і зробити те, що хочеться, через нього. Але це занадто довго.

Хочеш висловити думку або задати питання? Напиши про це в коментарях! Ах так, ще не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради