Як зберегти фото на телефон з Инстаграма: на Андроїд і Айфон

Як фото з Инстаграма зберегти на телефон, якщо воно захищене самою системою? Збереження вмісту може знадобитися не тільки для розваги, але і для отримання інформаційної користі, тому тепер це стало можливим. Операцію можливо здійснити декількома способами на безоплатній основі. При цьому необов’язково завантажувати додаткові програми або встановлювати нові утиліти.

Як зберегти на телефон фото з Инстаграма: основні способи

Незалежно від того, на якій платформі працює електронний пристрій, можна завантажити будь-яку публікацію можливо кількома способами:

 • За допомогою посилання і HTML-коду. Таким чином, користувачеві буде доступний вихідний файл без полів і логотипів. Такий метод зручний, насамперед, для власників комп’ютерів. Використання його при роботі зі смартфоном незручно.
 • За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Для мобільних пристроїв сьогодні розроблено безліч популярних додатків, за допомогою яких можливе завантаження фотографії або відео безкоштовно. Багато дозволяють зберегти посаду навіть з закритого облікового запису.
 • Через прив’язані до аккаунту блогера сторінки. Профайли в соціальних мережах можуть бути пов’язані між собою. Так, фото з публікації в Instagram може опинитися в стрічці будь-який інший соц.мережі, з якої зберегти його не складе труднощів.
 • За допомогою скріншота. Даний метод є одним з найбільш простих і швидких, однак при його використанні може постраждати якість збереженого посту.
 • Є ще один доступний спосіб, як зберегти фото на телефон з Инстаграма, не вимагає особливих витрат. Він підходить користувачам, які активно і тісно контактують один з одним. Так, достатньо попросити блогера про передачу вкладених в пост файлів (джерел) через Direct. У такому вигляді їх можливо зберегти без змін. Для цього досить клацнути по відправленої публікації і натиснути “зберегти”.

  Як зберегти фото на телефон з Инстаграма: на Андроїд і Айфон

  Як зберегти фото з Instagram на Айфон

  Скопіювати документ для апаратів на операційній системі iOS можна тільки в режимі “онлайн”. Для iPhone зручніше всього використовувати два основних способи збереження публікації:

  • Створення скріншота. Для цього необхідно одночасно натиснути кнопку вимикання і кнопку “Додому”. Готова картинка буде спрямована в папку “Фото”. Надалі при необхідності можна обрізати поля і редагувати продукт.
  • Допоміжне ПЗ. У магазині App Store можна знайти безліч безкоштовних додатків. Найбільш якісними і зручними можуть стати Repost+ або InstaSave. Для того, щоб постійно мати доступ до скачування контенту, буде потрібно авторизуватися в системі.

  Збереження файлу можливо і без додатка. Так, можливо надіслати публікацію прямо на власну електронну пошту або месенджер. Також доступний перегляд HTLM-коду сторінки в браузері з пошуком посилання на скачування.

  На Андроїд

  Для даної операційної системи також є власні додатки. Якщо відкрити посібник користувача, то можна знайти інформацію про те, як зберегти фото з Instagram на Андроїд телефон для конкретного ПЗ. Використання програми InstaSave передбачає наступний алгоритм дій:

 • Знайти та відкрити зацікавив пост в соціальній мережі.
 • Натиснути на вкладку з позначенням “…” та натиснути в меню “копіювати посилання”.
 • Знову відкрити додаток зберігає і в запропонованій формі вставити скопійоване посилання.
 • Натиснути на кнопку скачування (як правило, позначається спрямованої вниз стрілочкою).
 • Як зберегти фото на телефон з Инстаграма: на Андроїд і Айфон

  Таким чином, збережена картинка переміщається в загальну папку з фотографіями пристрою (або вибрану в налаштуваннях за замовчуванням) у гарному якості. За тим же принципом працює і сервіс Insta Download.

