Як зберегти прямий ефір з Инстаграма – всі робочі варіанти!

У соціальній мережі instagram після кожного оновлення програми з’являються нові інструменти, які починають користуватися попитом практично відразу ж. Ось і цього разу розробники здивували своїх користувачів новим інструментом, яким можна користуватися, не викачувавши на свій пристрій додаткове мобільний додаток.

Як часто ви організуєте Live спілкування з передплатниками або переглядаєте онлайн трансляцію відомих в інста світі блогерів? А мрія про те, щоб можна було завантажувати збережені прямі ефіри на свій телефон?

Тоді перевірте версію встановленого у вас спеціального додатка для телефонного пристрою Instagram. Тому що в оновленому додатку з’явився новий робочий інструмент save. Що ця опція, для чого вона потрібна, та як нею скористатися, розберемося з вами

Можна зберегти трансляцію в instagram

Отже, ви вийшли прямий ефір, щоб усі передплатники могли подивитися його після завершення, збережіть його. Як зберегти власні прямі ефіри в инстаграме? Зайдіть в налаштування online live, і подивіться, чи включена, кнопка завантаження, якщо ні, то потягніть її вправо для активації. Таким чином, запис живого спілкування доступна рівно на 24 години в своїх сторіс. Будь-який охочий протягом доби зможе подивитися, а також прочитати коментарі, які залишали інші передплатники інста світу.

Як зберегти прямий ефір з Инстаграма   всі робочі варіанти!

Як зберегти свій прямий ефір

Як записати прямий ефір инстаграме, відповідь на це питання знає практично кожен користувач соціальної мережі.

  • Увійдіть у свій профіль, і перейди до розділу сторіс;
  • Знайдіть вкладку прямий ефір (можете вибрати одну із запропонованих масок, змінити камеру з передньої на задню і т. д.);
  • Торкніться кнопки «запустити прямий ефір»;
  • Після завершення онлайн спілкування, програмка запропонує поділитися записаним відео з передплатниками, торкніться кнопки «поділитися». Тепер у ваших історіях з’явиться записана live online трансляція зі спеціальним значком play, який позначає всі е online live е запису в сториз.

Важливо! Тривалість записаного живого спілкування не повинна перевищувати 60 хвилин. У завантажених на телефон записах коментарі не показуються.

Як зберегти чужий прямий ефір

Опцією оnline live користуються не тільки любителі показати своє життя і розповісти про свої подорожі, але і власники бізнес акаунтів. Для них це відмінна безкоштовна можливість включити зворотний зв’язок зі своїми передплатниками просунути свій бізнес, розповісти про свій товар або послуги. Свої записи у режимі живого спілкування вони зберігають, з метою набрати велику кількість переглядів.

Читайте також:
Чому статистика в Instagram недоступна: основні причини і їх усунення

Як можна зберегти чужі онлайн ефіри на телефон? Цим питанням задаються користувачі, що бажають поділитися з друзями. Завантажити на телефон трансляції іншого профілю, на жаль, неможливо, опції і програми з даною функцією немає. А ось завантажити на комп’ютер за допомогою спеціального додаткового розширення для браузера GOOGLE Chrome, і скоєно безкоштовно. Встановіть на свій комп’ютер додаток Chrome IG Story і скачивайте чужі е online live. Після завантаження на свій комп’ютер, можна поділитися з друзями відео в інших соціальних мережах.

Увага! Версія 10.12 і вище має вбудовану функцію save, після завершення натисніть на значок завантаження в правому верхньому куті, і ваша ефірна запис скачується на телефон або планшет.

У новій оновленому инстаграме завантаження буде здійснюватися автоматично на мобільній пристрій (Android, iOS). А ось всі коментарі і лайки видаляються при завантаженні і повторно їх подивитися і почитати не вийде. Скористатися новим інструментом краще відразу, тому що контенту зникне.

Не забувайте періодично самостійно оновлювати мобільні додатки, якщо у вашому пристрої не встановлена функція автоматичного оновлення з використанням мережі інтернет. Оновлена версія несе з собою щось нове і цікаве, а головне виправлені всі помилки попередньої версії.

Щоб live трансляції завантажувалися без проблем, і додаток стабільно працювало, запасіться декількома гб вільної пам’яті на пристрої. Вище перераховані способи тільки для скачування записів в режимі живого спілкування, але не stories.

Моя довідка - Корисні поради