Як завантажити історію в Инстаграме на комп’ютер: основні способи

Як скачати сторіс instagram на комп’ютер, знають не всі. Однак, рано чи пізно таке питання задасть собі кожен користувач однією з найпопулярніших мереж. Яскраві моменти з життя близьких людей, зворушливий відеоряд, корисна інформація онлайн – все це якось знадобиться. Але, як відомо, термін «життя» сторіс всього лише 24 години.

Претензії на вміння користуватися инстаграмом на просунутому рівні не взяті з нізвідки. Вся справа в успіху.

Розробники Instagram завжди дивували, ставили модні тенденції, перевертали свідомість у сфері соціальних мереж. Але впровадження stories справило справжній фурор у цій галузі інформаційних технологій.

Такої реакції, здається, не очікували і вони самі. Мільйони публікацій щодня розлітаються по всьому світу і зникають так само блискавично.

Як скачати сторіс з Інстаграмма на комп’ютер: покрокова інструкція

Більшість користувачів використовують телефони або планшети для спілкування в мережі. Але є ще й ті, хто віддає перевагу всьому тому екран комп’ютера або ноутбука.

Story вже вийшла, ми бачимо її в браузері на ПК. Але функції зберегти немає. Як завантажити історію з instagram на комп’ютер без зайвих витрат сил і часу? На допомогу прийде просте розширення від Google під назвою Google IG stories.

  • Заходимо в свій аккаунт з ПК.
  • Знаходимо через google зазначену надбудову, встановлюємо її.

Як завантажити історію в Инстаграме на компютер: основні способи

  • Відкриваємо цікавлять нас сторіс і завантажуємо їх у пам’ять комп’ютера. Чи це власні або контент чужої людини.

Як завантажити історію в Инстаграме на компютер: основні способи

Нічого складного, мінімум зусиль. Дозволяється завантажувати окремі story або все, що відносяться до одного облікового запису відразу.

Для браузерів Яндекс і Opera слід шукати розширення під назвою InstaSaver. Управління за допомогою нього схоже на описане вище для Google IG stories.

Mozilla Firefox вимагає установки IG Helper.

Як завантажити фото з сторіс

Оминемо спосіб зробити Print Screen. Коли потрібно швидко здобути фото з сторіс, він ідеально підходить.

Тепер про спосіб отримати нормальний файл з картинкою.

  • Вибираємо вподобане фото і клацаємо по ньому правою кнопкою миші.
  • У меню вибираємо «переглянути код.

Як завантажити історію в Инстаграме на компютер: основні способи

  • У розпочатому вікні праворуч розробника знаходимо посилання на картинку. Приблизний вигляд її. www.instagram.fhen2-1.fna.fbcdn.net/vp/b215a97b5cd8e4d35ebce8156a33eff2/5C4CDF9F/t51.2885-15/sh0.08/e35/p640x640/43914887_295869371262683_2568651239045001623_n.jpg. Тобто закінчуватися розширенням JPG.
  • Копіюємо посилання і вставляємо її в адресний рядок браузера. Готовий до завантаження на ПК.

Розмір такого зображення буде менше вихідного.

Як скачати актуальні історії

Проблема завантаження настільки актуальна, що способів, як завантажити сторіс instagram на комп’ютер, багато. Ще один доступний варіант – це сторонні ресурси.

Наприклад, www.weynstag.com. Достатньо перейти по ссылке weynstag.com/ru/instastory/ та ввести в поле ім’я цікавить облікового запису. Поруч із знайденими stories будуть кнопки для скачування.

Таких сервісів і додатків багато. 4K Stogram, YoutubeByClick, WinX YouTube Downloader і багато інших.

Як скачати відео з історії в Инстаграме

Ну і ще одне дивовижне пристосування – боти. Бот @Instasave_bot живе в месенджері Telegram. Один з представників розширюється сімейства, здатних надати значну допомогу.

Для того щоб «умовити» його допомогти в скачуванні, створити бесіду з ним в Telegram. Потім відправити посилання на аккаунт. Вибрати в запропонованих результати потрібні сторіс і завантажити їх.

Які б не були причини, що спонукали Вас зберігати те, що розробники инстраграма зберігати не хочуть, вихід є. Як завантажити історію з instagram на комп’ютер, Ви тепер знаєте.

Моя довідка - Корисні поради