Як зберегти фото з Instagram на Айфон: основні способи, додатки

Як зберегти фото з Instagram на айфон і чому популярна соціальна мережа не надає такої можливості безпосередньо? Дійсно, збереження документів з чужого акаунта тут неможливо з причини захисту особистих даних користувачів. Виняток: спеціальні програми, розширення для браузерів, хитрості, придумані користувачами. Такі способи залежать від пристрою, що зберігаються файли: персональний комп’ютер або мобільний гаджет. Як зберегти фото з Instagram на айфон? Розглянемо покроково в цій статті.

Як зберегти фото з Instagram на телефон айфон

Розробники утиліт для IOS за всі роки активного використання соціальної мережі не стурбовані розробкою продукту або сервісу, який би дозволив власникам iphone завантажувати фотки безпосередньо. Хоча на ринку програм для мобільних пристроїв вже представлена широка лінійка продуктів, які дозволяють не тільки завантажувати фото з Instagram, але і робити репости, ділитися отриманими файлами з друзями.

Для власників iphone наявність великої кількості додатків не має сенсу – всі вони повинні викачуватися через App Store. Альтернативні джерела доступні власникам “яблук” тільки при встановленому джейлбрейке. Під управлінням IOS працюють дві системи збереження фоток з Instagram:

  • скріншот екрану з відкритим документом;
  • програмні утиліти сторонніх розробників.

Скріншот

Зробити скріншот на яблучний гаджет просто:

  • увійти в соцмережу;Як зберегти фото з Instagram на Айфон: основні способи, додатки
  • зайти в потрібний обліковий запис і вибрати контент;Як зберегти фото з Instagram на Айфон: основні способи, додатки
  • на мобільнику натиснути комбінацію: “Home”+”Power” (одночасно).Як зберегти фото з Instagram на Айфон: основні способи, додатки

Якщо ви почули звук затвора фотоапарата, значить скріншот виконаний. Знімок екрана розміщується в спеціальний розділ. Як правило він позначений як “Фотоплівка”, “Медіатека”. Мінусом такого способу збереження є необхідність подальшого редагування.

Програми для скачування з Instagram на телефон iphone

Якщо возитися з редагуванням кожного файлу не хочеться, доведеться викачувати спеціальні утиліти. На ринку контенту безліч програмних продуктів, виділимо найбільш популярний і розберемо як з його допомогою скачати картинку з Instagram на телефон айфон.

За відгуками власників iphone одним з популярних додатків є instadownloader.pro. Для того, щоб скачати фото з Instagram на мобільник iphone потрібно:

  • увійти в instadownloader.pro, використовуючи дані свого профілю у соцмережі;Як зберегти фото з Instagram на Айфон: основні способи, додатки
  • відкрити картинку або відео для скачування;
  • ткнути на піктограма, що зображає стрілку в прямокутнику вгорі праворуч;
  • під з’явилися зображення або відео тапнути «Скачати»;
  • слідувати підказці – в новому вікні із зображенням виконати збереження, використовуючи тач гаджета.

Зазначимо, що програма умовно безкоштовна і має обмеження – автоматично на збереженому контенті встановлюється водяний знак. Обмеження можна зняти, придбавши Pro версію.

Моя довідка - Корисні поради