  Додаток Repost+ має інший механізм дії. При його використанні на Самсунг або смартфони на операційній системі iOS необхідно авторизуватися, потім вибрати в стрічці ЗА відповідний пост і натиснути на кнопку скачування. Публікація також буде збережена в пам’яті у відповідній папці. Схожий механізм дії має і Instagrab, але його інтерфейс більш зручний для сприйняття і експлуатації. Пошук в такому випадку буде мати більш спрощену форму і не займе багато часу.

  Можна з Инстаграма зберегти фото на телефон

  Збереження з Instagram на смартфон – один з найбільш зручних і швидких методів скачування. Для цього необов’язково використання HTML-коду або утиліт браузера, досить використовувати безкоштовні програми. При їх використанні контент буде спрямований безпосередньо в галерею, в пам’ять пристрою. Використовувати його звідти можна для будь-яких законних цілей без втрати якості.

  Якщо власник контенту розміщує файли в “хмарі” або віртуальному диску, він може переглянути кількість скачувань. Простежити таку статистику через Instagram практично неможливо. Але є можливість відстежити активність користувачів на сторінці за допомогою FaceBook. Для цього потрібно зареєструвати в ньому профайл і прив’язати його до акаунта тут. В цьому випадку виявиться доступним тільки перегляд збережень в добірку.

  Без додатка

  Дійсно, самий зручний спосіб скачування – залучення стороннього програмного забезпечення. Але як зберегти фото з Instagram на телефон Айфон або Андроїд, якщо можливості встановити З якихось причин немає? У таких випадках доречно застосування старих, але дієвих методів:

  • за посиланням (для цього потрібно перегляд HTML-коду сторінки, подальше копіювання посилання і скачування, більш зручно для роботи з комп’ютером);
  • за допомогою скріншота (може стягуватися додаткова корекція картинки і видалення полів);
  • за допомогою розширень.

  Допускається стандартна процедура закладки до збірки, а також перевідправка контенту у власний Direct. Але в таких випадках зберегти зображення в первозданному вигляді не вдасться. Зручніше скористатися месенджером або адресою електронної пошти. У цій ситуації потрібно виконати кроки:

 • Відкрити соціальну мережу і знайти цікаву публікацію.
 • Натиснути на значок “…” і вибрати з меню пункт “копіювати посилання”.
 • Надіслати посилання безпосередньо в месенджер або електронний ящик (допускається надсилання листа самому собі або збереження файлу у папку “Чернетки”.
 • Відкрити заданий ресурс і розгорнути зображення на весь екран.
 • Глибоким натисканням на екран відкрити нове меню і вибрати вкладку “Зберегти”.
 • Таким чином скопіювати файл вдасться без втрати якості. У такому разі збережений документ відправляється за замовчуванням в папку “Фото”. При цьому зберігається початкове розширення, яке було отримано зображенням після його вивантаження в мережу, а також водяні знаки (при наявності).

  Як зберегти фото на телефон з Инстаграма: на Андроїд і Айфон

  В галерею

  Незалежно від того, який спосіб копіювання буде обраний, файл буде збережений в основну папку “Галерея” (“Фото”). Це правило поширюється, в першу чергу, для пристроїв на платформі iOS. Воно встановлюється за умовчанням для кожного подібного пристрою і не змінюється власником апарату. Для телефонів з операційною системою Android робота може бути побудована інакше. Так, власник сам вибирає, в яку папку йому слід зберегти документ. У тому числі процедура може бути здійснена із залученням додаткової пам’яті, тобто SD-карти. Встановити необхідні параметри збереження слід в налаштуваннях апарата.

  Висновок

  Процес збереження зображень з профілів з соціальних мереж може зайняти декілька хвилин, але при цьому клієнт не втратить початкове якість картинки і зможе використати її незалежно від призначення. Але є й інші способи копіювання, які є менш трудомісткими. Серед них, наприклад, виготовлення скріншота. Такий спосіб дозволяє швидко зберегти текст на телефон або будь-яке фото для систематичного перегляду, але з втратою вихідної якості. Методи можуть бути застосовані для смартфонів з будь-якою операційною системою.

  Моя довідка - Корисні поради