Як завантажити фото в Instagram з комп’ютера без програм?

 • 2 Чому не можна опублікувати фото через браузерну версію?
 • 3 Питання наших читачів
 • Соціальні мережі бувають різні. Які-то краще працюють на комп’ютері, а які-то в телефоні. До других у першу чергу належить Instagram. Тому його функціонал на компі досить сильно обмежений. Максимум, що ви можете робити через стаціонарне пристрій без хитрощів і додаткових інструментів – переглядати стрічку новин. Поговоримо про те, як завантажити фото в Instagram з комп’ютера без програм.

  Способи викласти фото в Instagram з ПК без програм

  Хоча можливості соціальної мережі на компі і обмежені, люди придумали хитрощі для того, щоб робити все те ж, що і через телефон, без програм на стаціонарному обладнанні. Я можу привести вам наступні способи:

  Через вихідний код в браузері

  Вихідний код творить чудеса. Ви можете відкрити мобільну версію будь-якого сайту або завантажити будь-яку фотографію, яку ви не можете отримати в звичайному режимі. В даному випадку все, що вам потрібно зробити – натиснути F12, перейти на мобільний відображення, оновити сторінку і потім натиснути на іконку з плюсом і вибрати фото. Далі просто слідуйте підказкам сервісу.

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

  Через розширення для браузера

  Є величезна кількість плагінів, які наближають десктопну браузерную версію Instagram до можливостей програми. І практично всі вони дозволяють викласти фото або, наприклад, відкрити Директ також через мобільну версію сайту.

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

  Завантажити
  QR-Code

  Web for Instagram™
  Developer: Web IG
  Price: Free

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

  Завантажити
  QR-Code

  Клієнт для Instagram з Діректом
  Developer: SocialApps
  Price: Free

  Через сервіси автопостинга

  Ведення сторінки і серйозне ставлення до просування неможливо без контент-плану і регулярних публікацій. Необов’язково регулярно заходити в мережу. Можна просто скористатися планувальниками або сайтами автопостинга. Це – рішення скоріше для професіоналів, які піклуються про статистику сторінки. Але в будь-якому випадку, ці сайти дозволяють опублікувати зображення або відео.

  Писати інструкцію про те, як викласти фото, я не буду, але порадити ресурси я все ж можу:

  1. Postingram. Цей інструмент знає тільки як завантажити контент в мережу. Але, може бути, саме цим він і хороший – ви точно не заплутаєтеся. Є також кнопка «Знайти і забрати пости». Вона дозволяє знайти публікацію по хештегу або профілем і оперативно скопіювати до себе на сторінку. Отакий репост, але без репоста.
   Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?
  2. Parasite. Тут є кілька різних тарифів. Розрізняються вони не тільки можливостями, але і доступними соціальними мережами. Добре, що Instagram доступний навіть у найдешевшому варіанті, який обійдеться в 349 рублів в місяць.
   Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?
  3. Tooligram. Зовнішній вид автопостинга на цьому сервісі комплексного просування мені подобається – він виглядає як календар, що зручно. Але він не входить в стандартний функціонал, тому доведеться платити. Місяць обійдеться в 199 рублів.

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

   

  Через спеціальні сервіси

  Є сайти, єдиний функціонал яких – можливість завантажити контент в свій аккаунт. Це, наприклад, Instmsk.ru. Так що, якщо ви хочете додати тільки один пост, цей сайт ідеально вам підходить.

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?

  Чому не можна опублікувати фото через браузерну версію?

  Щоб відповісти на це питання, досить згадати історію соціальної мережі. Вона з’явилася як додаток для Айфона. Навіть варіант для Андроїда з’явився далеко не відразу. Навіть через десять років існування сайт не зраджує собі: браузерна версія – напівзахід для «збоченців», в якій дуже багато чого заборонено. Так що, хитрості, хитрості і знову хитрощі.

  Як завантажити фото в Instagram з комп’ютера без програм? Вам навіть не знадобиться магія. Найпростіший варіант – перейти на мобільну версію з допомогою вихідного коду. Однак, він працює не завжди. Куди більш надійний спосіб – використання розширень для браузера.

  Запитання наших читачів

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?#1. Можуть забанити за сервіс автопостинга?

  Насправді, так. Соціальна мережа ревно ставиться до сторонніх сайтів на своїй території.

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?#2. Чому Instagram так погано ставиться до помічникам у веденні сторінки?

  Зазвичай до таких інструментів вдаються спамери і шахраї. Не нахабнійте і не привертайте увагу до себе, і все буде добре.

  Як завантажити фото в Instagram з компютера без програм?#3. Як не отримати бан за автопостинг?

  Якщо массфолловинг ловлять на перевищення обмежень, то автопостинг – на місце розташування сервера, через який йде підключення. Тому не використовуйте проксі – завантаження повинна йти з місцевості, з якої ви зазвичай відвідуєте онлайн.

  Якщо хочеш задати питання або висловитися — пиши у коментарі. А також дивись корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради