Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону

У соціальні мережі можна публікувати не тільки фотографії, але і відео. Є кілька способів, як додати відео в Instagram: скористатися стандартним завантажувачем, через комп’ютер, IGTV, розміщення в Історії. Для кожного розділу та методу – вимоги розрізняються.

Додавання відео в Instagram простим способом

Найпростіший спосіб – скористатися смартфоном. Відкриваючи розділ «Створити публікацію», користувач може додати фото і відео, які є в Галереї. Також доступна зйомка, з наступним накладенням фільтром і обмеженням за часом.

Методи завантаження, які підійдуть кожному:

 • завантаження з допомогою смартфона;
 • розміщення в Stories та Актуальне. Додавання матеріалів, які вже є в Галереї;
 • імпортування з інших соціальних мереж;
 • завантажувач IGTV на ПК і мобільної версії.

Для публікацій є вимоги щодо розміру файлу, дозволу і якості. Наприклад, публікувати відео довжиною більше однієї хвилини в Стрічку не можна. Зате його можна завантажити на свій канал в IGTV.

В Stories завантаження доступна тільки 15 секундних роликів, а при необхідності – одне довге можна розбити на кілька частин.

Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону

Якої довжини можна завантажити відео в Instagram:

Стрічка: від 5 секунд до 59.

Stories: до 15 секунд.

IGTV: до години для великих і підтверджених спільнот, до 15 хвилин – для простих користувачів.

Максимальний розмір файлу – не більше 500 Мб, для IGTV – до 3 Гб із завантаженням через комп’ютер.

Розширення – тільки mp4, дозвіл – стандартне, квадратне. Його можна збільшити, натиснувши на кнопку «Повний формат» при публікації. Таким чином, ролик подовжується по горизонталі або вертикалі. Так само як варіант можна зробити прискорене відео.

З комп’ютера

Щоб додати з комп’ютера, користувачам запропоновано варіант із завантаженням через Bluestacks. Підійде власникам потужних пристроїв, де можна одночасно запустити завантаження і роботу емулятора.

Інструкція, як завантажити відео в Instagram через комп’ютер:

 1. Запустити емулятор Bluestacks – завантажити додаток Instagram на комп’ютер та авторизуватися.
 2. Натиснути кнопку «Створити публікацію» — в розділі «Галерея» вказати «Інші».Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 3. Відкриється внутрішнє сховище – перегорнути бічне меню до «Завантажити Windows».
 4. Вибрати файл на комп’ютері, редагувати і опублікувати.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону

Процедура, як додати з ПК відео в Instagram така ж, як і на мобільних пристроях. Bluestacks повторює Android, тому працювати з соціальною мережею просто.

З веб-версії (увійти за допомогою браузера – Подивитися код) додавати відео можна, тільки фотографії. Навіть вказавши у налаштуваннях пошуку «Всі файли» — mp4 не буде завантажене.

Читайте також:
Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Додавши за допомогою Bluestacks, користувач може накласти фільтри, відрегулювати часовий відтинок: початок і кінець.

З телефону

Щоб опублікувати відео в Instagram з телефону, потрібно встановити останню версію програми з Play Market або AppStore. При додаванні, просто виділити файл або декілька, натиснувши кнопку «Опублікувати».

Завантаження на пристроях з iOS відбувається швидше, ніж на Android.

Користувач може відзначити відео довжиною більше однієї хвилини, але опублікований тільки відрізок не більше 59 секунд. Можна вкоротити, використовуючи тимчасову шкалу, додати фільтр і підпис.

Інструкція, як додати ролик в Instagram з телефону:

 1. Авторизуватися в мобільному додатку Instagram.
 2. Натиснути «Додати публікацію» — Галерея.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 3. Вибрати останній ролик або скористатися пошуком по внутрішньому сховища.
 4. Продовжити редагування і опублікувати.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону

Але навіть з обмеженням і обрізанням часу, додати ролик більше 20 хвилин не вийде. На екрані з’явиться попередження: надто довгий відеофайл. Його можна вкоротити, скориставшись програмами: Magisto, Video Show.

Також, щоб додати відео в Instagram, можна скористатися додатками і автоматичної публікацією. Приміром, знявши ролик з допомогою редактора Party Time, користувачеві потрібно відзначити «Опублікувати в Стрічку Instagram». Додаток автоматично переключиться на соціальну мережу. Як і при стандартному розміщенні, буде доступне редагування, додавання опису.

Використовуючи сітку, можна відрегулювати положення. Якщо формат горизонтальний і велика частина того, що відбувається не поміщається, затримавши палець на відео, можна переміщати його по екрану. Інструментом «Повний формат» можна додати в тому форматі, в якому воно було зняте.

Додавання в історії Instagram

Stories – розділ з короткими відео та фотографіями, які видаляються по закінченню доби. Щоб залишити спогади або закріпити запис в профілі, потрібно перейти в розділ «Актуальне».

В Історії можна додати відео рівне по часу 15 секунд. Якщо завантажувати файл більше, то система автоматично поділить його на кілька частин.

В Stories кожне відео продовжує наступне. Власник профілю може додати будь-яку кількість медіафайлів, поступово догружая або розділивши одне велике відео на маленькі.

Вимоги до роликів в Stories:

Вертикальний розмір з співвідношенням сторін: 9:16

Формат: avi або mp4

Максимальний розмір файлу: 4 Гб.

Дозвіл: від 600х1027 px до 1080х1920

При дотриманні, відео буде високої якості, без пикселизации. Щоб завантажити максимальний розмір, швидкість передачі даних повинна відповідати 8 Мбіт/с. Якщо медиафайл не завантажується більше 10 хвилин: перепідключитися до мережі. На екрані з’явиться повідомлення: Опублікувати після підключення до Інтернету.

