Як завантажити фото в Instagram в повному розмірі: з телефону, без обрізання і без білого фону

Як завантажити фото в instagram в повному розмірі – питання, яким цікавляться користувачі популярної соціальної мережі. Після стандартної завантаження зображень, здійснюється їх стиснення. Камера створює картинки, а інста скорочує на 40%. Щоб позбутися від подібної опції, варто вивчити рекомендації цієї статті. Тут увазі представлені інструкції, як швидко впоратися з проблемою.

Як завантажити фото в Instagram в повному розмірі: з телефону, без обрізання і без білого фону

Як додати фото в instagram в повному розмірі?

Як завантажити фото в Instagram в повному розмірі: з телефону, без обрізання і без білого фону

Якщо виникла ситуація, пов’язана з розміщенням контенту в потрібному розмірі, слід діяти за інструкцією. Перед тим як розглянути схему, варто вивчити причини, які викликають недолік.

Причина в тому, що фрейм, призначений для завантаження зображень, має стандартний розмір 1080 1080. Раніше цей параметр становив 612 на 612. Стандартна камера мобільного видає картинки, розмір яких становить 1100 і більше. Все зайве забирається в процесі завантаження. Цей фактор вимагає усунення.

Без обрізки

Щоб отримати в стрічці повноцінний контент, рекомендується використовувати спеціальні програми. Контент дозволяється завантажувати на свій смартфон і перекидати через ПЗ. Це вирішення питання, як викласти фото в instagram в повному розмірі без обрізки і без білого фону. Ось популярні утиліти:

 • Це безкоштовне додаток. При бажанні можна використовувати платні опції. Щоб завантажувати контент, безкоштовного функціоналу буде достатньо. Утиліта запускається, відкривається фото. Автоматично з’являється біла рамка. Дозволяється зберегти зображення у тому вигляді, що є. Можна задати власні габарити соцмережі. Після виконання подібної маніпуляції нічого зайвого не залишиться поза кадром;
 • Утиліту можуть використовувати власники різних телефонів. Одночасно зі стандартними функціями, можна змінювати колір кордонів, змінювати головні параметри;
 • Програма, призначена для мінімалізму. Крім стандартної підгонки кадру під потрібні розміри, інших опцій немає.

Всі перераховані програми відмінно справляються з покладеними функціями. Одночасно з цим зберігається якість картинок.

В каруселі

У раніше випущених варіантах соціальної мережі були присутні опції, призначені для відключення операції стиснення. Пізніше вона була прибрана. Це не викликало труднощів.

Користувач міг публікувати знімки в параметрах тих дозволів, що підтримуються инстой. Кадри стискатися не будуть, бо не буде знижуватися якість. Щоб домогтися визначеного результату, потрібно за допомогою утиліт обробити кадр і потім вирішувати, як завантажувати фото в instagram в повному розмірі. Робиться це так:

 1. Програма No Crop встановлюється на гаджет.
 2. Утиліта запускається.
 3. Здійснюється перехід в меню.
 4. Активується пункт, пов’язаний із збереженням розміру.
 5. В меню вибирається перший пункт для инсты.
 6. Здійснюється перехід на головне вікно програми.
 7. Натискається Edit. Після цього знімок завантажується.
 8. У рамці регулюється кадр так, як потрібно. Необхідно задіяти жести масштабування.

Після виконання подібних маніпуляцій зображення зберігається. Його можна публікувати в соціальній мережі.

Без білого фону

Щоб на знімку був відсутній білий фон, його потрібно масштабувати. Здійснити подібну операцію дозволяється через вище представлене ПО. Для досягнення потрібного результату потрібно зайти в магазин додатків. Програма встановлюється і запускається.

Далі користувач повинен здійснити перехід в меню. Через нього необхідно вибрати контент, зберегти його. Після цього здійснюється вибір потрібного розміру. Проводиться обробка зображення. Після певного масштабування можна зберегти кадр і розмістити в стрічці програми.

