Як завантажити історію з Инстаграма безкоштовно іншої людини: на Андроїд і Айфон

Як завантажити історію з інстаграмма, як дістати знімки і відео, які автоматично втрачається всього через добу? Масове захоплення даною соціальною мережею призвело до того, що люди полюють за фотографіями один одного. Фото в инстаграмме – це свого роду сьогоднішній культ.

Вбудовані функції мобільного додатка дозволяють безперешкодно скачувати лише свої власні stories. Причому, зробити це можна з будь-яких розділів – актуальні сторіс або ті, які вже потрапили в архів.

Відразу виникає резонне питання. А навіщо зберігати чужі сторіс у себе на пристрої? Відповідь очевидна. Якщо выкладываемый контент цікавий, корисний, то через добу його зникнення буде прикрістю. І якщо власні публікації завжди доступні з архіву, то сторіс друзів не знайти стандартними засобами. Тому повертаємося до питання.

Як скачати сторіс з инстаграма: покрокова інструкція

Свої тимчасові публікації доступні завжди з набагато більшим набором опцій. Дійсно, схема скачування в цьому випадку буде надзвичайно проста.

  • Вибираєте свою поточну історію, натискаєте на її. В нижньому правому куті є розділ меню, який представляє собою 3 вертикально розташовані точки. Тисніть туди.

Як завантажити історію з Инстаграма безкоштовно іншої людини: на Андроїд і Айфон

  • У вікні вибираємо «зберегти відео».

Як завантажити історію з Инстаграма безкоштовно іншої людини: на Андроїд і Айфон

  • Залишається тільки знайти файл на телефоні в галереї.

Що стосується сторіс, які вже зникли у зв’язку із закінченням терміну в 24 години, також можна зберегти. Нагадаємо, що всі вони зберігаються в архіві, який відкривається з меню налаштувань.

Як завантажити історію з Инстаграма безкоштовно іншої людини: на Андроїд і Айфон

З даного розділу запускаєте історію і далі слідуйте алгоритмом, описаним вище. Тепер відправляти збережені фото і відео можна тим друзям, які не беруть участь насиченого життя інстаграмма.

Як скачати сторіс на телефон

Немає нічого простіше, ніж попросити друга завантажити його ж сторіс та надіслати Вам. Але, з іншого боку, щоразу людини відволікати не будеш. А якщо потрібно завантажити історій більше, ніж 1-2? А якщо мова йде про вміст знаменитості? Так що продовжимо розбиратися, як завантажити сторіс з інстаграмма на телефон.

Спосіб зробити скрін екрану залишається в рубриці «а чому б і ні». Він цілком підійде для випадків, коли потрібно діяти швидко. Але є і більш витончені методи, які дозволяють дістати чужі сторіс на внутрішню пам’ять Вашого гаджета.

На Android

Власникам смартфона або планшета з цією ОС можна зберігати тимчасовий контент, якщо знати, як. Завантажити історію з інстаграмма можна за допомогою Insta Story Saver & Uploader. Це додаток неважко знайти на Play Market. Досить просто встановити його на телефон, відкрити свій профіль інстаграмма і знайти там потрібну історію.

На Iphone

А ось для того, щоб переглянути, як завантажити історію з інстаграмма на iOS потрібна зовсім інша утиліта з App Store. Її назва – Instant Repost for Instagram.

І, якщо програма для андроїда являє собою альтеративу офіційним додатком (з можливістю використовувати Insta Story Saver замість Instagram), але без коментарів. То у випадку з айфоном, утиліта здатна на більше.

  • Безперешкодний перегляд контенту, навіть чужого акаунту.
  • Є можливість залишати коментарі.
  • Відкритий репост.
  • Зберігає файли в галерею пристрою.

У платній версії знімається обмеження на кількість завантажених роликів.

Насправді, в магазинах обох операційних систем таких додатків не 1 і не 2. Перш ніж віддати перевагу тій чи іншій програмі, ознайомтеся з відгуками та рейтингом утиліт.

Як скачати чужу історію

Ще спробуйте сервіс Weynstag. Для цього буде потрібно:

  • Відкрити посилання weynstag.com/ru/instastory.
  • Ввести в наявне поле ім’я користувача.
  • Скачати сторі, натиснувши на download.

Через деякий час на телефоні з’явиться файл, який як будь вміст гаджета можна переглядайте абсолютно безперешкодно.

Ну і не залишається в стороні варіант використання ботів. Куди ж без них? Telegram рясніє подібними програмками, які здатні дуже полегшити життя сучасним користувачам. Серед них – @Instasave_bot. Його можна знайти через пошук всередині самого месенджера. Досить просто в розмові надіслати посилання на потрібний обліковий запис.

Будьте уважні при пошуку. Заходьте тільки до боту, який має позначку – офіційно підтверджений бот. Щоб уникнути проблем з подальшою роботою пристрою і програми инстаграмм. Ось як швидко завантажити історію з інстаграмма, використовуючи різні підходи.

А ось якщо профіль людини, сторіс якого Ви хочете завантажити закритий, то і скачування неможливо.

Зберігайте пам’ятні моменти довго і створюйте нові! Для цього й придумані соціальні мережі, за цим і пишуться подібні інструкції з використання соціальних мереж. Рухайтеся вперед у ногу з часом!

Моя довідка - Корисні поради