З останніми оновленнями в Історії можна завантажити відео, які були зняті тиждень або місяць тому. Але на таких публікаціях з’явиться стікер з датою. Також, в Stories можна завантажити тільки що знятий ролик, використовуючи стандартні режими зйомки у Инстаграма: Бумеранг, Зворотна зйомка, Вільні руки та інші.

Щоб завантажити відео в Сторіс:

 1. Перейти в розділ Стрічка з особистого профілю.
 2. Натиснути зверху на значок «Фотоапарата».
 3. Вибрати: Звичайний режим – затримати палець на кнопці «Пуск».
 4. Зняти відео – Поділитися.
Читайте також:
Вибір теми, розміру та часу публікації поста в Instagram

Ролик можна відправити «Кращим друзям», в Особисті повідомлення або опублікувати в Стрічці. Доступні фільтри і маски: перші додаються після зйомки, другі – змінюють зовнішність людини через фронтальну камеру.

З комп’ютера додати відео Сторіс не вийде, але можна завантажити файл з Галереї:

 1. Перейти в розділ «Історії» — натиснути на значок Галереї у верхньому правому куті.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 2. Вибрати файл – додати фільтри, стікери або текст.
 3. Опублікувати будь-яким способом.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону

Застосувати маски або режими зйомки відео, опублікованого з Галереї, не можна. Але його можна коригувати та змінювати через інші програми. Тривалість також не більше 15 секунд.

Спосіб завантажити довге відео

Для розміщення файлів тривалістю більше однієї хвилини передбачена функція IGTV. Щоб скористатися, власник сторінки повинен створити канал у відповідному розділі.

Максимальна тривалість для особистого профілю – не більше 15 хвилин. Додати медиафайл розміром більше 5 Гб можна тільки з комп’ютерної версії.

Щоб створити канал в IGTV і завантажувати великі відео в Instagram:

 1. Натиснути на значку телевізора у своєму профілі – натиснути по невеликій іконці своєї аватарки.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 2. Завантажити відео – вибрати файл з Галереї.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 3. Додати опис і назву – почекати закінчення завантаження.

Додаючи довге відео в Instagram, користувач повинен перевірити швидкість і підключення до Інтернету. Зустрічається помилка, при якій завантаження зупиняється на 50, 80 або 95%.

Якщо відео не завантажується:

 • перевірити наявність оновлень додатка в Play Market або AppStore;
 • видалити і встановити Instagram заново;
 • очистити кеш та дані програми, використовуючи стандартну функцію «Налаштування смартфона» — Додатка.

Формат відео для IGTV такий же, як і для стандартного розміщення: avi або mp4. В соціальну мережу можна завантажити GIF-зображення, тому перед публікацією їх потрібно конвертувати у відповідний формат.

Ще один спосіб додати відео більше хвилини в Instagram – використовувати «Карусель», тобто одночасну публікацію відразу декількох роликів.

Додавання декількох роликів відразу

Як і для фотографій, відео можна публікувати в «Каруселі». Кількість публікацій – 10 штук, але час кожного не повинно бути більше однієї хвилини.

Читайте також:
InstaTag - Зима хештегі

Щоб розмістити кілька відео одночасно:

 1. Перейти у «Створення публікації» — Галерея.
 2. Відзначити по порядку фрагменти один або кілька роликів.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 3. Продовжити при необхідності додати фільтр для кожного.
 4. Розмістити у Стрічці.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону

Для Stories процедура розміщення простіше: завантажити довжиною більше 15 секунд і відзначити ті фрагменти, які потрібно опублікувати. При розміщенні, система самостійно розділить медіафайли на окремі шматки по 15 секунд.

Щоб переглянути всі відео в «Каруселі», відвідувачі сторінки або передплатники повинні «скидатися» вправо або вліво. Під публікацією точками зазначено кількість доданих файлів.

Головний недолік одночасного розміщення – опис для всіх роликів буде однакове, як і кількість «Мені подобається». Власники бізнес-сторінок побачать статистику не по кожному окремому ролику, а публікації в загальному.

Імпорт з ВКонтакте в Instagram

Офіційною зв’язку між Инстаграмом і Вконтакте немає. Якщо користувач підключає профіль з Instagram на сторінці ВК, створюється альбом зі знімками і останніми відео. Щоб додати відео з ВК в Instagram, користувачеві доведеться його на початку скачати.

Після – публікується через стандартний спосіб. Проблема полягає в тому, що кнопки підключення облікового запису Вконтакте в офіційному додатку Instagram немає, тому зворотний імпорт неможливий.

Єдина соціальна мережа, звідки можна відправляти відео для Инстаграма – Facebook. В інших випадках, доступна передача з допомогою кнопки «Поділитися».

Щоб скачати й додати відео з Контакту в Instagram:

 1. Відкрити свій профіль в ВК з допомогою веб-версії.
 2. У рядку адреси поставити перед «vk.com» англійську літеру «m» і точку.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 3. Відкриється мобільний вид – натиснути правою кнопкою миші на відео.Як завантажити відео в стрічку або сторіс Instagram з ПК або телефону
 4. Зберегти як – вказати вільне місце на комп’ютері.

Тепер опублікувати відео в Instagram можна з допомогою Bluestaks або передати файл через USB на смартфон. Щоб зберегти назву, можна скористатися сервісами GetVideo або SaveFrom. В сервісах запропонований вибір формату і якості ролика, яке буде завантажено на ПК.

Способи додавання відео в Instagram допоможуть швидко публікувати як короткі, так і довгі матеріали. Важливо дотримати формат, дозвіл і якість, інакше доведеться використовувати програми з конвертування або програми по редагуванню.

Моя довідка - Корисні поради