Як завантажувати фото в instagram без втрати якості з телефону?

Важливо зменшити параметри картинки. Одночасно з цим треба зробити все, щоб якість була збережена. Домогтися в даному питанні результату можна самостійно. Не доведеться скачувати сторонні утиліти.

Суть даної операції полягає в збереженні початкової операції. Проводити адаптацію під вбудований квадрат не можна.

Операція по збереженню якості контенту здійснюється таким способом:

 • Слід відкрити инсту;
 • Натискається кнопка з плюсиком;
 • Відкривається інтерфейс, призначений для створення контенту;
 • Здійснюється перехід в галерею, для чого натискається спеціальна вкладка;
 • Вибирається потрібний знімок;
 • Щоб підігнати його під квадрат, потрібно розвести кадр в сторони двома пальцями.Як завантажити фото в Instagram в повному розмірі: з телефону, без обрізання і без білого фону

Останню операцію дозволяється робити без застосування пальців. Досить натиснути на кнопку з двома стрілками. Кадр автоматично буде розташований по центру в повнорозмірному форматі.

З Андроїда

При наявності на руках пристрої даної ОС, діяти потрібно за стандартною схемою. Публікувати нову публікацію потрібно зробити такі операції:

 1. Натискається «+», який розташований у нижній частині дисплея.
 2. Потрібний кадр вибирається з галереї.
 3. Змінюється повністю формат прямокутного кадру. Також можна залишити його квадратним.
 4. Натискається кнопка Далі. Знайти її можна у верхньому куті.
 5. При бажанні можна провести редагування знімка в повний зріст. Зробити це дозволяється допомогою спеціальних фільтрів або вручну.
 6. Знову активується Далі.
 7. Додається необхідна опис, на публікації відзначаються користувачі.

Завершуючи операцію по обрізанню і коригування слід натиснути “Продовжити”. Користувачі додатка після цього побачать у стрічці кілька фотографій.

З Айфона

Соціальною мережею користуються і ті, хто має гаджети цієї ОС на руках. Можна ділитися цікавими моментами життя в режимі реального часу. Редагувати знімок можна через виконання таких дій:

 • Натискається опція «+»;
 • Далі буде запропоновано провести публікацію картинки з альбому. Замість цього слід провести пальцем по екрану. Рух здійснюється по напрямку справа наліво;
 • На фронтальну камеру робиться знімок. При необхідності використовується тилова камера. Щоб переключитися між ними, необхідно натиснути на фотоапарат з круговою рискою;
 • Слід провести по екрану і зняти фото або відео;
 • Натискається функція Далі. Вона розташована у верхньому куті з правого боку.

Можна розміщувати контент. Його в ту ж хвилину побачать передплатники в стрічці.

Як завантажити вертикальне фото в instagram?

Користувачам надається можливість викладати знімки в спеціальному форматі. Таке бажання виникає на тлі певних поведінкових факторів. Розробники відзначили, що частина власників профілів в соціальній мережі скасовують свої публікації. Це відбувається в ситуації, якщо знімок не такий, як було задумано. Виконавши перераховані маніпуляції через комп’ютер, можна встановити пропорційність картинок і потім викласти.

Використовувати функцію post досить просто. Бажаєте завантажити крайній варіант. Після цього можна завантажувати зображення. До уваги буде представлений значок з двома стрілками. Вони знаходяться в нижньому куті знизу. Потрібно натиснути на них і задати потрібний розмір зображення без обрізки і без білого фону. Подібні правила актуальні для файлів всіх категорій і типів.

Підводячи підсумки

Вміти розміщувати відео в популярному инстаграмме слід кожній людині в 2020 році. Це ідеальна можливість надавати передплатникам кадри про своє життя і діяльності в каруселі. Щоб зробити знімки високої якості і повнорозмірними або вертикальними, слід спиратися на представлені у статті рекомендації.

Моя довідка - Корисні поради