Як завантажити фото з Інстаграмма на Андроїд телефон: по посиланню

Як завантажити фото з інстаграмма – як це зробити і навіщо це потрібно – питання, яке виникає у користувачів соціальної мережі. У інсте щодня розміщується безліч фото. З’являється бажання зберегти їх на телефон. Якщо не виходить здійснити дану операцію, варто вивчити інформацію в даній статті. Тут дано рекомендації, як швидко завантажити зображення на смартфон і які переваги можна отримати.

Як завантажити фото з Інстаграмма на Андроїд телефон: по посиланню

Як завантажити фото з инсты: основні способи

Як завантажити фото з Інстаграмма на Андроїд телефон: по посиланню

Існує безліч варіантів дії, як завантажити инсту. Ось найпоширеніші і дієві методи:

 • Виконання скрін на телефоні та на комп’ютері;
 • Використання адресного рядка;
 • Завантаження через код;
 • Задіяння через сервіси та програми.

Найшвидшим варіантом вважається завантаження через налаштування. Користувачеві слід натиснути на піктограму з шестірнею. Далі пройти у вкладку Оригінальні публікації. Поруч розташовані важелі потрібно встановити в активний стан. Можна викачувати відео і фотографії. Це найдієвіший варіант для скачування, передбачений инстой.

На Самсунг

Якщо зрозуміти, як проводиться ця операція з самсунг, її можна виконувати з іншими гаджетами. Суть отримання фото полягає у виконанні скрін. Робиться це через певну комбінацію клавіш. Щоб отримати скрін фотографії або кадру відео, можна діяти так:

 1. Натиснути на блокування і на зниження рівня швидкості.
 2. Використання спеціальних програм – Lightshot для Андроїд або Screen Capture.

Виконані скріни слід зберігати в стандартну галерею з фотографіями. Потім можна зайти туди і відредагувати кадр. Ообрезать або додати фільтр.

Як завантажити фото з інстаграмма на телефон Андроїд?

Як завантажити фото з Інстаграмма на Андроїд телефон: по посиланню

Якщо немає бажання зробити скрін, але потрібно завантажити фото з инстаграма без втрати якості, варто використовувати сторонні для андроїд:

 • InstaSave;
 • FastSave;
 • QuickSave.
Читайте також:
Як зробити гарний акаунт у Instagram і розвинути його до небес?

Працюють утиліти однаково. Скачується ПО, запускається на смартфоні і відкривається. Після цього необхідно зайти в инсту, знайти цікаві фотографії. Через розташовані у верхній частині три точки натискається Скопіювати посилання. У викачане додаток вставляється адресу. Фотографія після цього стає доступною для перегляду і збереження.

За посиланням

Варто розглянути один ефективний спосіб отримання фотографії з соцмережі. Для цього потрібно ПК. З його допомогою можна досягти бажаного без скачування додаткових та пристроїв. При вирішенні питання, як завантажити фотку з инсты, виконується наступна послідовність дій:

 1. У інсте знайти фото.
 2. Натискається Prt Sc.
 3. Здійснюється перехід в Пуск. Знаходиться воно під ярликом ОС.
 4. В переліку програм знайти Paint.
 5. Натискається «Ctrl» + «V» або Вставити в самій програмі.
 6. З’явиться картинка екрану з фото.

Тут же в програмі обрізається все непотрібне. Зробити це дозволяється через опцію Select. Далі натискається копіювання і відкривається новий файл. Якщо все в порядку, фотографії зберігаються.

Для досягнення позитивного результату можна використати адресний рядок. Це досить простий варіант дії. Користувач повинен діяти таким способом:

 • Відкривається потрібна публікація;
 • В адресному рядку відразу після написаного url слід дописати посилання «media?size=l» без лапок;
 • Натискається опція введення;
 • На екрані відкриється автоматично вибране зображення;
 • Потрібно клікнути по картинці, вибрати Зберегти фото.

Існує не менш легкий варіант, як отримати картинку з инстаграма. Для цього можна використовувати код. Даний спосіб також доступний тільки через ПК. Фотографія бажана вибирається у веб – сервісі соціальної мережі. Далі слід знайти праву кнопку миші. Активується один код і зберігається.

Підводячи підсумки

Простих варіантів отримання фото з аккаунта в instagram існує багато. Користувач може підібрати для себе оптимальний і отримати бажане фото. Є досить легкі методи, які полягають у виконанні скрін. Дозволяється витягувати зображення з коду сторінки сайту або за допомогою url. Якщо приймається рішення завантажити безкоштовну сторонню програму онлайн, в якості джерела варто вибирати перевірені офіційні сайти. У цьому випадку ризик отримати після скачування вірус буде зведений до мінімуму.

Моя довідка - Корисні поради