Як зазначити людини в Инстаграме в пості – простий спосіб

Популярна мережа Instagram увійшла також міцно в наше життя, як і Всесвітня павутина. У ній можна регулярно викладати свіжі фотографії з друзями і відзначати їх, а також переглядати сторінки інших користувачів, залишившись непоміченим. Саме про те, як відзначити людини в історії в пості і піде сьогодні мова.

2 способи зазначити профіль на фото

Наприклад, Ви виклали фотографію з кращим другом тиждень тому, але зовсім забули його на ній відзначити. Все можна поправити за пару кроків.

Важливо! Виправити свій косяк» можна тільки через мобільний додаток, так як веб-версії ця функція недоступна.

Згадати людину з телефону можна за допомогою програми Instagram для операційної системи Андроїд. Якщо у вас є смартфон від «яблука» або іншої фірми, на якому стоїть операційна система Windows Phone, то послідовність дій буде аналогічна.

Як зазначити людини в Инстаграме в пості  простий спосіб

Відзначаємо профіль після публікації

1 спосіб – Покрокова інструкція:

 • Відкрити програму на телефоні або планшеті і перейти в розділ, де розташовані фотографії.
 • Вибрати фото, на якому необхідно позначити одного.
 • Знайти настройки, які розташовані на сторінці вибраного зображення і представлені трьома крапками.
 • Натиснути на них кнопку «Змінити».
 • Тепер потрібно натиснути на пункт «Відзначити друзів». Клікнути на одного на фотографії, і програма видасть запит про його никнем, який починається на «@». Також можна виділити будь-яку область зображення для залишення позначки.
 • За допомогою пункту «Готово» треба зберегти отриманий результат.
 • В тому, що Ви відзначаєте після публікації фотографії людини, немає нічого складного і надприродного.

  Читайте також:
  Заробіток в Телеграм (Telegram)

  Як відзначити на фото

  2 спосіб:

  Підійде в тому випадку, якщо Ви тільки збираєтеся викласти фотографію в instagram. Зображення, яке Ви додасте, при необхідності можна видалити або змінити його опис.

  • Відкрити свій профіль Инстаграме і зробити селфи з одним або сфотографувати цілу компанію людей.
  • Перейти в розділ публікації фотознімку. Системою буде запропоновано вибрати потрібний фільтр, вибираємо і натискаємо на кнопку «Далі».
  • З’явиться меню з кнопкою «Додати людей». Тапнути по ній і буде видно пошукова рядок.
  • Необхідно вписати в неї перші дві букви імені необхідного людини на фото Инстаграме і клікнути із запропонованих системою варіантів того, кого потрібно.
  • Замість значка на знімку «Хто це?» буде вказано ім’я одного. Натиснувши на нього, Instagram одразу перенесе Вас на його сторінку в соціальній мережі.
  • Аналогічним чином додати на зображення решти людей.
  • Останнім етапом буде клікнути на кнопку «Поділитися» для збереження результату процесу.

  Запис, яка буде відображена у Вашій стрічці, можна буде відредагувати по мірі необхідності. Ті ж самі маніпуляції необхідно виконати в коментарях Instagram. В цьому випадку, потрібно буде вписати в рядок нік користувача, який починається з «@». Якщо не запам’ятали його – варто відкрити особисту сторінку одного. Саме на головній сторінці можна буде розгледіти його нік. Далі, натиснути на нік в рядку пошуку і опублікувати коментар.

  Важливо! При додаванні на фотографію позначки одну, останню можна пересувати на знімку на свій розсуд.

  Як зазначити людини в Инстаграме в пості  простий спосіб

  Як згадати профіль в описі

  Відзначити потрібного користувача можна не тільки на самому зображенні, але і в описі до нього. Ця відмітка буде вигідною, якщо людина тісно пов’язаний з комерційною діяльністю. За допомогою цього тега Ваші передплатники будуть мимоволі переходити на сторінки в описі, бо це дуже швидко.

  Читайте також:
  InstaTag - Гімнастика хештегі

  Послідовність дій:

 • Розмістити в описі є символ «@» і нікнейм або ім’я потрібного користувача.
 • Вибрати з запропонованого списку необхідне ім’я.
 • Натиснути на кнопку «Готово».
 • В описі до фотознімках, крім відміток і звичайних тегів, можна розміщувати хештегі. У тому випадку, якщо ви сфотографували пейзаж, то хештег потрібно вказати #landscape або застосовувати будь-по темам.

  В яких випадках неможливо додати позначку на фото?

  На фотографії в своєму профілі можна зазначити будь-яких людей, яких навіть немає в списку друзів. Але трапляється і таке, що неможливо додати людини для позначки. Це пов’язано тільки з тим, що він Вас заблокував. А також, варто перевіряти правильність написання свого нікнейму.

  Крім цього, в соціальній мережі Instagram є ліміт на додавання позначок друзів в зображення. Він становить десять користувачів на один фотознімок.

  Моя довідка - Корисні поради