Як завантажити історію Instagram: анонімно, онлайн за посиланням

Завантажити історію в Instagram за допомогою спеціального софтвера можна зі свого і чужого обліковому записі. Всі історії в соціальній мережі, якщо вони не додаються в розділ «Актуальне», автоматично видаляються через 24 години після додавання. Якщо ви знайшли цікаву історію і хочете їй поділитися, або плануєте зберегти на телефон власну історію, скористайтеся одним із наведених нижче способів.

Як завантажити історію Instagram: анонімно, онлайн за посиланням

Основні способи як скачати історії з Інстаграмма

Завантажити історію з соціальної мережі можна наступними способами:

 • З допомогою спеціальних розширень для браузера. Після встановлення розширення в декстопной версії додатка при перегляді історій користувачів з’являється спеціальна кнопка, що дозволяє завантажувати записи на свій ПК;
 • Додатки для смартфонів. Особливі програми є для Айфонів і смартфонів на базі ОС Андроїд. Після завантаження програми необхідно авторизуватися на особистому профілі під свої логіном і паролем, вибрати обліковий запис користувача і завантажити потрібні історії. Деякі програми дозволяють одночасно завантажувати всі опубліковані історії, з момент викладення яких пройшло не більше 24 годин.

Як це зробити анонімно?

Скачати сторіс Instagram на свій ПК або смартфон анонімно можна з допомогою спеціальних сервісів. Вони працюють і через браузер комп’ютера, і через мобільний браузер на смартфоні.

Розглянемо послідовність на основі сайту www.insta-stories.ru/?lang=ru:

 1. Перейдіть на вказаний сайт за посиланням.
 2. Введіть ім’я користувача. Допускається і введення через @ небудь простий набір імені користувача. Можна вводити тільки початок імені, далі вибравши потрібний варіант із запропонованих.
 3. Перейдіть на сторінку користувача і виберіть історію, яку потрібно завантажити.
 4. Клацніть на кнопку «Завантажити» у верхній частині історії.
Читайте також:
Як запустити трансляцію в Инстаграме: на телефоні і комп'ютері

Головна перевага сервісу – скачування відбувається анонімно, при використанні сайту не потрібно вводити ніякі особисті дані, логін і пароль від сторінки у соціальній мережі.

Викачане відео зберігається в завантаженнях.

Як завантажити за посиланням?

Для завантаження історії за посиланням можна скористатися ще одним онлайн-сервісом. Процес передбачає наступні кроки:

 1. У инстаграме відкриваємо історію потрібного користувача.
 2. Внизу екрана поруч з полем «Надіслати повідомлення» клацаємо на кнопку з трьома крапками.
 3. У меню вибираємо пункт «Копіювати посилання».
 4. Відкриваємо браузер на мобільному пристрої і переходимо на сайт https://www.downloadvideosfrom.com/ru/Instagram.php.
 5. У відповідне поле вставляємо скопійований раніше посилання.
 6. Клацаємо на кнопку «Скачати mp4.
 7. Відеозапис автоматично буде збережена на смартфоні, переглянути її можна через галерею.Як завантажити історію Instagram: анонімно, онлайн за посиланням

Як з історії Instagram скачати відео

Найпростіший спосіб скачування історії – запис екрану за допомогою спеціального додатка для смартфона. У деяких сучасних пристроях функція на програмному рівні.

До популярних програм для запису екрану можна віднести AZ Screen Recorder, ilos Screen Recorder, One Shot Screen Recorder та інші. Принцип роботи ідентичний – необхідно завантажити програму на смартфон, запустити її і згорнути, після цього на екрані з’явиться спеціальний значок для запуску запису.

Далі переходимо в додаток соціальної мережі, відкриваємо потрібну історію, починаємо запис, зупиняємо її після закінчення відео.

Створений ролик буде збережений в пам’яті смартфона.

Недолік даного способу – відображається ім’я користувача, опублікував історію, а також значки з верхньої шторки повідомлень вашого смартфона (мобільна мережа, рівень заряду батареї, час тощо).

Як завантажити історію з Instagram

Якщо завантажити історію з Instagram необхідно не на разовій основі, зручніше за все буде встановити спеціальний додаток для смартфона або розширення для браузера. Тоді інструменти для скачування будуть доступні в будь-який момент.

Читайте також:
InstaTag - Велосипед, велоспорт хештегі

На комп’ютер

До популярним розширення для ПК можна віднести:

 1. IG Stories. Можна завантажити з офіційного магазину розширень для браузера Хром. Процес завантаження максимально спрощено: запустіть розширення, відкрийте офіційний сайт Инстаграма та авторизуйтеся на сторінці під своїм логіном і паролем. Перейдіть на сторінку користувача. Натисніть на значок розширення, висвітиться вікно зі списком усіх історій, доступних для скачування. Просто натисніть на значок завантаження навпроти потрібних історій, щоб завантажити на свій комп’ютер.
 2. IG Helper. Якщо ви використовуєте на комп’ютері браузер Mozilla Firefox, то для скачування історій зручніше всього використовувати саме цей сервіс. Розширення поширюється на безкоштовній основі. Для скачування запустіть історію і клацніть на значок завантаження, який з’явиться в правому верхньому кутку відкритого вікна.
 3. Додаток розповсюджується для браузерів Опера і Яндекс.Браузер. Після завантаження та установки дає можливість користувачам декстопной версії додатка Instagram скачувати історії з будь-яких записів.Як завантажити історію Instagram: анонімно, онлайн за посиланням

На телефон

Завантаження історій на телефон стає доступно за допомогою спеціальних програм:

 • Repost Stories for Instagram. Додаток доступно для власників Айфонів, має досить широкий функціонал, що дозволяє не тільки робити репости фото, відео та історій на свою сторінку, але і допомагає завантажувати історії на свій телефон. Достатньо авторизуватися в програмі під своїм логіном і паролем, вибрати потрібну історію і клацнути на кнопку «Репост», щоб автоматично зберегти в галереї.
 • Story Saver для Андроїд. Спрощує процес завантаження історій на смартфон. Після скачування та авторизації в особистому акаунті відкриває доступ до всіх історій вибраного користувача. Виберіть потрібну історію зі списку і скачайте її, натиснувши на кнопку «Скачати».
 • Додаток працює за аналогічним принципом, головна перевага – можна одночасно завантажити всі історії одного користувача, які все ще доступні для перегляду.
Читайте також:
Самостійне просування і розкрутка аккаунта в Instagram

Якщо ви хочете опублікувати історію на своїй сторінці, обов’язково вказуйте посилання автора, щоб не порушувати авторські права.

Моя довідка - Корисні поради