Як зберегти фото з Инстаграма на комп’ютер якщо їх декілька

Як з Інстаграмма зберегти фото на комп’ютер? Це питання стало останнім часом одним з найбільш значущих. Значимість виникла з тих пір, як з’явилися інші популярні соціальні мережі, які дозволяють легко зберігати фотографії на електронні носії будь-яких масштабів. Раніше Instagram був відокремленим ресурсом з обмеженим функціоналом. Це дозволяло зберігати власникам постів унікального контенту. Сьогодні функцій програмного забезпечення стало дещо більше, що розширило можливості користування.

Можна зберегти фото з Instagram на комп’ютер

Зберегти фотки на комп’ютер дійсно можливо. Здійснення збереження з його допомогою в даний час є одним з найбільш простих способів, якщо первісну якість при поширенні зображень необхідно зберегти. Для цього необхідно підключення до мережі інтернет.

Для здійснення прямого скачування існує кілька зручних способів:

 • за допомогою посилання;
 • через допоміжні програми;
 • за допомогою вбудованих плагінів;
 • скріншотами.

Вибір способу збереження напряму буде залежати від поставлених цілей. Якщо потрібно безпосереднє скачування в первозданному вигляді, необхідно скористатися посиланням.

Якщо їх декілька

Функція створення серії фотографій Instagram з’явилася порівняно недавно. Багато користувачів задалися питанням про те, чи можна зберігати такі комбінації. З-за “свіжості” опції адекватних методів скачування ще не розроблено. Однак можливо скористатися останніми оновленнями спеціалізованих тематичних додатків. Велика частина найбільш зручних з них практикується на смартфонах.

Як зберегти фото з Инстаграма на компютер якщо їх декілька

Онлайн

В режимі “онлайн” без додаткових інструментів скачування проводиться за посиланням. Для того, щоб його здійснити, необхідно авторизуватися в системі і відкрити зацікавив пост (процедуру слід виконувати в браузері Google Chrome). Потім потрібно виконати наступні кроки:

 • Натиснути на комбінацію клавіш Ctrl+U, після якої відкриється HTML-код сторінки.
 • Натиснути комбінацію Ctrl+F. У відкритому коді тут визначити рядок, в якій будуть знаходитись символи “og:image”. Саме в ній має бути пряме посилання на скачування.
 • Скопіювати посилання і відкрити в новому вікні. Натиснути “зберегти” і дочекатися закінчення процедури копіювання файлів у вибрану папку.
 • В інших браузерах також є спеціальні кнопки перегляду HTML-коду.

  Примітка: Деякі користувачі пов’язують свої профайли Instagram з акаунтами в інших соціальних мережах. Таким чином, вдається завантажувати фотки, навіть якщо їх кілька, набагато простіше і швидше.

  Легкі способи

  Є й інші перевірені способи збереження фотографій з Instagram. Серед них:

  • Відіслати на пошту. Якщо у вкладці “поділитися” вказати власну електронну адресу, в доступному форматі фото опиниться там.
  • Зберегти в добірку. Таким чином отримати зображення у форматі оригіналу не вдасться, але воно не буде втрачено. Пост виявиться доступний в будь-який час, якщо його не забере власник.
  • Зробити скріншот. Якщо одночасно натиснути кнопку “Додому” і кнопку вимикання пристрою, можливо отримати нове зображення або так званий скріншот. На комп’ютері така операція проводиться за допомогою спеціальної кнопки “Prt Sc”. Скріншот є точною копією сторінки власника телефону або комп’ютера в момент натискання кнопок. Щоб отримати вихідну картинку, в такому випадку потрібно додатково стягнути скріншот обрізанні від полів і зайвого. Важливо: в такому випадку якість зображення може серйозно погіршиться, що буде видно при наближенні.
  • Скористатися сторонніми програмами. Серед найбільш часто використовуваних і зручних – Instagrabbr. Для того, щоб отримати доступ до скачування файлів, досить тільки авторизуватись під своїм логіном в соціальній мережі.
  • Скористатися утилітами і розширеннями браузера. Спосіб відмінно підходить тим, хто не хоче постійно задаватися питанням про те, як зберегти фото з Инстаграма на комп’ютер. Завантаження вподобаного контенту в такому випадку здійснюється за пару хвилин одним кліком.
  • Використовувати спеціальні сайти. Часто для цих цілей використовують ресурс www.webbygram.com. Для того, щоб скористатися його можливостями, необхідно клікнути “Sign on with Instagram” та авторизуватися.

  Для отримання продукту завжди необхідний доступ до глобальної мережі. Без нього процедура збереження документів неможлива.

  Як зберегти фото з Инстаграма на компютер якщо їх декілька

  Висновок

  Багато користувачів хочуть зберігати на свій робочий стіл сподобалися в соціальних мережах пости. Але не всі знають, як це зробити. Процедура здійснюється досить просто незалежно від обраного методу. Однак у всіх випадках користувач, прагне до отримання доступу до контенту, повинен пам’ятати про авторські права блогера, на якому матеріал.

  Моя довідка - Корисні поради