Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

 • 2 Чим відрізняється відмітка одного на фото від інших користувачів?
 • 3 чи Можна в Instagram зазначити людини на фото після публікації?
 • 4 чи Може користувач заборонити відзначати його на фото?
 • 5 Запитання наших читачів
 • Практично у всіх соціальних мережах є можливість викладати фотографії. І рідко на них зображений тільки один чоловік. Але як розібрати, хто зображений на груповому фото? Для того, щоб кожен, хто бачив пост, міг зрозуміти, хто на фотці, придумали позначки. Вони також можуть врятувати вас від покарання за порушення авторських прав – принаймні в Instagram за розміщення фотографії людини без посилання на нього, пост можуть забанити. Поговоримо про те, як відзначити людини в Инстаграме на фото.

  Інструкція, як в Instagram зазначити людини на фото

  Навіщо говорити багато слів про те, як мітки можуть піти на користь сторінці? Простіше буде перейти відразу до справи, поговорити про способи і розглянути конкретну інструкцію для Инстаграма. Отже, є два варіанти.

  Публікації

  Це – самий зручний спосіб, тому що табличка з ім’ям користувача буде розміщена на зображенні. Інструкція не підійде для Історії – там вам потрібно розмістити стікер «Згадка». Для відео алгоритм той же, що і той, що я опишу нижче.

  Робиться це на етапі створення поста:

  • Після того, як ви обрали той чи інший фільтр, відкривається меню з можливістю додати підпис або соціальну мережу. Тут же знаходиться кнопка «Відзначити людей». Тиснемо по ній.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

  • Тиснемо по тій частині фотографії, в якій нам потрібна мітка.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

  • Зверху з’явиться поле. Вводимо в нього нікнейм облікового запису.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

  • Мітка на знімку з’явилася. Можна відзначати ще людей. Потім тиснемо по галочці в правому верхньому кутку і завершуємо процес створення посади.

  В коментарях

  Цей спосіб відрізняється від попереднього тим, що пости, під якими вас згадали, не можна додавати в свій аккаунт ніяким чином, крім репоста. Полягає він в елементарному – пишемо нік після @. Єдина користь від цього в тому, що один отримає повідомлення.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

  Чим відрізняється відмітка одного на фото від інших користувачів?

  Якщо говорити грубо, то як одного тут можна розглядати дві категорії сторінок. Розглянемо кожну з них.

   

  1. Людина є у вас в підписках. У такому випадку вам буде простіше обирати – можливі варіанти будуть пропонуватися. Якщо ж ви на нього не підписані і його акк ніяк вас не стосується, нік доведеться писати повністю. Мабуть, це єдина відмінність.
  2. Користувач у списку «Близькі друзі». Ніяких відмінностей ні в алгоритмі дій, ні в тому, як виглядає відмітка на знімку, не буде.

  Чи можна в Instagram зазначити людини на фото після публікації?

  Деякі думають про те, чи реально відредагувати фотографію після створення посади. І відповіді на це питання немає, на відміну від «Як відзначити людини в Инстаграме на фото після публікації?». В даному випадку все дуже просто. Ви повинні приступити до редагування поста. Правда, інтерфейс вже трохи інший – відкриється вікно, в якому ви можете змінити підпис. А в лівому нижньому куті зображення буде іконка з людиною і підписом. Потрібно буде натиснути саме на неї.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

  Чи може користувач заборонити відзначати його на фото?

  Насправді, немає. Будь-який користувач може відзначати кого завгодно. Але людина може забороняти Инстаграму розміщувати пости з відмітками у відповідному розділі його профілю. І це все. Тим більше, ніякого захисту від згадок в коментарях немає. Але вони неприємні тільки в тому випадку, якщо їх занадто багато, щоб реагувати на кожне.

  Як в Инстаграме відзначити на фото друзів? Мабуть, це – інформація, без якої ведення сторінки у соціальній мережі проблематично. Є два способи дати користувачеві зрозуміти, що він розміщений у вашому пості: коментарі та спеціальний функціонал. Другий у цьому плані зручніше, тому що відкрити зазначену сторінку так простіше, так і передплатники будуть бачити пости, на яких людина є, в спеціальному розділі.

  Запитання наших читачів

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?#1. Побачить людина, що я відзначив його в історії?

  Зрозуміло. Користувачі бачать кожне згадування їх у інших сторінках, у тому числі і в історії. Людині прийде повідомлення у директ.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?#2. Чому у мене не виходить відзначити користувача?

  Є дві можливі причини: по-перше, застаріла версія програми, а по-друге, ви могли допустити помилку в написанні ніка. Стара версія соціальної мережі втрачає працездатність. Вам не тільки недоступні нові фішки, але і старі перестають працювати повноцінно. Ще один випадок, який зустрічається рідше – до цього ви додавали занадто багато відміток.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?#3. Instagram не знаходить аккаунт, хоча я точно знаю, що нікнейм вірний. Чому таке трапляється?

  Найімовірніша причина цього – віддалений профіль. Переконайтеся, що обліковий запис доступний. Ще одна можлива проблема – блокування. Ви не зможете відзначити акк, який вас забанив.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?#4. Можна масово згадати людей на фото?

  Якщо мова йде про повноцінну табличку на зображенні, то немає, кожного доведеться вводити окремо. Для коментів ж можна зібрати список з никнеймами, але за публікацію десятків однакових коммов вас можуть забанити. Але це ж добре – менше зручності спамерам.

  Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?#5. Як згадати людей на фотографії в Инстаграме з комп’ютера?

  Функціонал десктопної версії соціальної мережі взагалі обмежений. Можливості створити пост у вас там взагалі немає без будь-яких хитрощів. Редагування записів також неможливо в достатній мірі. Щоб отримати звичний інтерфейс і повний функціонал, можна просто завантажити емулятор Bluestacks або його аналоги.

  Щоб розповісти про свою проблему або задати питання — пишіть в коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради