Як зберегти фото з Инстаграма на комп’ютер якщо їх декілька

Як з Інстаграмма зберегти фото на комп’ютер? Це питання стало останнім часом одним з найбільш значущих. Значимість виникла з тих пір, як з’явилися інші популярні соціальні мережі, які дозволяють легко зберігати фотографії на електронні носії будь-яких масштабів. Раніше Instagram був відокремленим ресурсом з обмеженим функціоналом. Це дозволяло зберігати власникам постів унікального контенту. Сьогодні функцій програмного забезпечення стало дещо більше, що розширило можливості користування.

Можна зберегти фото з Instagram на комп’ютер

Зберегти фотки на комп’ютер дійсно можливо. Здійснення збереження з його допомогою в даний час є одним з найбільш простих способів, якщо первісну якість при поширенні зображень необхідно зберегти. Для цього необхідно підключення до мережі інтернет.

Для здійснення прямого скачування існує кілька зручних способів:

 • за допомогою посилання;
 • через допоміжні програми;
 • за допомогою вбудованих плагінів;
 • скріншотами.

Вибір способу збереження напряму буде залежати від поставлених цілей. Якщо потрібно безпосереднє скачування в первозданному вигляді, необхідно скористатися посиланням.

Якщо їх декілька

Функція створення серії фотографій Instagram з’явилася порівняно недавно. Багато користувачів задалися питанням про те, чи можна зберігати такі комбінації. З-за “свіжості” опції адекватних методів скачування ще не розроблено. Однак можливо скористатися останніми оновленнями спеціалізованих тематичних додатків. Велика частина найбільш зручних з них практикується на смартфонах.

Як зберегти фото з Инстаграма на компютер якщо їх декілька

Онлайн

В режимі “онлайн” без додаткових інструментів скачування проводиться за посиланням. Для того, щоб його здійснити, необхідно авторизуватися в системі і відкрити зацікавив пост (процедуру слід виконувати в браузері Google Chrome). Потім потрібно виконати наступні кроки:

 • Натиснути на комбінацію клавіш Ctrl+U, після якої відкриється HTML-код сторінки.
 • Натиснути комбінацію Ctrl+F. У відкритому коді тут визначити рядок, в якій будуть знаходитись символи “og:image”. Саме в ній має бути пряме посилання на скачування.
 • Скопіювати посилання і відкрити в новому вікні. Натиснути “зберегти” і дочекатися закінчення процедури копіювання файлів у вибрану папку.
 • Читайте також:
  Як завантажити історію Instagram: анонімно, онлайн за посиланням

  В інших браузерах також є спеціальні кнопки перегляду HTML-коду.

  Примітка: Деякі користувачі пов’язують свої профайли Instagram з акаунтами в інших соціальних мережах. Таким чином, вдається завантажувати фотки, навіть якщо їх кілька, набагато простіше і швидше.

  Легкі способи

  Є й інші перевірені способи збереження фотографій з Instagram. Серед них:

  • Відіслати на пошту. Якщо у вкладці “поділитися” вказати власну електронну адресу, в доступному форматі фото опиниться там.
  • Зберегти в добірку. Таким чином отримати зображення у форматі оригіналу не вдасться, але воно не буде втрачено. Пост виявиться доступний в будь-який час, якщо його не забере власник.
  • Зробити скріншот. Якщо одночасно натиснути кнопку “Додому” і кнопку вимикання пристрою, можливо отримати нове зображення або так званий скріншот. На комп’ютері така операція проводиться за допомогою спеціальної кнопки “Prt Sc”. Скріншот є точною копією сторінки власника телефону або комп’ютера в момент натискання кнопок. Щоб отримати вихідну картинку, в такому випадку потрібно додатково стягнути скріншот обрізанні від полів і зайвого. Важливо: в такому випадку якість зображення може серйозно погіршиться, що буде видно при наближенні.
  • Скористатися сторонніми програмами. Серед найбільш часто використовуваних і зручних – Instagrabbr. Для того, щоб отримати доступ до скачування файлів, досить тільки авторизуватись під своїм логіном в соціальній мережі.
  • Скористатися утилітами і розширеннями браузера. Спосіб відмінно підходить тим, хто не хоче постійно задаватися питанням про те, як зберегти фото з Инстаграма на комп’ютер. Завантаження вподобаного контенту в такому випадку здійснюється за пару хвилин одним кліком.
  • Використовувати спеціальні сайти. Часто для цих цілей використовують ресурс www.webbygram.com. Для того, щоб скористатися його можливостями, необхідно клікнути “Sign on with Instagram” та авторизуватися.
  Читайте також:
  Як скачати прямий ефір з Инстаграма: на Андроїд, Айфон і комп'ютер

  Для отримання продукту завжди необхідний доступ до глобальної мережі. Без нього процедура збереження документів неможлива.

  Як зберегти фото з Инстаграма на компютер якщо їх декілька

  Висновок

  Багато користувачів хочуть зберігати на свій робочий стіл сподобалися в соціальних мережах пости. Але не всі знають, як це зробити. Процедура здійснюється досить просто незалежно від обраного методу. Однак у всіх випадках користувач, прагне до отримання доступу до контенту, повинен пам’ятати про авторські права блогера, на якому матеріал.

  Моя довідка - Корисні поради