Як завантажити історію з Instagram – свої і чужі

Як і будь-яка соціальна мережа Instagram має функції, які полюбись багатьом користувачам. Окрім перегляду публікацій фото/відео, відмінна фішка instagram – stories.

Для тих, хто не в темі, що таке сторіс, просвещаем – це свого роду статус, який можна встановити в різному форматі. Він носить тимчасовий характер.

В Stories можна викладати:

  • Матеріал відео/фото використовуючи фільтри, стікери;
  • Писати пости;
  • Розміщувати публікації інших користувачів;
  • Вести спільні прямі ефіри;
  • Приміряти маски та багато іншого.

Це перерахована лише частина популярних функцій. Переглядаючи історії акаунтів інших користувачів, іноді виникає бажання зберегти історію з инстаграма, але як це зробити, якщо в мобільному додатку Instagram немає такої вбудованої опції.

Не тільки зберегти, але і як завантажити історію з инстаграма, мучать питання, відповіді на які знайдете, прочитавши статтю до кінця.

Як завантажити історію з Instagram   свої і чужі

Зберегти свої сторіс

Ви опублікували свій сторіс. Набрали не мала кількість переглядів і захотіли зберегти. В самому додатку існує спосіб зберегти історію.

Отже, відкриваємо свою stories, на нижній панелі клікаєм по меню (три вертикальні точки). У вікні вибираємо дія «зберегти». Можна зберігати власні змінивши налаштування. Заходимо в розділ налаштувань. Знаходимо пункт «налаштування історії». Далі нас цікавить підпункт збереження та два варіанти: зберегти в архів або зберегти його в галерею.

В архіві зниклу історію бачити будете тільки ви. Цей спосіб оптимально підходить для тих, хто економить пам’ять на пристрої. Щоб вибрати місце збереження перетягніть повзунок вправо.

Увага! Stories в instagram доступно користувачам всього 24 години і ні хвилиною більше.

Ще один швидкий і доступний спосіб зробити скріншот. А власники Айфон можуть поступити наступним чином. На відміну від Android, в Айфоне є вбудована функція зйомки екрану телефону. Так от, можна включити свій сторіс і одночасно зробити відео екрану.

Завантажити свою історію

На жаль, в офіційному додатку для мобільних телефонів на офіційному сайті Instagram немає прямої можливості. Тоді виникає питання, як завантажити відео або фотографію з історії инстаграма.

Для цього існують спеціальні програми для смартфонів на будь ОС Android, iOS або Windows Phone. Всі програми для скачування історій можна знайти в Play маркеті або App Store, в залежності від вашого пристрою. Установка додатків стандартна.

Існують програми, які дозволяють не тільки отримувати, але і скачувати/зберігати відео з сторіс. Такі програми не вимагають реєстрації або авторизації під даними облікового запису инстаграма. Одна з таких програм для анроида Insta Story Saver & Uploader, а для Айфона – InstaSave/

Як завантажити свою історію з инстаграма з допомогою даних програм. Принципу роботи на будь-якому пристрої:

  • Заходимо в свій профіль;
  • Відкриваємо свій сторіс і копіюємо посилання;
  • Запускаємо програму для скачування, вставляємо посилання і готово.

Як завантажити чужі сторіс

Буває таке, що сподобалася чужа історія чи чужий прямий ефір, і зародилася ідея скачати. Щоб зберігати на своєму пристрої сторіс інших користувачів, можна скористатися програми, які перелічені вище.

Існують спеціальні утиліти (доповнення) для комп’ютерів з допомогою, яких теж можна проводити подібні маніпуляції. Наприклад, 4K Stogram, Bluestacks.

Відмінним доповненням до браузеру Google Chrom для маніпуляцій в Instagram, є розширення Chrome IG Story. Дане розширення абсолютно безкоштовно, так як було розроблено командою Google для поліпшення роботи з соціальною мережею. Чим зручно розширення?

Воно не вимагає авторизації, щоб зберігати на комп’ютері матеріал, який сподобався. Вибираєте потрібне відео з публікації або опубліковану сториз користувача, натискаєте на стрілочку Download. І готово, відкриваєте папку завантаження і знаходите потрібний файл. При публікації цього файлу не забудьте вказати автора або зазначити людини в історії, у якого був запозичений файл.

Важливо! Зберігати і завантажувати сторіс можна тільки у тих користувачів, чий профіль відкритий. Якщо профіль закритий, то необхідно спочатку підписатися на нього.

Для кожної операційної системи розроблені свої додатки. Перед установкою уважно вивчіть інструкцію по роботі з програмою.

Підводячи підсумок усього, що написано вище, можна сміливо стверджувати, що недоліки офіційної версії соціальної мережі Instagram, легко компенсуються додатковими зовнішніми мобільними та комп’ютерними можливостями програм. Можливо, коли-небудь і офіційна версія популярної мережі оновиться, і з’являться подібного роду додаткові опції.

Ну, а поки в спробах збереження і скачування з инстаграма, користуйтеся сторонніми програмками.

Моя довідка - Корисні поради